Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kaczuszka Zolta

syndrom Piotrusia Pana - czy prawdziwe uczucie jest w stanie to zmienic??

Polecane posty

Gość Kaczuszka Zolta

moj facet ponoc mnie kocha ponad zycie, a wciaz ja musze go ratowac z opresji, zalatwiac prace , myslec o wszystkim czy ma szanse sie zmineic?? ma 29lat, mieszkamy za granica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to jest syndrom
piotrusia pana ??? czym sie objawia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka Zolta
gdzie facet jest wiecznym chlopcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde to ja bylam z takim
a jakie sa przyczyny tego, że ktoś ma taki syndrom ??? ja sie meczylam 3 lata, nie zmienil sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka Zolta
nie wiem jakie przyczyny, chyba mamusia na Niego chuchala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sama...
nie ma szans na zmianę....UCIEKAJ, jeśli nie chcesz mu matkować.taki będzie zawsze.byłam z takim trzy lata, teraz jest z inną i podobno jest taki sam i jak coś mu nie pasuje idzie spać do mamusi...gorzej niż baba, porażka faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka Zolta
ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczuszka Zolta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyluzuj sie dziewczyno moze koles jest troche niezaradny ,ale jak Cie kocha to chyba powinno ok...heh lepiej taki niz mialabys trafic na jakiegos skurwysyna chociaz masa kobiet lubi takich gosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyluzowac mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alergiczka1111
he co ty gadasz cobhc? Z czasem będzie tylko gorzej. Jeśli dziewczyna nie lubi matkować innym a z tego co widzę tak, niech go lepiej zostawi. Zresztą to kandydat na starego kawalera. Trochę niezaradny też coś.... Facet musi być zaradny, koniec kropka. Co będzie jeśli zdecydują się na dziecko (nie mówię że wpadka też jest możliwa z takim gościem niezaradnym). Kobieta wtedy na jakiś czas jest uwięziona i musi się zdać na faceta. A jak tu się zdać na niezaradnego. Kobiety czemu wy nie patrzycie dalej niż dwa kroki przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alergiczka1111
Po za tym kocha ponad życie bo mu z tobą wygodnie... nie musi się o nic martwić. A ty martw się za dwoje do końca życia. Bo oni z tego nie wyrastają. A potem jak coś idzie nie tak to ciebie obarczą winą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna za granica
BYLAM KIEDYS Z TAKIM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam z kimś takim
Chodziliśmy nawet do poradni psychologicznej (syndrom Piotrusia Pana zdiagnozował u niego psychiatra). Nie do wyleczenia. Taki mężczyzna powinien (i ma to wtedy jakieś szanse) związać się z bardzo silną, władczą i despotyczną kobietą. W innym wypadku będziecie się tylko męczyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zakonczyl sie moj zwiazek trwajacy 2,5 roku z takim facetem. Był w moim wieku, a byl strasznie dziecinny w podejsciu do zycia, zwiazku. Niedojrzalosc ujawnialana sie kazdym kroku : na gruncie seksu, uczuc, decyzji zyciowych , braku wlasnego zdania, słuchania mamusi, mieszkania z nią, strachu przed zyciem, wiecznej zabawie i nieumiejtnosci prowadzenia powanych rozmow. w dodatku to on mnie zostawil, bo zatesknil za wolnoscią...nie wazne ze miesiac temu mowil jeszcze o slubie...i caly czas nie wiedzial czego chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slamandra plamista
bylam z takim samym: wieczna zabawa, trawka, koledzy, pijanstwo. nieumiejetnosc porozumienia na jakimkolwiek gruncie, zwlaszcza bez zapalenia jointa. i tez zostalam porzucona, bo wolnosci mu sie zachcialo. uciekaj, gdzie pieprz rosnie. jesli nie teraz, pozniej sie przekonasz, ze taki nie wyrasta nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj mu szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak chcesz robić za faceta
w związku i to w każdej dziedzinie to polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, ze spotykał się, okazywał uczucia, wiec byłam z nim, bo wierzyłam. A propos pijanstwa, uwielbiał popijac i to duzo, na dlugi czas przestał, ale ostatnio znow zaczał. Poza tym szkoda mi, bo to naprawde jest ciekawy człowiek i bardzo go kochałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co mu załatwiasz pracę, bo chyba nie rozumiem? Skoro samemu się mu nie chce tego zrobić, to niech nie pracuje (tylko go czasem nie utrzymuj). Skoro wpadł w opresję, to go nie ratuj, niech sam najpierw spróbuje się uratować. Chyba, że jesteś jedną z tych kobiet, które MUSZĄ COŚ Z NIM ZROBIĆ!!!! W takim wypadku życze dobrej zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slamandra plamista
yennefer tez kochalam i jeszcze tydzien przed zerwaniem zapewnial sam z siebie, ze mnie kocha. lajza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slamandra plamista
oj, cos mi mowi, ze znajdziemy szczescie z facetem z krwi i kosci. ja przynajmniej wiem, ze juz z takim niedojrzalym kartoflem byc nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
salamandro, ja mam teraz powazny problem ze soba, bo naprawde postawilam na ten zwiazek, ciagle sie lecze w tej milosci. nie chce byc na razie z nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slamandra plamista
yennefer, ja tez sie zaangazowalam, ale trudno sie mowi. i tak czuje sie lepiej niz na zaraz po zerwaniu. bedzie dobrze. jak dawno temu sie rozstaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
nie martw sie. przejdzie. wiem, ze jest ciezko, ale przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×