Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajerkoniak2

potraktowal mnie jak zwykla k....

Polecane posty

Gość ajerkoniak2
Znajac zycie znow zacznie przepraszac i blagac o wybaczenie a i jeszcze obiecywac ze " to sie juz wiecej nie powtorzy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa wredna baba
twój facet nie jest do rozmawiania. on jest do ruchania. pewnie nawet nie wie o co ci chodzi i czemu się nie cieszysz ze tak cie pragnie ............ ruchac. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajerkoniak2
pewnie tak, zyczcie mi duzo sily i zdecydowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalizujesz. solidarnosc penisow to mit. jesli jednak tak samo generalizujesz Wasze sprawy... moze nieco wiecej samokrytycyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajerkoniak2
Za co mam sie w tej kwesti krytykowac? ja nie mowie ze on jest be a ja jestem swieta. Chodzi mi konkretnie o ten incydent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno mi to oceniać po zacytowanych słowach. Jeśli nie użył słów wulgarnych, obraźliwych to możliwe, że przesadzasz bo meżczyzn często cechuje swego rodzaju wulgarny stosunek do seksu a przez to do pewnego stopnia do kobiet. Tobie to nie musi odpowiadać, masz prawo czuć po swojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajerkoniak2
TO znaczy ze mam sie cieszyc ze nie wyzwal mnie od kurw itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonieczka
kobieto nawet nie pytaj sie na forum o takie pierdoły, bo wiadomo że Ci straszną manianę koleś odwalił i może się niedomyślasz to powiem Ci że nie jest to zachowanie typowe dla wszystkich facetów, bo jak Cię facet szanuje to nigdy o Tobie tak nie napisze!! Koleś poprostu jest -->Wiśniok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ale mężczyźni częściej bywają wulgarni, komentując kwestie seksualne, niż to się większości kobiet wydaje. Przykład dobrych przedwojennych oficerów, którzy w koszarach mówili o dupach a wobec kobiet i cywilów o damach. To jest do pewnego stopnia normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem, nazwal Cie "kurwą" czy jedynie wyrazal radoś, że "sobie porucha" i nie zabrudzi uszu :D pytam bo to jest różnica, zasadnicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saskija
Bonieczka ma rację !! Mój by w życiu tak o mnie nie napisał - wiem to bo czasami sprawdzam jego gg ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Następna agentka specjalna :p sprawdzaj, sprawdzaj, jeszcze mu podłuch załóż :D Gdybym nakrył moją kobietę na grzebaniu w moich plikach, przestałaby być moją kobietą ale najpierw dostłaby w twarz do głowy by mi nie przyszło grzebać komuś w jego osobistych sprawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak szanuje, to nie nazwie w ten sposób. Niestety masz chłopaka prostaka, co mu słoma z butów wystaje :o Możesz mu dać do przeczytania co niektóre wypowiedzi z forum, może zda sobie sprawę z własnego buractwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saskija
sam sie strzel w twarz prostaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy już się wytrzesz przeczytaj sobie swoją stopkę: Nie odwracaj się za siebie, bo Ci z przodu ktoś przyj**ie wówczas sobie przypomnisz jak bardzo jesteś kulturalna i zupełnie pozbawiona słomy w obuwiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfs
Ja nie mogę, faceci tak mają, a wy, głupie baby, chcecie żyć w kolorowym świecie gdzie każdy wyraża się o was jak o księżniczce. Fajnie, ale tak nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frk-90 to mi napisz, kogo konkretnie obrażam swoją stopką? Nie nazywam nikogo workiem na spermę i nikt się jeszcze nie skarżył, że mu w oczy kole. A skoro Ty się wcześniej tak pobłażliwie wypowiadałeś o wulgaryzmach, to czemu czepiasz się stopki, która nikogo nie obraża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie obrazisz mnie panno grzebalska w komputerze wydaje ci się ze wszystko wiesz, wszystkiemu zpobiegniesz bo robisz przegląd okresowy :D oczywiście w twoim mniemaniu szpiclowanie najbliższych osób jest szczególnie wykwintnym świadectwem kultury osobistej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanujcie się dziewczyny
Zadziwiacie mnie \"kobiety\". Skąd to się bierze, że kobietka siedzi przy byle łachmycie? Z niskiego poczucia własnej wartości? Najprawdopodobniej, bo z czego innego? Czy kobiety naprawdę muszą odgrywać role cierpiętnic? Czy już zawsze muszą godzić się na poniżenia, na szastanie jej godnością? Bo inny jej nie zechce? Głupota! Przecież jest tylu wspaniałych MĘŻCZYZN! Czemu kobiety zadowalają się byle facetem, który nie jest wart tego poświęcenia? Każda kobieta ma w sobie wiele piękna. Tylko prawdziwy mężczyzna potrafi to dostrzec... i docenić. I wyeksponować tak by była najpiękniejszą kobietą na ziemi. Ale nieee, Wy wybieracie sobie jakichś idiotów, przy których więcej ryczycie z żalu niż płaczecie ze szczęścia. Byłoby mi was żal, ale nie jest, bo jest to wasz świadomy wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już pani wytłumaczę skoro się pani już wytarła od damy wymagam aby damą była i koszarowego jezyka nie używała oczywiście pani nikogo nie obraża jeno samą siebie poniża jezykiem wulgarnym i prymitywnym ani to zabawne ani trafne po prostu głupie o to mi tylko chodziło podkreślam czym innym jest nazywac kogo, swoją kobiete wulgarnymi okresleniami a czym innym jest opisywac jezykiem co prawda prymitywnym ale wlasciwym mezczynom, stan swojego libido

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, no proszę. Kolejny facet, który prezentuje podwójną moralność. Co jeszcze mężczyznom wypada, a niewiastom zabronione waćpanie? Niestety, teraz każdemu wypada robić, co mu się podoba. On może się zachowywać jak burak. A ona może go rzucić, bo zachowuje się jak burak. A Twoje wywody, że "mężczyźni już tak mają", mogę skomentować tylko stwierdzeniem, że obracasz się w takim, a nie innym środowisku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko, masz namacalne wytlumaczenie przyslowia: ciekawosc to pierwszy stopien do piekla. zadamm Ci pytanie: czy on Cie zle traktuje? czy traktuje Cie w sposob, w jaki napisal o Tobie swojemu kumplowi? tak na przyszlosc: pohamuj swoja ciekawosc, bedziesz spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIDZIAŁY GAŁY CO BRAŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kumam brawo! Niestety, teraz każdemu wypada robić, co mu się podoba. --- no właśnie, kobiety mogą tak samo kląć i pić jak mężczyźni i to się nazywa równość potem tak wiele z was się dziwi, że mężczyźni nie widzą w was kobiet, tylko nową formę: kumpelkę do łóżka On może się zachowywać jak burak. A ona może go rzucić, bo zachowuje się jak burak. A Twoje wywody, że "mężczyźni już tak mają", mogę skomentować tylko stwierdzeniem, że obracasz się w takim, a nie innym środowisku. ---obracam sie w róznych srodowiskach i do glowy by ci nie przyszlo ze mam takie zdanie jakie wyrazilem, gdybys mnie spotkala gdzies, bo otworzyłybm ci drzwi, podal bagaż i tak dalej i dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulllllla
no coś mi się wydaje ze ten prymitywny koleś nie lubi kobiet, no chyba że tłuc , bo to chyba lubi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby mnie facet "strzelił" w twarz, to bym go zajebała, odcięła jajca i poćwiartowala i poświęciła w ofierze demonom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×