Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mysli...mysli

Nie popelniac chyba tego samego błędu ponownie?

Polecane posty

Gość mysli...mysli

Zakonczylismy rok tzw wspolnego,,zwiazku,, ,rozstalismy sie w sumie w zgodzie jednak z mojej strony to byla dobra mina do zlej gry..w sumie przez ten rok duzo mnie kosztowala ta znajomosc zdrowia...taki toksyczny zwiazek ...jednak brnelam dalej liczac ze cos sie zmieni..moje pytanie do was po tym rozstaniu on do mnie pisze ja nie odpisuje ,wiem ze jest smutny ...ale chyba nie warto zaufac ponownie czlowiekowi ktory zawiodl wielokrotnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie nie i tak to doprowadzi kiedys do zakonczenia tego zwiazku, znajdziesz kogos ktonie bedzie toksyczny pamietaj nienienieieieie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysli...mysli
dzięki ..też tak uważam..ale ciągle czuje cos tam w głebi ale już zdecydowanie Nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj spokój....ciesz sie zyciem:) ....i pamiętaj....zanim znów sie w cos wpakujesz...poznaj najpierw samą siebie, byś następnym razem nie chciała być taką jak on chce, ale pozostaniesz sobą:) ....powodzenia....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem to z wlasnego doswadczenia.zerwałam zareczyny. uwazaj na niego, bo człowiek sie nie zmienia, jak Cie zawiodl nie raz to nie ufasz mu, beziesz podejrzliwa a on wiecznie bedzie taki sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysli...mysli
dzięki ...teraz wzmocnilyscie mnie w przekonaniu że nie warto!Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie o nie
i ciagle to sobie powtarzam, dwa razy próbowałam , dwa razy się zawiodłam, to był trudny czas a mimo wszstko ciagnie mnie do niego ale nie nie nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×