Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaka87

Kto ma profil na fotce?

Polecane posty

Bo wlasnie sobie wszedlem z ciekawosci i widze ze sie taka pokemonarnia zrobila ze sie w pale nie miesci :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz jakies kolorowe tla, literki itd az mnie glowa rozbolala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykladowy komentarz z fotki MiŁoO TuTaJ JeSt u CiEb!e, MoŻnA PoCzUc S!Ę JaK w NiEb!E!! Sl!Czne FoC!e i PrOf!lEk W!ęC ZoStAnE TuTaJ ChWiLe! W TyM PrZyPadQ JaSnA SpRaWa MaX DlA CiEb!e ToO PoDsTaWa! Ja ZaPrAsZaM TeZ Do SiEb!e, KiEdY WpAd!iEsZ TeGo NiE WiEm:-)LiCze Na KoMeNtArZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytam czy masz biale kozaki do samoej doopy, 10kg tapety, PoKeMoNoWy Op!S, czy strzelasz do aparatu miny jakbys weszla w kupe itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys mialem tam profil i jak dalem jednej pannie 3 to mi nawrzucala i dodala na czarna liste... i badz tu czlowieku szczery :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nichya sugerujesz, ze moj temat to prowokacja do tego zebyscie podaly linki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez nie mam na naszej klasie, fotce, gronie, winogronie itd :o a jak mialem na fotce to ciekawe wiadomosci sie dostawalo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze, ze nie jest, ale wiekszosc takich jest albo same nicki "krolewna nie dla ciebie", "bogini sexu" itd wola o pomste do nieba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bym powiedziała, że gorszy poziom na fotce reprezentuja panowie a nie panie :P faceci z goła klata usmiechajacy sie do lustra, albo kolo bmw :D znalesc tam normalnego faceta cięzko oj cięzko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×