Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hmm/

nie akceptują mojej dziewczyny

Polecane posty

Gość hmm/

Witam hmm mam problem mam 15 lat i mam dziewczynę i moja mama jej nie akceptuje . Usłyszała od kogoś niezbyt dobrą opinie o dziewczynie.hmm więc nie jest za tym żebym się z nią spotykał. A ja ją bardzo kocham;/ proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm/
nie właśnie ja się dobrze uczę i z innymi dziewczynami nie miałem takich problemów . jeszcze chciałem dodać ze moja matka mówi ze jesteśmy jeszcze na rożne rzeczy zalodzi np jak całowanie się ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm/
i nie róbcie se jaj ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdhgfjhgfjhgf
ale spodnie uprałes? a długopisy i ołówki nastrugane w piórniku są? No, maszeruj do sklepu po ser na kanapki! bo z czym ja ci zrobie ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
synek, mama cie kocha i chce dla ciebie dobrze,sluchac smarkaczu mammy a nie z cizia sie zadajesz,mama ma racje,do nauki, a na milosc masz czas, kochac masz rodzicow, a nie malolatke z przeczkola ktora ci moze zycie zlamac, mamy slowo swiete slowo,ok,do nauki!!!!!!!!ALE TO SZYBKO; BO MAMUSI POWIEM;-) A TAK SERIO SLUCHAJ MAMY ONA CIE KOCHA; NAJBARDZIEJ TA TWOJA UKOCHAN BEDZEI MIALA TAKICH JAK TY CHLOPCOW JESZZCE NA PECZKI; ZA 5 LAT BEDZIESZ SIE SMIAL Z TWOJJE MILOSCI;GLUPIEJ; MAM JEST TWOJA KOCHAN OSOBA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm/
a moze jakieś rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie se siana
chłopak ma dylemat, a W robicie z niego debila :O co z tego, że młody, ale swoje uczucia ma. dobra. więc, jeśli to, co mówią o tej dziewczynie to prawda, to posłuchaj mamy, jeśli nie jesteś pewien, to daj dziewczęciu czas, ale bądź ostrożny. A całować się możecie, ale nie z języczkiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm/
taa tylko jak to wytłumaczyć matce ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no te mamy juz takie są, moja tez na poczatku kręciła głową na dziewczyne brata....poczekaj, lepiej ją pozna i przekona sie do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie se siana
hmmm, nie wiem, pogadaj z nią, ale dopiero jak będziesz już pewny, że opinia twojej dziewczyny to tylko insynuacje. zaproś ją wtedy do domu, przedstaw mamie, niech sama się przekona i nie "matce" tylko mamie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zapytaj mame, co takiego uslyszala na temat tej dziewczyny. i moze warto sprobowac zaprosic ja na jakis podwieczorek do Waszego domu. niech mama pozna ja lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm/
tylko , że namawia mnie żebym z nią zerwał bo usłyszała od kogoś coś w co ja niewierze moze ktoś pomoze?? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm/
moja matka ma problem ponieważ dowiedziała sie ze ona się zle uczy i się całowaliśmy w publicznym miejscu hmm ja uwazam ze moja matka jest staro modna ale nie wiem ;/ moze tylko mi się tak wydaje a jak wy sądzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dajcie se siana
to wszystko? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm/
no hmm jeszcze sie dowiedziała nieco ze się kochaliśmy ale jakoś tak wyło moze ktoś pomorze do przekonania mojej mamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm/
i znowu się zaczyna ehh ;/ moze ktoś jednak mi pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm/
a moze jednak jakieś rady ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Posłuchaj mamy,zerwij z dziewczyną. 2. Olej mamę i wbrew mamie bądź z dziewczyną. 3. Powiedz mamie,ze zerwałeś a spotykaj się po kryjomu. 4. Skoro się dobrze uczysz, pomóż w nauce dziewczynie-mama nie będzie miała się o co czepiać, postaraj sie nie całować w miejsach,gdzie ktoś mógłby Was nakryć- masz do cholery dopiero 15 lat,takie rzeczy Ci w głowie??? wiecej niz nic nie wymyślę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×