Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 mjgnbgdvgghhyjuku

Co ja mam zrobic z niskim zawieszeniem?

Polecane posty

Go艣膰 mjgnbgdvgghhyjuku

馃槶 Mam 163 cm, wzrost okej, nie ubolewam. Ale mam krotkie nogi, czyli tylek nisko i wyglada to dziwnie. Co mam zroboc zeby nogi wydawaly sie dluzsze (teraz cala reszte mam dluzsza od nog) ale....obcasy ODPADAJA, nie potrafie w nich chodzic, potrzebuje jakis innych sposobow oprocz obsacow i spodni czy spodnic z wysokim stanem. Acha i mam 18 lat

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 hela z magla
Szczud艂a?....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 blackcat
jeszcze tuniki z podwy偶szonym stanem Ci臋 ratuj膮 :o

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Wszelkie poziome linie pogrubiaj膮 i skracaj膮. Oczywi艣cie nie m贸wimy tu o drobnych pr膮偶kach na bluzce, tylko o wyra藕nych pasach. Staraj si臋 wi臋c unika膰 szerokich pask贸w w talii (na niskich osobach ko艅cz膮 si臋 pod biustem, co kompletnie zaburza proporcje) oraz ciuch贸w w poprzeczne pasy. Nie podwijaj nogawek spodni, nie no艣 rybaczek i biodr贸wek - takie spodnie tworz膮 poziome linie (mankiet, kraw臋d藕 nogawki) w szerokich miejscach cia艂a, niepotrzebnie je podkre艣laj膮c, a w konsekwencji skracaj膮c i pogrubiaj膮c figur臋. Staraj si臋 \"przed艂u偶a膰\" sylwetk臋 tworz膮c na niej pionowe pasy kolorystyczne. Na przyk艂ad no艣 w膮skie sukienki bez zaznaczonej talii (albo z w膮ziutkim paseczkiem), kombinezony z d艂ugimi spodniami, p艂aszczyki z pionowymi zaszewkami, sukienki odcinane pod biustem czy rajstopy w kolorze but贸w. No w艂a艣nie. Buty. Je艣li chcesz si臋 wyd艂u偶y膰 i wyszczupli膰, to niestety, musisz si臋 zaprzyja藕ni膰 z wysokimi obcasami. Je艣li mia艂aby艣 nosi膰 je na co dzie艅, to najnowsze trendy bardzo sprzyjaj膮 wygodzie! Supermodne s膮 teraz masywne, stabilne obcasy - s艂upki, w kt贸rych mo偶na przechodzi膰 ca艂y dzie艅! Kozaki r贸wnie偶 mo偶esz nosi膰. Staraj si臋 wybiera膰 w膮skie, niezbyt masywne, 偶eby nie pogrubia艂y n贸g. Dobierz do nich sp贸dnic臋 przed kolano - taka d艂ugo艣膰 (i mini, je艣li masz zgrabne nogi) jest dla Ciebie najlepsza. Zr贸b atut z drobnej sylwetki i zabaw si臋 modnym stylem \"baby doll\". Dla Ciebie s膮 tuniki i ma艂e sukieneczki, odcinane pod biustem, kr贸ciutkie, noszone do zabawnych, kolorowych but贸w na niebotycznych obcasach. Takie tuniki mo偶esz nosi膰 do spodni rurek lub leggins贸w (wybierz d艂ugie do kostek lub d艂u偶sze, chowaj膮ce si臋 w butach). Nie daj si臋 jednak nam贸wi膰 na getry! Nie przesad藕 te偶 ze s艂odycz膮. Do takiego stylu ubra艅 uczesz si臋 prosto, g艂adko, najlepiej w ko艅ski ogon, kt贸ry 艂adnie wysmukli szyj臋 i ca艂膮 sylwetk臋. Kolorowe gumki i kokardy zostaw dla naprawd臋 ma艂ych dziewczynek, bo b臋dziesz wygl膮da膰 infantylnie i niepowa偶nie. No艣 wszystko, co nie jest zbyt du偶e: drobne, d艂ugie korale, ma艂e kolczyki i pier艣cionki, w膮skie bransoletki. Du偶e kule i kamienie zdominuj膮 Tw贸j tu艂贸w, podobnie jak szerokie bransoletki skr贸c膮 i pogrubi膮 r臋ce. Szerokie pasy odpadaj膮, podobnie jak krata i du偶e wzory (np, graficzne, kwiatowe itp.), kt贸re Ci臋 przyt艂ocz膮. Postaw na g艂adkie tkaniny lub ozdobione bardzo drobnym wzorkiem. Baw si臋 kolorami. W sam raz dla Ciebie b臋d膮 supermodne zestawy monochromatyczne, czyli jeden kolor od st贸p do g艂贸w, a przynajmniej cz臋艣ciowo - np. bluzka i sp贸dnica w jednym kolorze plus rajstopy i buty w drugim. Niskie kobiety nie powinny wybiera膰 偶ywych kolor贸w. Je艣li wybierzesz g贸r臋 i d贸艂 w tym samym kolorze, to optycznie wyd艂u偶ysz cia艂o. Najlepiej zdecyduj si臋 na kolor, kt贸ry pasuje do Twojego typu urody. Dobierz torebk臋 i bi偶uteri臋 z elementami danej barwy. Je艣li ubierzesz na przyk艂ad czarne spodnie, to dodaj do nich czarne buty - stworzy to iluzj臋 d艂u偶szych n贸g, szczeg贸lnie, je艣li buty s膮 na obcasie. Wysokie obcasy to najlepszy spos贸b, aby doda膰 sobie wzrostu. Zbyt wysokie obcasy dzia艂aj膮 wprost przeciwnie - obserwatorowi wydaje si臋, jakby艣 chodzi艂a na szczud艂ach. Wybierz raczej obcasy 4-6 cm, kt贸re optymalnie wyd艂u偶膮 sylwetk臋, ale nie b臋d膮 rzuca艂y si臋 w oczy. Dobierz do tego przyd艂ugie spodnie, kt贸re zakryj膮 cz臋艣膰 but贸w. Dzi臋ki temu b臋dzie wydawa艂o si臋, 偶e Twoje nogi, a z nimi ca艂a sylwetka, maj膮 kilka centymetr贸w wi臋cej. Mo偶esz nosi膰 bardzo d艂ugie sp贸dnice, je艣li dobierzesz to nich kr贸tk膮 bluzk臋 lub 偶akiet - to optycznie wyd艂u偶y cia艂o. Unikaj natomiast sp贸dniczek do po艂owy 艂ydki - te niemi艂osiernie skracaj膮 sylwetk臋. Sukienki powinny na sta艂e zago艣ci膰 w Twojej szafie. Tutaj ju偶 nie musisz zwraca膰 uwagi na d艂ugo艣膰 - wybierz sukienk臋 prost膮 w formie ale podkre艣laj膮c膮 to, co w Twojej figurze najlepsze. Do tego zgrabne buty na obcasie i ju偶 czarujesz! Radze te偶 d艂ugie sukienki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×