Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana.....83

Nie mogę znależć dobrze płatnej pracy...

Polecane posty

Gość w Twojej sytucji
no i wszystko jasne... Ty mi ru jakąś sekta zapierdzielasz-weź idz stad co?Co za pierdolenie?rece opadaja-wymięklam. Ty moja droga autorko topiku nie poddawaj sie i tak jak pisałam-wal gdzie badz-Szczecin to nie jest dziura zabita dechami-cos zawsze znajdziesz-jak bedzie trzeba dymac w sklepie to idz do niego-trudno!nie czakaj na prace życia bo sie zastanie jesien sredniowiecza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgardgh
hmmm. dzisiaj zwolnila mi sie pracownica. miała 1400 netto plus premia. stanowisko handlowiec. szczecin. argument? znalazla lepiej platna posade i.. narzekała, że ma zbyt malo do roboty u mnie... masakra. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w Twojej sytucji
przepraszam za literówki;) Wiem, uczylas sie itp ale ja tez wydalam majatek na szkołę-do tego kursów mam wiecej niz włosów na głowie-znam sie na swoim zawodzie-najwiecej usłyszalam 800zł netto+prowizja-dziekuje, wole prace pod domem za 1300 netto-zaoszczedze na czasie i dojazdach a swoje wykształcenie bede praktykować w domu-na lewo poprostu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana.....83
Do dgardgh a możesz podać swoje namiary? Za 1400 zł netto chętnie pójdę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana.....83
I mam doświadczenie w handlu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgardgh
tyle tylko, że ja nie szukam kogoś kto chce "przeczekać.." :( idalian@o2.pl (w tytule " szukam pracy")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i wszystko jasne
Ja se pójdę oczywiście, ale to nie rozwiąże jej problemu. I niema tu nic wspólnego z sektą. To żadne cuda czy okultyzm. Tak po prostu jest zbudowany świat!!! Ona wyrządziła ogromną krzywdę i na dodatek jest z tego dumna i zadowolona. I nawet nie może zrozumieć, że dzisiejsze problemu to płata za te jej kzrywdy. Ale, tak ajk powiedziałem, nie jeden raz jeszcze przypomni moje słowa. Co gorsza, będzie nawet mnie szukała, żeby się dowiedzieć, jak sobie poradzić, ale będzie już za późno. Za wszystko w życiu trzeba płacić, a ona chce wszystko wziąć GRATIS. nie da rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgardgh
spadaj idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość giluuuluu
zalamana poszukaj moze firm, ktore handluja jakimis paszami dla zwierzat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana.....83
Do dgardgh. Ja nie chce przeczekać. Chcę pracować i na tym mi najbardziej zależy. Wiem, że na prace w zawodzie w Szczecinie raczej nie mam szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgardgh
to pisz na podanego maila. przede mną trudny okres szukania pracownika, możemy się spotkać nawet jutro. praca w samym centrum sz-na. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i wszystko jasne
dgardgh No co ty tak chamsko do założycielki tematu się odzywasz??? Jak co się nie podoba, to nie wchodź na topik i to wszystko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i wszystko jasne
Aha! Jesteś przed okresem! Nie wiedziałem. No to przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgardgh
to było do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i wszystko jasne
To nie mogło być do mnie, bo nie jestem idiota. Chyba że wszystkich sądzisz wg siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana.....83
Do dgardgh, odpisałam na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgardgh
dla kogoś takiego jak Ty mogę być idiotką, nie dbam o to. przykro mi, że musisz się użerać ze zgorzkniałym dupkiem -samym sobą. kończę. i tak mnie poniosło i tracę cenny czas na jakiegoś imbecyla. ------------------------- załamana, uśmiechnij się, będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana.....83
Dziękuję dgardgh :) Czekam na znak na maila Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgardgh
odpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i wszystko jasne
dgardgh, dawno chłopa nie miałaś? Dlatego fiksujesz? Bardzo mi przykro, ale z takim charakterkiem żaden normalny facet cię nie zechce. Załamana, pamiętaj - klątwa to rzecz poważna. Masz ją i bardzo ci współczuję... Bez powodu bardzo skrzywdziłas faceta i dalej krzywdzisz. To ujdzie ci to na sucho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgardgh
zmieniłam zdanie.. pisz -ja Ciebie chętnie poczytam :) tylko jak najszybciej, bo mam mało czasu a dawno nie byłam na kafe więc zapomniałam, że istnieją takie słodkie, rozśmieszające Yeti jak Ty... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana.....83
Ja też poobserwuję, poczytam, może czegoś ciekawego się o sobie dowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i wszystko jasne
Gdybyś mnie nie zaczepiła, słowem by do ciebie nie odezwałbym się. W zasadzie nic nie ma ci do powiedzenia oprócz tego, że jesteś seksualnie zmartwiona. To widać po twojemu zachowaniu wobec facetów. Mało który na ciebie spojrzy, więc szajbę ci odwala. Ale trudno, sama tego chciałaś... A twoja nowa koleżanka naprawdę ma duży problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i wszystko jasne
Zmartwiona, bądź pewna - bardzo dużo o sobie się dowiesz od dzisiejszego dnia zaczynając. Najpierw będzie ci się wydawało, że to przypadek, potem że chyba coś tu jest, a potem będziesz w histerii i rozpaczy szukać pomocy, ale nie będzie tak łatwo. Nie zazdroszczę ci... A teraz możesz się trochę ponabijać z tych słów. Tylko zapadną one ci baaaardzo głęboko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i wszystko jasne
To znaczy, nie zmartwiona, tylko załamana. Przepraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgardgh
fantastycznie, niesamowite rzeczy prawisz.. dawaj dawaj, poszerz moje horyzonty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana.....83
Rzeczywiście musisz przepraszać za swój całokształt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to ja tak to ja
hej! ja wlasnie jestem na 5 roku zootechniki, pozdrawiam!! a w necie jest troche ogloszen dla zootechnika z mieszkaniem sluzbowym od razu, nie mozesz sie przeprowadzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgardgh
załamana.....83 napisałam Ci 2 maila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana.....83
Obie się czegoś dowiemy i nasze życie całkowicie się zmieni... Taki mądry człowiek nas poucza i wykłada swoje filozofie życiowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×