Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokia5200

Co sazicie o Active Plus

Polecane posty

Gość nokia5200

Witam , ja odpowiedzialam u nich na ofertę Konfekcjoner kosmetyków ,zaprosili mnie na rozmowe , pani powiedziała 3 zdania i to ze zadzwoni , 2 dni pozniej zadzwoniła\, że przeszłam pierwszy etap rekrutacji i ze czeka mnie jeszcze rozmowa z pracodawcą. Byłam u pracodwacy dokładnie 2 min , pani poprosila mnie bym cos o sobie powiedziała zapisała mój nr i nazwisko i podziekowała za spotkanie. I tak sie zastanawiam czy do pakowania kosmetykow są potrzebne 2 rozmowy kwalifikacyjne zy jakies super umiejętnosci??? nie rozumiem polityki tej firmy......miałyscie kiedyś cos podobnego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala14
no własnie ja tez jestem ciekawa.ta firma to chyba agencja pracy tymczasowej.rozmowa najpierw z nimi a potem z pracodawcą...tak mi sie wydaje.jesli wiecie cos to napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODOWIADA
Byłam zatrudniona przez Activ w telekomunikacji .Z tego co się zorientowałam rozmawiając z dziewczynami w TPS-ie zarabiałyśmy jakieś 30-40% mniej niż one.Popracowałam dwa m-ce i dałam spokój.Umowę miałam przedłużaną co miesiąc (oczywiście umowa zlecenie).Nie polecam więc szukania pracy przez takie agencje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONA ODOWIADA
I faktycznie pierwsza rozmowa rekrutacyjna była z Panią z Activ,a rozmowa w TP to tylko sztuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mar30
Pracowa Tepsie poprzez Activ Plus. To praca na krótko , ja wytrzymalem 9 miesiecy, ale oplacalo sie tylko dla zdobycia doswiadczenia ( kontakty z klientami ).lecz zarobki marne wiec na dluzszą metę odradzam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie.... zarobki mi zaproponowali 8.50 brutto/h osiem godzin dziennie + sobota i niedziela za co należą sie dni wolne do wykorzystania w tygodniu. Tak się własnie zastanawaim po co ta rozmowa u pracodawcy , w koncu to active nas najmuje nam płaci itd, wiem , że prace wykonujemy u pracodawcy, ale \"rozmowa\" na której ja byłam trwała z 2 min a moze nawet nie..co można sie w tak krótkim czasie dowiedzieć?Dziwna ta cała rekrutacja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×