Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vaka87

Kto ma profil na fotce?

Polecane posty

btw zobacz moj opis. Nie wiem czy jest z czego sie cieszyc ze 11 dostalas xDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha "zaje**stego drinka "sex on the beach" takie rzeczy to tylko we władysławowie" wrocilem stamtad 4 dni temu :classic_cool: a co do tego wymarzonego partnera... jak to bylo? mam wypolerowac konika i wskoczyc na zbroje? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no bo ten drink byl boski xD w żywcy na plazy go robili :P no jak kon sie tarzal nie wiadomo gdzie to go tam wiesz...ale porzadnie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na swoj opis zlapalem juz jedna adoratorke ktorej spodobalem sie za szczerosc o.O napisala ze to fajnie ze lubie lanserskie samochody a ze jak nie mam swojego to zrobienie zdjecia przy cudzym i wstawienie na fotke jest dobrym pomyslem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zywiec to padlina lekka ze tak sie wyraze :) lepszy byl lech ale zamkneli go 2 dni po moim przyjezdzie, pozniej zostal nam tylko zywiec i czarny kon, no i te potancowki pod namiotami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lat 18 wlosy czarne :) wyslala mi link samochodu jaki chcialaby miec jak zda prawko. Czyzby to znaczylo "jak bedziesz taki mial jestem cala twoja"? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodziłam do żywca bo mojej kumpeli sie strasznie taki barman podobał xD i ogolnie zapomnialam dodac ze pracowalam w tym cholernym lunaparku xD na zwierzaczkach albo dinusiach ahahaha ojj to nie trafilam xD no wiesz...laska wymagajaca a co ci wyslala, jaki samochod?? :P to odrazu mozna sprawdzic ile bedzie kosztowalo utrzymanie i pielegnacja xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze nie pracowalas jak ja bylem bo bym na te dinusie cala kase wydal xD dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×