Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Piotrucha

Kobiety to materialistki, spotykalem się z dziewczyną jak jeszcze mieszkalem z r

Polecane posty

Ja dodam że czasami dobrze ściemniają że tylko jednego po 3 latach związku a tu się okazuje że co wakacje to inny czarnuch a porządnej dziewczyny człowiek jest pewny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama jesteśgłupia jeżeli myślisz że kogoś to obchodzi czy te kilka lat chodzilaś czy na pierwszej randce się puścilaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może będą mieli jakieś argumenty które kogokolwiek przekonają tu do Twoich racji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo widzisz, nie dyskutuje się z idiotą, bo najpierw sprowadzi mnie do swojego poziomu, a później załatwi doświadczeniem. Co mam Ci powiedzieć? Że to nie błona dziewicza świadczy o wartości dziewczyny? Nie świadczy też o braku kontaktów seksualnych? Nie świadczy, że Cię dziewczyna nie będzie zdradzać? Kiedy Ty masz na wszystko argument: "nie chcę mieć odebranej przyjemności rozdziewiczenia", "chce się puścić, to dopiero jak ją rozdziewicze". Przeczytaj, co napisałeś, przecież to takie idiotyzmy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu podważyl Twój główny argument i wiarę w to że dla mężczyzny ma znaczenie z kim i w jakich okolicznościach stracilaś cnotę:D A czy twoje argumenty nie są głupie czy \"Że to nie błona dziewicza świadczy o wartości dziewczyny\" - samo stwierdzenie jest glupie bo my nie wyceniamy kobiet tylko piszemy ze dziewictwo ma dla nas znaczenie przy wyborze ddiewczyny(uważasz że wiesz lepiej co dla faceta ważne).:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tylko świadczy o braku argumentów z Twojej strony widocznie dotychczasowe nie miał pokrycia w rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×