Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość .... ....

Musze z kims pogadac.....prosze...

Polecane posty

Mam synka :) Najwspanialszy dar od losu jaki kiedykolwiek mogłabym dostać. Swojej decyzji nie żałowałam nigdy. Planowany Maluszek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eM.
proponuje krotki urlopik :) I bez stresu, czas tylko dla siebie - lepsze warunki :) :) no i nie ma sie czego bac - z dziecmi tez mozna robic wiele ciekawych rzeczy, tylko trzeba chciec. Np. pamietam jak kolezanka moich rodzicow pojechala z mala coreczka (niecaly rok) i rodzina w zimie w gory. pojechalismy wtedy w kilka rodzin, masa sniegu, zimno, i kazde z nas pchalo wozek po Dolinach i Gorach kolo Zakopca. Giewontu moze nie zdobylismy, ale bylo fajnie :) Z moja siostrzyczka jezdzimy co roku na wakacje (juz ma 3 latka!). W pierwsze miala 0.5 roku i bylismy nad morzem. Bylo wspaniale i oczywiscie cala rodzina zmieniala sie i pchala wozek :) obecnie sa juz specjalne oferty dla par z maluszkami - nawet na wakacje w egzotycznych miejscach. Nie ma tez co ukrywac, zycie po urodzeniu dziecka zmienia sie diametralnie, ale warto :) To, jak sie zmieni, zalezy od tego, jak uda sie Wam zorganizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksa
chcialabym.. no i jakie masz w koncu plany?????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina truskawkowa
Obawy o prace?? Pani powinna sie bac ze dovna urodzi w tym wieku,pisze pani,poniewaz mam respekt do ludzi starszych:-) Moim zdaniem to juz za puzno na dziecko,ok rozumiem gdyby to bylo drugie,ale pierwsza ciaza w tym wieku jest ryzykowna,zreszta nie kazdy musi byc mama,sa ludzie ktorzy nie posiadaja dzieci,i pani sie wlasnie zalicza do tej grupy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość canon 897
Moja teściowa zawsze mi mowila, ze chciala miec duza rodzine. Mojego meza urodzila mlodo i tak jej sie zycie pokomplikowalo, ze dluuugo nie decydowala sie na kolejne dziecko- mimo najszczerszych checi. Swoja corke urodzila w wieku 44 lat. Dziewczyna jest zdrowa, madra, ladna. Moja kuzynka za to mieszkajaca w Niemczech urodzila pierwsze dziecko w wieku 33 lat. I wyobraz sobie, ze tam jej ciaza nie byla ciaza "wysokiego ryzyka", u nich to normalne, ze kobiety decyduja sie na dziecko po 30 roku zycia. Tylko u nas utarlo sie takie stwierdzenie, ze po 30 to za pozno! Nie czytaj w ogole takich chamskich wpisow. Szkoda nerwow! Zycze Ci odwagi i podjecia wlasciwej decyzji :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILJA WODNA
No moim zdaniem podle to jest to ze kobieta w wieku 33 lat wacha sie pomiedzy posiadaniem dobrej pracy a dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILJA WODNA
To ty tu dolujesz kochana,przykro mi jest jak widze coraz wiecej kobitek po 30 bez dziecka,przeciez dziecko to jest cala najlepsza satysfakcja a nie praca,to praca ma byc na drugim miejscu a nie dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aksa
ile ludzi tyle zdań ,ty weś sie nie stresuj bo to szkodzi w zajściu w ciąże:-) .bierz sie za robotę z mężem;-) i ... co ma być to będzie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×