Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bulie babe

co facetow odstrasza w dziewczynach?

Polecane posty

Gość bulie babe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walek432
gruba dupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackpot
nachalość i brzydota. jedym zdaniem to co kobietom nie pasuje w facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie odstrasza: 1/foch na nieodpisny esemes 2/30 esow dziennie od niej z zapytaniem jak ci mija dzien 3/nieswiezy oddech 4/brak zainteresowania dyscyplina zwana zuzel :P:P:P 5/tipsy przechodzace na koncu palca w kwadraty 6/zmanierowane i sztuczne zachowania 7/popisywanie sie mna przy jej kolezankach 8/brak jedynki na przodzie 9/brak podstawowej wiedzy o wspolczesnym zyciu kulturalnym,politycznym i społecznym 10/...nadmiar testosteronu w jej organizmie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"8/brak jedynki na przodzie" Gdzie Ty Misiu takie laseczki spotykasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grooby tylek i jak jest wredna i fochliwa chociaz w sumie najbardziej odstrasza to pierwsze a wlasciwie calkowicie skresla laske :) reszte da sie przebolec heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsze u dziewczyn
obrażanie się o byle co nachalne pisywanie smsów (po cholerę?!?!?!) brak inteligencji łażenie po dyskotekach tipsy na brudnych paznokciach (nagminne :O) brak ciekawego hobby nieczytanie książek braki w wykształceniu potem te fizyczne: nadmierne wychudzenie nadmierna nadwaga zaniedbane i nienaturalne włosy zbyt ostry makijaż (to zarezerwowane dla ku.rew) zbyt intensywny zapach perfum zbyt krzykliwe ubiory długo by wymieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie wyrachowanie. mamienie faceta łezkami, opowieściami o złym mężu. Rządzenie facetem za pomocą dziecka i sexu. jestem za inteligentny na to!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nie jestem mężczyzną, ale uważam, że najgorsze w kobietach jest ciągłe strojenie fochów i nachalność w stosunku do facetów, z którymi są/na których mają chrapkę (100 smsów dziennie, telefony etc.) :P Rzecz jasna nie wszystkie takie są ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sissy (sissy123@wp.pl) "8/brak jedynki na przodzie" Gdzie Ty Misiu takie laseczki spotykasz? serio..kiedys taka sie do mnie przystawiała....:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudzy bachor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie brak inteligencji! takie, co tylko wiedzą jak ugotować zupę... Są tak głupie, że zadają bardzo głupie pytania np: czy jest święty od pcheł:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackpot
a co jak kobieta nie potrafi ugotować zupy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzona blondii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie odstrasza,nom chyba,że powtarza te pytania znowu następnego dnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu, Misiu, to jakiś horror :) Współczuję :) Trudno sobie wyobrazić dziewczynę bez 1 z przodu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackpot
"Trudno sobie wyobrazić dziewczynę bez 1 z przodu hehe" Kazik / Kult "dziewczyna bez zęba na przedzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie cierpie jak kobieta
Ma grubą dupe, otluszczony brzuch i jest pusta jak oprozniona butelka po oleju kujawskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy się chwalą że się puszczaly c z czym się często spotykam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka 1987 prawiczek chcesz dziewice...? to cie z nia poznam...tylko czy bedziesz miał odwage....stanac z nia twarza w twarz....masz meila do mnie sie zemna skontaktuj...bo ja mowie powaznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jackpot
a najgorsze są tuczniki ukryte - szczupłe szmaty na wiecznej diecie, które tyją jak świnie zaraz gdy poczują się zbyt pewnie obok faceta To się w pale nie mieści. Kobiety to zło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek 84 90% szczupłych lasek jest na dietach,moze trafisz na cieńką z natury:P.Tym razem przyznaję ci racje,widze wkolo co sie dzieje z tymi chudzielcami kilka lat po ślubie:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek ...no podaj mi namiary gdzie mieszkasz na meila...to ci dziewice przywioze...mowie serio...ustawimy sie na wekend zobaczymy czy jestes tak silny w realu jak na kaffe w słownictwie...czekam na meila..poswiece sie i przyjade do ciebie z dziewica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie, wymiękł Dlatego my kobiety nie lubimy takich ciotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×