Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Im a slow-dying flower

21 samotność przez cale zycie- zero związkow. kto tak ma?

Polecane posty

Samanta sama się nad tym zastanawialam:D ale widocznie myslą, ze to my zle napisalysmy? haha ja jak czasem mam wątpliwosci to piszę dwa slowa na kartce i widzę, ktore pasuje, a ktore nie. I tez wlasnie skreslam. Gdzie się podziala nasza wyrozumalosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSamanta
Indy , gdy ktoś ma dysleksje, to sprawa jest czysta. Nie potrafi pisać poprawnie i to nie jest jego wina, jednak jak ma się do czynienia z absolwentami zawodówek, to przy szczerych chęciach nie da rady .... cudów nie ma :P Są oczywiście wyjątki, nie przecze - znam pare takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSamanta
Aaaa tak! "Poszłem"- mój ulubiony zwrot. Tego nie znosze !! Dostaje szczękościsku! Zawsze wtedy poprawiam gościa i to wprost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no masz racje:) niektórzy po prostu cierpią na bezdenną głupote i niechec do unicestwienia jej:) ja staram sie nie robic błędów. Najlepiej człowiek uczy sie ortografii czytając książki :) Ide zapalic i chyba zjesc:) chociaz nie wiem, moze kawa.. Lece, trzymajcie sie pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak całe tłumy
PIERWSZE ZWIĄŻKI W WIEKU LAT 21,22,23 SĄ NORMALNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSamanta
I jak się fajnie zrobiło.... Humor na 102 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSamanta
Popieram! Jesteśmy cudowne i skromne do bulu ... O przepraszam :) Do bólu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona blondii
ja tez tak mam a mam 22lata:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSamanta
Ja tam ciągle biegam z ksiązką, ale żeby mi się od tego ortografia poprawiła, to nie powiem :D Ale czytać lubie .........baaardzoooooooo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSamanta
Tak Blondi, tu się podbudujesz :D My już uważamy się za cudowne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSamanta
Ja kiedyś miałam :) Brunet, długie włosy, ciemne oczy. Zabawny, dobrze wychowany, mądry, romantyczny i życiowy zarazem :) Dziś już nie mam swojego typu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona blondii
a co macie na poprawe humou?bo ja dzis mam takiego dola ze mam ochote sie zabic😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona blondii
ja probuje zapomniec o jednym ktory nie jest mnie wart😭bylam jedna z wielu.......:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SamaSamanta
Blondi, poczytaj od początku (wiem, że to długawe :) ) Ja kiedyś myślałam, że nie spodoba mi się żaden facet, który nie pasuje do tego typu. A teraz podoba mi się blondyn o niebieskich oczach i bardzo krótkich włosach ...Ironia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona blondii
nie bylam z nikim na powaznie-tylko takie wiecie krotkie znajomosci z nadzieja ze cos bedzie........i znouw trafilam an dupka😭 nie wierze juz w milosc.......:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona blondii
oki poczytam-dajcie mi troche czasu:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie wierzę Blondi- u mnie to znieczulica uczuciowa:D🌼 Mi się podobają rozni faceci wizualnie ale nic do nich nie czuję. A macie wiele kolezanek, ktore mają podobnie? Bo ja nie znam zadnej takiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×