Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotrucha

Kobiety to materialistki, spotykalem się z dziewczyną jak jeszcze mieszkalem z r

Polecane posty

Gość taka tam jedna przypadkiem tu
pieprzysz Piotruś ja spotykałam się z kolesiem, który leciał na moją kasę i jak tylko się w tym połapałam to go kopnęłam w tyłek. Mi moi rodzice domu nie kupili, sama zarobiłam i mam! Sama na wszystko ciężko pracuję i mam satysfakcję. Nigdy nie spotykałam się z facetem dla jego kasy :O, bo to by mnie obrażało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackpot
Bo ona jest chętna i lubi się porządnie zabawić :D Do autora topiku badź złośliwy i zrób jej to samo co ona tobie tzn wykorzystaj ją. Złośliwość jest cechą ludzi inteligentych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam teraz panienkę 8 lat młodszą, zabawa z tamtą czy robienie na zlość nie jest warte utraty tej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekc1982
lepiej poruchac 18 latke i miec spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwość jest cechą ludzi zakompleksionych. Ludzie inteligentni wiedzą, czego chcą od życia i nie marnują czasu na jakieś wyimaginowane zemsty. Zajmij się swoim życiem. Nie chcesz jej, to niej nie przyjmuj. Po co cały ten wątek, w którym wkładasz wszystkie kobiety do jednego worka? Twoja matka też tak na ojca poleciała? Twoja sieostra też leci tylko na kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre jest to że jej się wydaje że ona to kobieta wykształcona i taka gówniara nie ma z nią szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackpot
Wyszłam z kompieli Google mówi : "Złośliwość jest cechą ludzi zakompleksionych" Wyniki 1 - 10 spośród około 460 "złośliwość jest cechą ludzi inteligentnych" Wyniki 1 - 10 spośród około 5,080 Pamiętajmy że większość ma zawsze rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfwd
"a ty facet jestes nieduacznikiem. Pozwolic, aby rodzice kupili ci miesszkanie zamiast samemu na nie zapracowac?" ty oczywiscie na swoje zapracowalas 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inna rzecz, że mam swoje zdanie o chłopakach, co znajdują sobie takie niedoświadczone dziewczątka. Raczej jest jednoznaczne z wielkimi kompleksami. Bałabym się, że kiedy już wyrośnie dziewcze i okaże się nie być materialistką, to nawet to Twoje mieszkanie nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrusiu, nie chcę cie niepotrzebnie straszyć ale jak myślisz: na co poleciala ta małolatka skoro kobiety to materialistki? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewno że będę, zabawialem się ze starszymi i z rówieśnicami na studiach, a prawie 10 lat młodszej żony wszyscy będą mi zazdrościć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie, takiej małolacie po prostu zaimponowało że masz mieszkanie i zarabiasz kasę, mi też by zaimponowało gdyby starszy ustatkowany facet się mną zainteresował. ale nie łudź się że chodzi tylko o Ciebie, bo chodzi o Ciebie+Twoje mieszkanie i zarobki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę, że jesteś po studiach. Nawet mój brat po technikum nie używa w stosunku do kobiet takiego słownictwa. Ale stara prawda mówi, prostakiem się urodziłeś, prostakiem pójdziesz do piachu, choćbyś i 10 miał fakultetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz jej: że jest dla Ciebie zerem starą używaną szmatą z malymi cyckami i nie zdziwilbyś się gdyby hiv roznosiła, a teraz zadajesz się z porządną dziewczyną. Szmaty powinny znać swoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackpot
ps byłbym zapomniał wszystkie kobiety są złe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba chłopczyk
on potrzebuje zrozumienia i wsparcia a tu znaleźli się tacy od których je otrzymał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie gadaj , trudno znaleźć dziewicę po studiach a to nie ma znaczenia czy miala 1 czy 10 bo i tak używana. Takie są najgorsze nie jest dziewicą a nie chce się bzykać bo się szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież autor topiku boi się kobiet, dlatego umawia się z dziewczynkami. Teraz gustuje w małolatach, bo czuje lęk przed dojrzałymi kobietami, bo one mają wymagania i swoje osiągnięcia, a przecież on może nie sprostać. A co za filozofia zawrócić w głowie takiemu dziewczęciu? inna rzecz, że dorobił do tego filozofię "starych szmat", jak nazywa (o ironio!) swoje rówieśniczki. A przecież matka autora to,i idąc jego tokiem myślenia "jeszcze bardziej stara i zużyta szmata".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o porownywanie tylko o przyjemność rozdziewiczenia wlasnej żony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrusiu myślę że
musisz ją bardzo kochać skoro taką żądzą zemsty pałasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×