Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Im a slow-dying flower

21 samotność przez cale zycie- zero związkow. kto tak ma?

Polecane posty

Gość no to ja moglabym napisac taki
ja mam wlasnie opsy ;) I to 2 duze :D Tak wiec kot dlugo by nie pozyl :P A z kwiatow w domu to najbardziej lubie sztuczne - podlewac nie trzeba :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja śniłam przec whilą ze sie upiłam i zdradziłam faceta WSTYD:| jakos zawsze po alkoholu jestem bardziej w nastroju "love you"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSamanta
Oj, uwaga! Jeszcze chwile i zaczniemy naprawde marudzić!! Uszy do góry :D Albo jakby napisał jeden taki mój "adorator" - uszy do gury :d Porażka hehe ....Pech na całej linii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko przestan marudzic
ja tez nie lubie kotow, nie mam czego zapisywac w testamencie, kaktusow tez nie mam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSamanta
Flower mam jeszcze lepsze teksty :D widziała już takie kwiatki jak: - rze - łikend - morze, gdy powinno byc napisane przez "ż" - jusz -ktury i to wszystko w jednym zdaniu :D Mnie też to rozwala, ale już nauczyłam się z tego śmiać, to lepeze niż kabaret :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSamanta
I to jak cholera :D Najlepsze jest to, że nawet jak dasz delikatnie do zrozumienia, że pisze się inaczej (np. ja używam w zwrotnej wiadomości tych samych słów), to i tak nie dociera :D To jest właśnie jeden z powodów bycia samotną ... jak ma się w koło siebie takie egzemplarze, to sprawa jest jasna :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSamanta
Mnie najbardziej rozwaliło "rze" - przecie to jest utrudnianie sobie życia, trzeba wstukać dodatkową literę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe :P najczęsciej własnie faceci robią takie żałosne błęgy, m.ój facet niestety "terz" :P ale juz Go nie poprawiam, nauczyłam sie z tym "rzyc" hehehe:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nienawidzę jak ktos po polsku p[isac nie umie. Sorry ale dla mnie to jakis rodzaj niedowładu umysłowego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam :) Dyslektyka ehh na początku myślałam, ze oszaleje czytając smsy od Niego.. Ale przeciez nie na tym ma polegac związek, zebym Go ciągle strofowała. Cóż.. nie kazdy jest idealny:) [ale czasem i tak mnie to wścieka na maxa:/]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSamanta
Ja skreślam takich facetów (oczywiście nie mówię o tych z dysgrafią, bo sama ją mam :D ). Jak ktoś się nie nauczył pisać, to już nie ma o czym gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSamanta
ja nie mogłam uwierzyć własnum oczom, jak zobaczyłam taki twór piśmienniczy :P Tylko czemu nie zwracają uwagi, gdy się ich poprawia! To mnie dobija ...ale humor mam zapewniony na cały dzień po czymś takim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×