Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana.....83

Nie mogę znależć dobrze płatnej pracy...

Polecane posty

Gość załamana.....83
Chciałam się przeprowadzić ale niestety w takim przypadku nie będę miała z kim zostawiać dziecka będąc w pracy. Tutaj gdzie mieszkam mam taką możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i wszystko jasne
Nie wykładam, tylko cię uprzedziłem. Teraz zrobisz z tym co zechcesz. Jak będzie już całkiem źle, spróbuj zajrzeć na forum. Może jeszcze mnie tu zastaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgardgh
słodki jesteś.. szkoda tylko, że skazany na samotność.. :( w samotności rodzą się złe demony, bardzo złe.... BRRRRRR!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i wszystko jasne
Znów sądzisz wg siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgardgh
:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja to ja tak to ja
a opiekunke wynajac? wiem ze to dodatkowa kasa niestety. nie wiem ile w tych ofertach oferowali, to byly fermy bydla mlecznego, miesnego czy drobiu itd, ale moze akurat starczyloby ci na opiekunke, po zozotechnice niby malo pracy, ja bym chetnie pracowala jako przedtawiciel handlowy firm paszowych czy produkujacych karmy dla zwierzat domowych, albo jakies artykuly zoologiczne, bo moja specjalizacja to zwierzeta amatorskie, na krowach, swiniach itd to sie raczej nie znam za dobrze :P nauka o nich zawsze szla jak o grudzie :P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _f_i_r_e_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _f_i_r_e_
Dobrze płatna praca? Jesli ktoś jest obrotny proponuję prace przedstawicieli , konsultantów lub specjalistów d/s sprzedaży w bankach. Nie wymagane wyższe wykształcenie praca b. dobra. Osobiście wyciągam blisko 2 tysięcy miesięcznie. Podstawa + premia. NO ale trzeba miec gadane, umiejętności interpersolnalne na wysokim poziomie. Praca ok... polecam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×