Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość YVONNEEE

SZARY-DLACZEGO TAK POPULARNY?

Polecane posty

Gość YVONNEEE

no wlasnie dlaczego na ulicach mamy zalew szarych klonow? szare rurki plus torba worek plus szare balerinki. . . dlaczego w sklepach pelno szarosci? czemu polska ulica nie ubiera sie kolorowo?( nie mam tu na mysli"trendu"- zielen plus zolc w bazarowym wydaniu i jednym odcieniu) ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftdshjsdf
To ze teraz zapanują szarości to ochłonięcie po neonowych kolorkach. a tak swoją droga nie podoba mi sie to że moda podąża za moimi pomysłami na to co kupić na sezon:/ Lubie wyglądać inaczej niż tłum, stąd tez darowałam sobie zielenie i żółcie na rzecz niebieskiego , białego i popielatego. Szarość miałam w planie na zimę ale teraz już nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szary kolor pasuje praktycznie do wszystkiego, od dawna bardzo go lubię zestawiać z jakimiś mocniejszymi akcentami, zwłaszcza z fioletem, niestety, moda idzie w tym kierunku i za niedługo co druga laska na ulicy bedzie tak ubrana :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dobrze.. dość już narazie tych kolorów. Rzygać mi sie chciało jak widziałam co 2 dziewczynę w żółtych spodniach i różowej bluzce.. porażka.. Teraz nie tylko szary jest w modzie ale dużo kolorów fajnie pasuje z połączeniem z szarym. Właśnie dziś kupiłam sobie tunikę szaro-fioletową.. i fajnie to wygląda... aa i tak od tej żółtci itp nie izolujmy sie też.. Ponieważ fajnie wyglądają dodatki typu żółte rękawiczki lub berecik co kto woli :P Teraz można sie naprawdę fajnie ubrać i nie tandetnie chodzi mi o ubranie na siebie sto kolorów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe zależy jak ktoś jest pomysłowy to może sie ubrać inaczej od innych.. ! i nie zwalajcie winy na modę..!! Bo zawsze jest na coś moda i tak jest wszędzie .. Więc wyobraźnia kobitki wyobraźnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli nie chcesz popełniać czegoś takiego jak \"kupiłam coś, żeby być oryginalną, a tu wszyscy nagle to mają\", sprawdzaj, co będzie modne w przyszłym sezonie i..nie kupuj tego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego szary jest popularny?bo w szarych ciuchach chodzą szarzy ludzie, którzy nie mają odwagi założyc ubrań w odważnych kolorach.Cały czas jęczycie że pełno jest na ulicach ludzi którzy ubierają sie w bazarowe ciuchy koloru żóltego i zielonego no to teraz wszyscy będą szarzy.Wqrwia mnie takie gadanie że macie juz dosyc krzykliwych kolorów, ale wiem jaki macie problem albo jestescie stare i nie mozecie sobie pozwolic na ubrania w takich kolorach albo nie macie figury i boicie sie ze będziecie wyglądac po prostu śmiesznie.Mnie nie denerwuje ze pełno jest kolorowych ludzi przynajmniej ulica wygląda jakos tak bardziej optymistycznie, ale cóż lepiej ubierac się w szarosci czernie i brązy wtedy na pewno pozostaniecie niezauważone.A ta wasz gadka o tym że kazda z was ma swój własny styl i juz dawno zaopatrzyłyscie sie w szare ciuchy a teraz juz nie bedziecie tego nosic bo to wiocha byc ubraną jak wszyscy!No po prostu żenada, jakie wy jestescie oryginalne, mające swój własny styl...żal pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co tak się od razu unosic :) ? Tez widzę, że jednym nie pasują ostre kolory, innym szarości, ale trudno żeby wszystkim wszystko pasowało ;] Każdy ma swój problem co do kolorów, i dlatego mają prawo protestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stare? mam 19 lat i jestem stara.. nie no gwoźdź do trumny.. Dziopa.. wez sie zastanów chyba ze ty masz 10 lat to 19 lat to juz osoby stare dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo czyli mam 16 lat i to góra 16 lat cieeeekaweee....no skoro nie jesteście starymi lampucerami to po prostu szare mychy z was...sorry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok :) będziemy się ubierać na szaro, zeby nas nikt nie zauwazył, będziemy grać w szachy i oglądac telenowele brazylijskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TellMeWhy Przecież do szarych ciuchów można założyć kolorowe, odważne dodatki - i wtedy ubrany w nie człowiek nie jest "szary". I dlaczego uważasz, że starsi ludzie nie mogą pozwolić sobie na ubrania w krzykliwych kolorach? Moja ciotka ma lat ponad 60, a świetnie jej w różu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Energicznej trzydziestki-- Jeżeli tak jak w nicku masz 30 lat to niestety do niej już chyba powinnaś nie życ.. Bo ja mam 19 lat i jestem stara i ide już na emeryture(tak stwierdziłam po napisaniu tellMe Why:P).. aha i chce dodać iż również napisałam że z szarym można połączyć wiele kolorów .. Do AlaOlo- Zgadzam sie i jeszcze w będziemy sie bujać na takim bujanym fotelu hehe i w ręcę cygaro dla urozmaicenia :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ będziemy mieć niż demograficzny, skoro ludzie będą umierać po 25 roku zycia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do pytania w temacie : Ten kolor świetnie sprawdza się jesienią i pasuje prawie każdej kobiecie. Szarość to nowa czerń. Czerń, tak modna od wielu sezonów odchodzi do lamusa. Dlaczego? Szary ma nieskończenie wiele odcieni, na różnych fakturach tkanin wygląda zupełnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlaOlo po raz kolejny czytając
Cię utwierdzam się w przekonaniu, że nazwanie się osobistą stylistką jest duuużym nadużyciem. Szary był modny sezon temu/dwa i wtedy faktycznie można go było nazwać nową czernią. W tym sezonie jesienno/zimowym znów do łask wraca czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze no..skoro uważasz, że wiesz lepiej, głoś swoje tezy, ale moich nie obalaj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tezy:) z ciebie dziewczynko jest taka stylistka jak za przeproszeniem z kociej dupy trąba.Myślisz że jak skopiujesz na swoją stronkę teksty z innych stron to jesteś stylistką?Nie bądź żałosna proszę Cię.Jeśli chcesz byc wzorem do naśladowania czy wyrocznią w sprawach ubioru no to świetnie trafiłaś, kafeteria jest cała Twoja.Życzę Ci wielu sukcesów i wróżę Ci naprawdę weilka karierę na forum internetowym buuuaahhhaa. Straszna zołza: grzeczniej proszę jeśli zwracasz się do mnie.Wiesz jak dla Ciebie to za wysokie progi.Sorry laleczko:)heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzeczniej to może masz tam w przedszkolu u swoich \"Pań\" . I ty co Alfa i omega ? ty może mam ci dyplom Polsatu wysłać? Najpierw pomyśl(trudno Ci to przyjdzie ale jednak), a później napisz.. Krytyk sie znalazł.. a pozatym z \"koziej dupy trąba\" a nie kociej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×