Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawywywy

pytanie faceta - kierowane do facetow

Polecane posty

Gość ciekawywywy

Czy dziewczyna - ładna, o spoko figurze, i nie mowię już o jej charakterze (ktory jest naprawdę fajny, ale czesto w kontaktach damsko - męskich liczy się pierwsze wrażenie) - ma u was szanse jesli ma blizny po trądziku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli jest naprawde bardzo ladna i ma zajebista figure to spoko :) poza tym jak ma odpowiedni make up to chyba tych blizn tak nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie dla jednych
jest skreslona, dla innych nie. jak zawsze.. ja jestem ten pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
pytanie jak tekst pacjeta u lekarza 'moj znajomy... wcale nie ja... ma hemoroidy niech mi pan cos przepisze bo nie wytrzymam... znaczy ten kolega' czy przeszkadzaly by mi blizny po tradziku... hmmmm pewnie urody nie dodaja ale jesli nadrabiasz innymi cechami, np nie ejstes zżedliwa jedzą... to nie powinny ci przeszkadzac w reprodukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalezy jak wielkie te blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja siora ma
takie, makeup robi 1,5 godziny jak nie wiecej. tak to zamaskuje, ze nic nie widac, ale jak zmyje wieczorem przed snem to zupelnie inna twarz. facet moze sie przestraszyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawywywy
olejzpierwszego - nic podobnego. poznalem poprostu ostatnio super dziewczyne, i chociaz nie mam zamiaru się z nią umawiac - nie przez te blizny, poprostu jestem zajety, to zacząłem sie nad tym zastanawiac. no i byłem ciekawy waszych opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buahahahahaa "poza tym jak ma odpowiedni make up to chyba tych blizn tak nie widac" czlowieku make up trzeba czasem zmywac. ja bym nie chcial budzic saie obok dziewczyny ktora ma gebe jak "Grucha" z chlopaki nie placza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli jest
ładna i ma spoko charakter - tak jak piszesz to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lechuuuuu
CHYBA tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boski Darwin
Jak jest fajna dziewczyna, to bym sie umowil. Wiadomo, ze fajniej zeby ich nie miala ale jak charakter fajny i dziewczyna nie jakas potworna to czemu nie. Poza tym zauwazylem, ze dziewczyny z jakimis niezbyt upiornymi mankamentami urody czesto nie sa zarozumiale i sa bardziej zyciowe. Zreszta osobiscie nie gustuje w pustych laleczkach z tonami tapety na twarzy. Dziewczyna musi miec odpowiedni charakter i nie moze byc ani sztuczna ani nudna. Co jest fajne w takich dziewczynach powiedzmy z 'drobnymi mankamentami' urody jest to, ze jak nad taka popracowac to rozkwita w oczach i przechodzi zaskakujace metamorfozy, w wiekszosci przypadkow na lepsze. Zwykle bardziej u dziewczyn zwracam uwage na potencjal rozwoju raczej niz stan aktualny. Jedna udalo mi sie zaisnpirowac do pozbycia sie malej nadwagi i ubierania sie bardziej kobieco. Mialem z niej duzo satysfakcji bo okazala sie byc calkiem calkiem laska. Niestety wyjechala za granice :( Raz tylko jedna glupia dziewucha mnie zdenerwowala, bo niezbyt urodziwa byla, ale za to myslala o sobie, ze jest niewiadomo kim i nie dalo sie z nia wspolpracowac pomimo tego, ze widzialem w niej duzy potencjal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ja wiem
musialbym ja zobaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bruuuce WszechWIEDZĄCY
jasne ze tak. a do tego co napisal darwin - dodalbym, że jakos tak ... idealne dziewczyny mnie nudza, jesli jest w nich cos niedoskonalego - jest to czasem nawet pociagające. ale ile ludzi tyle opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zorrrrrro
musiałbym ją zobaczyc. ale jesli mozna z nia pogadac o wszystkim, i jest fajna to bylbym za

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co nie masz wlasnego zdania
na ten temat? ano tak, trzeba wybadac sytuacje co sadzą o tym inni faceci bo co np.powiedzą twoi kumple jak sie bedziesz z taka spotykał. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ech-jęli ma bardzo fajny charakter to jasne :D ja sie zakochałem raz i to własnie w osobowosci drugiej osoby nie w wygladzie-heh-moja dziewczyna jest totalnym przeciwienistwem tego co mi sie zwykle podobało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z forum
no prosze, a wydawalo mi sie ze wszyscy faceci sa powierzchowni :P a tu tyle spoko chlopakow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×