Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Im a slow-dying flower

21 samotność przez cale zycie- zero związkow. kto tak ma?

Polecane posty

Gość SamaSamanta
Spotkałam kogoś kto mi się podoba i gdyby tylko powiedział słowo ... Zakochałabym się , ale jak na razie mogę powzdychać z daleka. Jesteśmy dobrymi kumplami i na tym koniec ( a szkoda) :( Przechodzę duchowe katusze gdy go widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja moglabym napisac taki
Samanta, wiesz... mi sie wydaje ze to nawet lepiej... Nawet tak powzdychac musi byc przyjemnie. Moje serce nigdy do nikogo mocniej nie zabilo ;) Naprawde, pomyslalabym ze go nie mam, gdyby nie to, ze wiem ze potrafie kochac: rodzicow, rodzenstwo, moje zwierzaki ;) Wiec nie jest zle i nie zamierzam sie tym przejmowac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galen
Czy to takie ważne żeby koniecznie z kimś być? Niektórzy ludzie całe życie są sami i jakoś im to nie przeszkadza. Zamiast użalać sie nad swoim losem zacznij się przyzwyczajać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja moglabym napisac taki
Przeciez napisalam, ze sie przyzwyczailam :P I wcale nie chce na sile z nikim byc :O Naszczescie te osoby w rodzinie, z ktorych zdaniem sie licze i ktorych kocham nie wnikaja w moje zycie osobiste ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja moglabym- chyba nasze serca zostaly w epoce lodowcowej:D co więcej ja nigdy nie placzę- to tez wszystkich dziwi. Nigdy i mowię to calkiem powaznie. Ludzie się wzruszają na filmie- ja nie. Ani na książce. Ani nawet nie umiem plakać tak sama z siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja moglabym napisac taki
Im a slow-dying flower ---> No teraz to mnie zabilas!! To juz zupelnie tak jak ja!! Nie pamietam kiedy ostatni raz uronilam lze... A wiesz, ze podobno czarownice nie umieja plakac ;) I po tym je rozpoznac mozna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSamanta
Ja umiem sobie poryczeć nad ksiązką, ale tak żeby nikt tego nie widział (troche się wstydze lez). Czy rodzina zamęcza mnie pytaniami? A jak Ci się zdaje? JASNE, ŻE TAK! :D Ja wtedy przekornie odpowiadam, że dziś faceci są nieudolni i wole być sama (kłamie jak z nut, ale co tam. ) - Taka poza na singielke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galen
A co tu jest do czytania? Kolejna grupa bab użalająca się nad samotnością i własnym losem, tak jakby to miało jakiekolwiek znaczenie. Gorsze rzeczy w życiu mogą was spotkać, tylko samotność może przed nimi uchronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko przestan marudzic
tylko zacznij dzialac. wiem co mowie bo mam 32 lata i jestem w takiej samej sytuacji jak ty. ale z wiekiem coraz trudniej cos zmienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSamanta
Tak naprawdę nikt się tu nie użala nad sobą ... Tak sobie popisujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt tu się nie użala, po prostu sobie plotkujemy, bo akurat wszystkie mamy swoje życie i nie jest nam zle; i zaraz się rzucicie po co ten wątek- no wlasnie po to, zeby zobaczyć czy są podobne osoby i sobie podyskutować. Chyba jestesmy czarownicami w takim razie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galen
Po 30 to już nie ma na co liczyć - to nie jest czas na zabawę w związki a raczej na stado kotów i spisanie testamentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja moglabym napisac taki
galen---> Ale Ty piszesz z jakimis pretensjami, w dodatku jakbys Ameryke odkryl/a. Wiem, ze sa gorsze nieszczescia. Ja w ogole mojego zycia w charakterze nieszczescia nie rozpatruje, a juz napewno nie dlatego, ze nie ma u mojego boku osobniika plci przeciwnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja moglabym napisac taki
Nie przepadam za kotami :P Wole psy ;) I testamentu spisywac nie musze, nie mam nic co moglabym komus zostawic :D Jak to dobrze czasami sie takimi przyziemnymi sprawami nie klopotac :P A... jeszcze o kaktusach zapomnieliscie :P Ja akuurat nie lubie tez :P Ale to ponoc charakterystyczne dla starej panny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSamanta
Ooooo nieeee!! A ja mam kota i jeden kaktus w domu!! Jestem skończona? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie to jest bardzo charakterystyczne, ze większosc ludzi reaguje bardzo schematycznie jak galen czy 'autorko przestan'- ze jak ktoś jest sam to nic tylko użalanie, kot, testament i kaktusy :D:D:D do waszej wiadomosci- na tym wątku wlasnie piszemy, ze my nie umiemy kochać, ze nic nie czujemy a nie ze wylewamy morze łez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ta sama sytuacja, tez 21 lat. Zauroczenia były, a gdy jest juz szansa na związek to akurat do niego nic nie czuje:O Pierdolony pech:O P.S. mam kaktusa. To znak?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSamanta
Właśnie :D Ale ja tam mam jeszcze czucie,a jedyne co wylewam to herbata ( kurcze noooo....znów zalalam biurko!!!!!!!!!!!!!!!!! )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSamanta
Aż tak źle nie jest. Mam takiego słodkiego, wielgachnego kocura z róznokolorową sierścią i błyskawicą na grzbiecie :D Kochany kiciek .... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja moglabym napisac taki
No to, juz jestescie dokumentnie skonczone!! Dla mnie jest jeszcze nadzieja, ani kota nie mam ani kaktusa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSamanta
Dzięki za pocieszenie :) Ja to mam najbardziej przechlapane: kot + kaktus ... Jeszcze musze testament machnąć na kolanie i posprzątane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde chyba mam zły nick bo myslalam ze oczywiste ze jestem kobietą:D strefa jest rodzaju żenskiego:P ale ok rozumiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×