Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiemmmmm

Ja i ten ksiądz - jak myslicie??

Polecane posty

Gość nie wiemmmmm

Jest taka sprawa: ja mam 18 lat, a ksiądz, o którym pisze ma ok 50. A sytuacja jest taka, że on mi się zaczął podobać. Ale nie widujemy się w ogolę poza mszą i on o mnie nic nie wie, ja o nim też niewiele... Wcześniej nie za często chodziłam do kościoła, ale wszystko się zmieniło od ostatniej Wielkanocy. Zaczęłam słuchać tego co mówi i on potrafił przyciągnąć moją uwagę. Bo mówił dosyć ciekawo i zaczęłam się wtedy w niego wpatrywać [ bo kiedy utrzymuje z kimś kontakt wzrokowy, wtedy lepiej mi się skoncentrować]. I kiedy on to zauważył też zaczął na mnie patrzeć [ szczególnie podczas kazań]. I kiedy mówi, to ja mam takie wrażenie, że on to mówi do mnie. Ale nie wiem, czy mi się tak zdaje tylko ... ? Ale są też chwilę, kiedy gdy on coś mówi i patrzy na mnie, i kiedy skończy to nadal na mnie patrzy i milczy. I te chwile trwają tak ok może z 5 sek [ chociaż mi się to wydaje wiecznością, szczególnie na początku tak było, bo byłam wtedy zaskoczona]. Wtedy nic sie nie dzieje, tylko jest taka cisza, a on patrzy tak prosto w oczy. No i moje pytanie: Jak myślicie, co on sobie może myśleć? I czy w ogóle myślicie? Albo ja już kompletnie wariuję. Ale takie sytuację, zdarzają się naprawdę często. Kiedyś np moja babcia siedziala za mna, ale miedzy moja lawka a jej byl taki odstęp, przez który można przechodzić. I kiedy ksiądz zbiera na ofiarę tamtędy prechodzi. I babcia powiedziała po mszy, że ten ksiądz bardzo się na nas patrzył [ ma mnie i mojego brata]. I głupio mi tak było, bo chyba zrobiłam sie czerwona, a babcia sie zastanawiała dlaczego. Może to wygląda jak jakiś akt desperacji nastolatki, ale dla mnie cała sytuacja jest dziwna trochę... A wy co myślicie?? Odwala mi, czy jest coś na rzeczy?? Co taki ksiądz może myśleć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiemmmmm
co myślicie?? naprawdę potrzebuje jakiegoś świeżego spojrzenia na te sprawę, bo nie wiem, czy to jest narmalne, a mi się tylko coś zdaję. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiemmmmm
jeszcze podbijam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orfgtshydj
o matko!!!idz małolato stąd do lekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To kompletnie nie jest normalne Po pierwsze to ksiądz, a podrugie starszy o ponad 30 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×