Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rulola leśna

Nie potrafie wziac sie w garsc i zerwać z nim.

Polecane posty

Gość Rulola leśna

Jest mi zle w tym zwiazku, poniewaz od jakiegos czasu czuje sie gdzies z boku, widac, ze jemu mniej zalezy, coraz rzadziej sie odzywa. Jednak widze, ze mu wygodnie jest tak jak jest i nie chce mu sie tego konczyc. Jednak ja bardzo cierpie, ale nie potrafie z nim zerwac. Cokolwiek bym powiedziala jako powod, to wiem ze on tego nie zrozumie. I wiem, ze narobie sobie wrogow w swoim miescie, bo on ma tu duzo przyjaciol, ktorzy sa bardzo za nim. A wiem, ze jego meska duma nie wytrzyma tego, ze ja chce to zakonczyc i nagada ludziom tylko glupot, zapewne szczegolow z naszego zwiazku i ogolnie jestem przekonana ze bedzie sie wysmiewal ze mnie wsrod znajomych, zeby bronic swoja dumę. Jestem tego pewna w 99procentach. Czuje ze jestem w paskudnej sytuacji. Prosze o pomoc bo zwariuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli uwazasz, ze tak postapi to tym bardziej jest gowno warty zerwij z nim i sie nie zastanawiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rulola leśna
Ale tak bardzo sie boje, ze narobi mi gnoju w mojej miejscowosci. Ludzie sie dowiedza np ze mam maly biust i np beznadziejnie caluje. GDyby on ze mna zerwal, to chyba az takiego czegos mi nie zrobil, choc na pewno troche by nagadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdhaskh
Boże... co za dziecinne myślenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartujesz? normalni ludzie ktorzy Cie znaja i lubia to beda miec w nosie to co on gada sam siebie pograzy zawsze mozesz powiedziec ze ma malego i byl beznadziejny w lozku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nelly32
znajdz kogos kto doceni kazdy skrawek twojego ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudynkaa
chcesz zeby był twoim mezem i ojcem twoich dzieci?? zeby toba pogardzał i cie olewł całe zycie?? mysl o przyszłosci ludzie zapomna o jego plotkach za jakis czas a ty bedziesz wolna a jesli zostaniesz z nim bedziecie sie meczyc tak długo puki mu sie nie znudzi paskudna perspektywa prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rulola leśna
Mamy sporo wspolnych znajomych, i oni są bardziej za nim, nawet jak bylo wszystko w porzadku miedzy nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co? lepiej zebys z nim byla chociaz jest wam razem niedobrze?:-O zastanow sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rulola leśna
najchetniej bym to zakonczyla i wyjechala z miasta. niestety takiej mozliwosci nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rulola leśna
on 23 ja 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm i takie szczeniackie zachowania:-O powiedz mu ze ten zwiazek nie ma sensu i rozstan sie z nim pokojowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×