Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawaaaa

czy wszyscy faceci na wozkach inwalidzkich

Polecane posty

Gość zaciekawaaaa

sa takimi egocentrycznymi zapatrzonymi chujami czy ja dtylko mam takie o nich zdanie ?;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wdlef
a na jakiej podstawie koleżanko ta bulwersująca mnie opinia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezedury, zalezy od podejscia sa osoby ktore obarczaja wina za sowje kalectwo wszystkich wokol a sa tacy ktorzy sa mega optymistami i zachowuja sie jakby ich kalectwo bylo tylko jakas tam przeszkoda do pokonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
ja też mam takie zdanie. znaczy staram się do życia podchodzić zdrowo rozsądkowo i staram się pamiętać, że jeden czy dwa chuje nie oznaczają że wszyscy to chuje, ale to nie zawsze wychodzi. ogólnie doświadczenia z niepełnosprawnymi mam fatalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest bardzo trudny temat, który poruszyłaś. Ale w Twoim pytaniu jest tak samo mało sensu jak w pytaniu: czy wszsytkie kobiety to dziwki. Nie, nie wszyscy. Bo nigdy wszyscy nie są tacy sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet na wozku
tak, zaczynaj sie przyzwyczajac albo gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeeeeeeeeeeeeeeeee
** ** * *** ** *** *** *** ***: mozesz rozwinac to ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeeeeeeeeeeeeeeeee
no wiecie facet ktory siedzi na wozku ma troche pod gorke i musi sobie to jakos odreagowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
ciekaweeeeeeeeeeeeeeeeee-->rozwinąć czyli co? interesują Cię moje złe doświadczenia? jak musi odreagować to niech sobie odreagowuje gdzie chce byle nie na mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekaweeeeeeeeeeee
rozwin mysl co robili ze wedlug ciebie sa chamscy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
przykłady: eksmąż: - porysował kamieniem maski samochodów stojących na parkingu bo zostawili za mało miejsca na chodniku w imię wyższej ideologii - do znajomych odzywał się tylko wtedy jak chciał żeby go gdzieś zawieźć, jak ktoś odmówił to się obrażał - wstyd było z nim iść do sklepu, bo się rozpychał, potrącał ludzi i chamsko odzywał do tych co nie mają oczu dookoła głowy i śmieli go nie zauważyć. słowa przepraszam nie miał w słowniku. - to jak odnosił się do mnie to, aż nie chce mi się opisywać, ale jak tylko stanął na nogi (bo stanął, a na wózku był przejściowo) to się rozwiodłam bo nie dało się żyć (były rękoczyny i przemoc psychiczna) facet z jednego pokoju eksa z ośrodka rehabilitacyjnego (zanik mięśni): - podrywanie dziewczyn na litość, spotykanie się i sypianie z kilkoma w tym samym czasie, na zasadzie nie mam nic do stracenia to se choć podupczę i wyrażanie się w sposób bardzo obraźliwy o kobietach (oczywiście gdy tego nie słyszały, bo do owych dziewczyn był słodki...żal mi było bo widziałam dwie z nich i obie wyglądały na bardzo zaangażowane) inny facet z tego samego ośrodka: - totalna agresja słowna do każdego, kto ma nogi w stylu przechodzisz obok i słyszysz "co tak szybko idziesz, nie wstyd ci suko tak pokazywać, że możesz coś czego inni nie mogą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
a i pisałam za autorką że to chuje, a nie chamy tak w dla ścisłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
a i przy swoich dość dużych kontaktach z niepełnosprawnymi spotkałam zaledwie jednego, który umiał używać słowa "proszę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on na wozku
a co w tym zlego ze niepelnosprawny preferuje sex bez zobowiazan a zdrowi to co swietoszki ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** ** * *** ** *** *** *** ***
nic w tym złego. ale każdy facet który dla seksu bez zobowiązań wpaja kobiecie jak ją kocha to chuj. to ze wykorzystuje przy tym to co w kobietach dobre - szczere współczucie, jest już chujostwem podwójnym. dla swojej przyjemności wikła kobiety w miłość do siebie osoby śmiertelnie chorej (kto by chciał to przeżywać), zamiast poderwać sobie w sieci dupę na numerek lub dwa. chujostwo. zresztą pełnosprawny który by tak robił też jest chujem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×