Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Czarnoooka_Paula

Jestem niania z Olsztyna, poszukujesz ?? wejdz!

Polecane posty

Witam wszystkich rodzicow z Olsztyna.Mam 21 lat i jestem studentka 3 roku pedagogiki specjalnej na tutejszym uniwerku. Studiuję zaocznie. Pilnowaniem dzieci zajmuje sie od 5 lat.Zostawałam takze w razie potrzeby na noc z dziecmi. Jesli trzeba moge okazac referencje. Jak mowi moj kierunek-jestem osoba niezwykle cierpliwa i kocham dzieci. Zajmowałam sie maluszkami od 4 do 10 roku zycia. Chciala bym sie zaopiekowac dzieckiem, badz rodzenstwem w wieku od 1-6 lat. Stawke jaka proponuje to 7 zł na godzine. Wiem, ze co dla niektorych to moze sie wydawac wygorowana cena ale jestem osoba kompetentna i z sercem podchodze do swojej pracy. Chetnie ugotuje obiad,posprzatam, i zajme czas dla dzieci tak by sie uczyly i fajnie bawiły;) Mowia ze mam podejscie do dzieciakow i szybko sie do mnie przywiazuja. Jesli chodzi o godziny pracy to interesuje mnie od 6-7 do 15, a w piatki do 14 co dwa tygodnie poniewaz mam zajecia na uniwersytecie. zainteresowanych rodzicow prosze o kontakt na maila rogas1987@wp.pl zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×