Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokia5200

praca na stoisku z czapkami

Polecane posty

Gość nokia5200

Witam , dostałam pracę na stoisku z czapkami w jednej z galerii handlowych. Cieszę się bo długo szukałam pracy , jednak mam kilka watpliowści. Stoisko mają otwierać ok 10 września,tyle , że ja praktycznie nic o tej firmie Kiedro Kiedrowski Mirosław nie wiem....w necie są tylko oferty pracy nic wiecej. Może ktoś z Was pracuej na takiem stosiku lub wie co więcej . Czekam na Wasze odpowiedzi . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapki
hej ja pracuje w tej firmie od ponad 2 lat ogólnie do nie dawna było ok , poza tym ze od ponad pół roku zmnieszają o połowe kase kryzys wypłaty są na raty, tylko w ścisłym sezonie można zarobić , premie sa nie do zrealizowania poza sezonem no co do reszty to niezły cwaniak wszystkich i wszystko ma głęboko w d...... nie interesuje sie niczym totalna ściema umowy tylko zlecenie i ciagle sie trzeba prosić o wszystko ja szukam nowej pracy a facet to nie zły cwaniak kombinuje jak sie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalik
hmmm wiem coś o tym , tez pracuje na jednym ze stoisk , jest tak jak mówisz czapki, ciągłe wypłaty w ratach i praktycznie wogóle żadnego kontaktu z szefem . Widziałam go może raz w życiu i to wszytsko. Dla nich ważna tylko kasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rękawiczki
A czy jak coś zginie na stoisku np. ktoś coś ukradł to pracownik odpowiada za to materialnie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość targiróżne
Myślę że odpowiada, może jest jakieś ograniczenie, w sensie że to dosyć normalne że 1-2 rzeczy ktoś ukradnie, ale jak zaczną znikać w większych ilościach to na pewno sprzedający odpowie, a co do stoisk targowych to polecam przeczytać ten artykuł http://hammel.pl/o-czym-pamietac-wybierajac-stoiska-targowe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×