Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość llilanaa25

Lepszy spokojny,a szczupły czy niespokojny,a przypakowany wypowiadajcie sie

Polecane posty

Gość llilanaa25

mam swoje lata i dużo przeżyłam, nikt mi nie wmówi,ze męzdczyzna dbający o swoje ciało i chcacy być jak najwiekszym jest normalny, kdys patrzyłam na wyglad i pociągali mnie tylko tacy, jednak nigdy nie mieli poszanowania, zreszta dziewczyny kolegów moich byłych również nie były szanowane w nalezyty sposob,a Wy co byscie wybrały którą opcje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pytanie jest głupie. Nie każdy, kto dba o swoje zdrowie i wygląd jest chamem, który źle traktuje kobiety. Nie wiem, skąd takie wnioski wyciągnęłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój jest przypakowany i super spokojny. I nikt mi nie wmówi, że tak nie jest, albo że to niemożliwe :) Ja jestem nerwusem i strasznie zaczepna jestem z tego powodu, a on nigdy, przenigdy nie podchwycił prowokacji. Nie znam spokojniejszego człowieka. Chudzi mi się naprawdę nie podobają :( Niech chociaż trochę wyćwiczeni będą, żeby klata nie była wklęsła i żeby ramiona były jako takie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llilanaa25
uwierz nie znam normalnego mężczyzny,który usilnie dba o to ,aby być wielki zreszta raz słyszałam o czym rozmawiają na siłowni :/ uszy opadają chwalląc się jak który kogo zaluiczył i ma większego :/ echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llilanaa25
Chemical - no to gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o czym mają gadać na siłowni? O kwiatach w ogrodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypakowany wymaga
sam wygląda jak bóg mniam ciasteczko to i wymaga od swojej kobiety jakiegoś poziomu spadniesz kopnie cie w zad i poszuka nowej gwiazdy:) bylam z facetem wypakowanym i wiecie co byla bardziej skupiony na sobie niz na nas no fakt ja byłam potrzebna jako dodatek bo fajnie sie pokazać pochwalic przed kumplami :( jak dowiedziałam sie ze chwali sie moja fotka w telefonie nawet w pracy dałam sobie spokój:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalllaaaniia
Posłuchajcie mojej historii jakich miałam idiotów : do tej pory się kierowałam w sumie wyglądem miałam 2 mężczyzn jak do tej pory, obaj ładni, mający muskularne ciało,ale bez przesady, poprostu mieli cudne ciałka i co pierwszy od tych sterydów chyba kiedys napil sie wódki z kolegami i którys go najwyrazniej podpuscil, ja bylam w domu przyszedl pod moj dom , kazał mi zejsc i dostałam w twarz,bo ktos mu cos nagadał co było nieprawda , oczywiscie skończyłam znajomość , drugi wszystko lux, tez siłownia 5 razy w tygodniu, i cos nagle mu sie ubzdurało bo usuniete mialam wiadomosci w telefonie jak mu dalam tel, poprostu pamiec mialam zapełnioną, nigdy go nie zdradziłam i mnie wyzwał od najgorszych,ze cos ukrywam, zabral mi posciel ktora podarowal, ubrania ktore kupil no,ale coz teraz zmieniłam pogląd na życie kieruuje sie charakterem, rodzicami chłopaka,bo nie chce ktoa w worku, odpowiedzialnoscia i chce abysmy sie wspolnie dorobili czegos, zeby byl zaradny bo z tymi poprzednimi to dorobilabym sie,ale wizyty w szpitalu psychiatrycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabrał pościel i ubrania???? a to cham [udawana powaga- w gruncie rzeczy zwija sie ze śmiechu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llilanaa25
No niestety cham nic dodać nic ująć,ale cóż życie toczy sie dalej, cieszę się ,że nie łączy nas np. dziecko bo może kiedys jakby mu cos nie spasowalo to z domu by mnie wyrzucił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w życiu ćwiczylem na kilkudziesieciu silowniach a nigdy nie slyszalem, by ktos gadał o tym kogo zaliczył :D:D jak sie chodzi na jakieś osiedlowe wiłki w piwnicach, gdzie ćwiczą same karki i drechole, to moze takie gadki słychac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że chodzi o to, że jeżeli facet dba o siebie, swój wygląd i zdrowie, chciałby, żeby kobieta robiła to samo, żeby też dbała o siebie. Jeżeli facet widzi na siłowni ładne dziewczyny a potem wraca do domu i widzi swoją kobietę w dresach, przed telewizorem z miską chipsów, to zaczyna się denerwować Oczywiście, nic nie usprawiedliwia chamskiego traktowania, ale zauważyłam, że facet który nawet delikatnie zasugeruje kobiecie zmianę w wyglądzie, już jest traktowany za chama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motór
Osiedlowe wiłki w piwnicach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nigdy nie slyszalem, by ktos gadał o tym kogo zaliczył"- wnioskuje, że który ma wiekszego, słyszaleś?:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llilanaa25
o to chodzi,że nie mam w sumie nic do zarzucenia sobie co do figury, wlasnie chcialabym byc szczuplejsza ,ale cóż i to jest najlepsze ,że obaj nie dawali mi sie odchudzac, wrecz pakowali we mnie jedzeni,aobiadki, kolacje zebym nie schudla,bo nie lubia wieszakow i po co to wszystko :( echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sissy- a dbająca o siebie kobieta widząca na siłowniepiekne ciała, zastająca po powrocie do domu mięsień piwny a za nim męża to co?:P ma go wymienić? tylko na kogo? jak takich brzuchatych łobuziaków jest 99%:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baby som gupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motór
Gówno prawda baby som całkiem sypmatyczne i nie głupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doprawdy, nie wiem, czy powinna wymienić :) Temat jest o chamstwie facetów wobec kobiet :D Zresztą, powinna wziąć faceta i zagonić go do jakiegoś ruchu :) Może być seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na silowni w ogole nie lubie gadac, bo przyszedlem tam cwiczyc... pogadac moge sobie przy piwku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Doprawdy
jak z Kondycją to tylko szykać na siłowni bądz w klubie sportowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokaloka
zacznijmy od tego, zę ci przepakowani to w zdecydowanej większosci moze i o wygląd dbają, ale na pewno nie o zdrowie :P no i w moich oczach panowie powyżej pewnego kalbiru umięśnienia są nieapetyczni :o szczxupły, z delikatnie zarysowanymi miesniami - takimi, ze widać, ze chłopak ćwiczy, że nie jest zdechlak - to tak, ale już tuczniki, którym się każda koszulka opina bleee :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zacznijmy od tego, zę ci przepakowani to w zdecydowanej większosci moze i o wygląd dbają, ale na pewno nie o zdrowie " Nie zgadzam się. Osoby, które uprawiają sport lub chodzą na siłownię, dbają w ten sposób o swoje zdrowie. Ja ćwiczę dla zdrowia i kondycji, a nie dla wyglądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×