Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bulie babe

co facetow odstrasza w dziewczynach?

Polecane posty

ja cheteni mu przywioze ta dziewice....z tym ze ona go słownie zgniecie jak dojdzie do konfrontacji słownej....:O:O:O..mam nadziej ze prawiczek mieszka gdzies blisko mnie to nie bedzie problem pojechac do niego... licze na jego odzew...i kontakt,zeby adres podał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sisi - zgadza się :) caps - akurat prawiczek się tym przejmuje co nie raz widać po jego postach, to psychol z jakąś manią wyimaginowanego dziewictwa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skwara (rozalia7@o2.pl) przyjedzie dziewica na białym niedźwiedziu ..z..niedzwiedziem:P:P:D...tylko nama prawik ciotke tu struga:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedźwiedziu nie licz na to, podejrzewam, że to prawiczek nie tylko seksualny, ale również prawiczek myślowy i w innych kwesiach jeszcze nie skalany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba zjechaliście z tematu
:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nie chodzi o to czego szuka, tylko o jego wypowiedzi, czytałam wczoraj jakiś temat i oczom nie wierzyłam co ten kolo wypisuje:O zalatuje mi ostro jakimś psycholem, powaga, ma dobre zadatki na seryjnego morderce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj chlopak mi kiedys napisal na kartce co go denerwuje u mnie: - ze robie herbate dla niego i sama ja pozniej pije (no, bo jak godzine jest niewypita to skosztuje) - ze laze na dyskoteki (no, ale wielokrotnie mu proponowalam wspolne wyjscie, to nie chcial bo on sie juz nachodzil) - ze pale (nikt nie jest idealny) - ze ogladam bigbrothera, a powinnam jakies programy polityczne (jak sie caly dzien czlowiek edukuje, to ogladanie takiego steku glupot naprawde dziala odstresowujaco) - ze nigdy nie przyznaje mu racji (bo zawsze ja mam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mow do mnie caps lock W sumie szuka dziewicy, nic do tego nie mam, ja znam i takie - mlode, ladne, 21 lat Np. siostra mojego chlopaka Bardzo ladna 21letnia dziewica, wiec moze znajdzie taka partnerke. z tym ze nie znajdzie...bo ma za mało szarych pod kopuła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej mi też sie wydaje że to projekt, serio w każdym razie ja nie znam takich ludzi jak on z takimi dziwnymi jazdami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caps no ewidentnie jego teksty są podszyte jakimś obsesyjnym myśleniem, mnie to przeraziło co czytałam, nie pamiętam tytułu topiki, może zaraz znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa tacy istnieją na pewno, ale to co ten kolo czasami wypisuje to psychiatryk szoł, ciekawa jestem jak niedźwiedź - jaki ten koleś jest w realu, pewnie cicha, spokojna kreatura, która anonimowo ujawnia swoje jazdy na forum, nie lubię go:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys jechalam w pociagu i gadalam z gosciem z politogii, on na to: - uwierzysz, ze jestem prawiczkiem (powiedzial to po trzech godzinach rozmowy) - hmmm...skad to pytanie? - bo jestem prawiczkiem naprawde, mam dziewczyne,ale wstrzymuje sie od seksu w celu wzmocnienia swojej woli. Dziwne, tym bardziej, ze mnie nie znal i na co mi takie informacje to ja nie wiem:) Drugi kiedys po 5 minutach rozmowy, w klubie o dosc dobrej renomie: - Jestem prawiczkiem! - Aha, super. - I chce stracic swoje prawictwo z Toba:))) Dobry wyryw, nie jest zly, ale bywa zalosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie smutno robi jak cie czytam:O może nie smutno, ale wręcz niedobrze, bo walisz take teksty, ze sie tylko za łeb złapac nie wiem ile wiesz o seksie, a słyszałeś kiedyś o tym, że seks jest przyjemny?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caps - hehe, no żenada:D ja sie nie spotkałam z wyrywaniem na prawictwo, w sumie to chyba nie znam żadnego prawiczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczyna sie:O powtarzasz sie jak we wczorajszym topiku ja mam tylko pytanie do ciebie jedno --- powiedz mi bom ciekawa jest bardzo, skąd ty te wszystkie swoje teorie bierzesz? bo napewno nie ze swojego doświadczenia:P aha i skąd taka nieprzejednana wiara i pewność, że te teorie są słuszne i basta? odpowedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ale ja mam w dupie twoich kumpli, zadałam konkretne pytanie, możesz odpowedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh więc te wszystkie swoje święte teorie bierzesz z tego co widzisz wokół? :D:D:D:D uśmiałam się do łez, już wszystko jasne, więcej pytań nie mam weź idź sie powieś na tym swoim nieużywanym fiutku chłopcze :D pozdrawiam :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skwara (rozalia7@o2.pl) caps - hehe, no żenada ja sie nie spotkałam z wyrywaniem na prawictwo, w sumie to chyba nie znam żadnego prawiczka ja np nie mam nic do prawiczkow,bo sa rozne okolicznosci..nie kazdy chce,niektorzy maja poglady takie a nie inne i to szanuje bo to ich wybor.... ale tezy i argumenty wysuwane tutaj przez jedna ciotke(bo inaczej tego cykora ktoremu chce ustawic dziewice na spotkanie nie mozna inaczej nazwac)...nie pasuja za bardzo do normalnego i ukształtowanego faceta:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też niecierpię esemesów i wytłumaczcie mi dlaczego w takim razie mój były chłopak tak się wkurzał jak mu ich nie pisałam???? ://// Albo jak nie odpisałam od razu bo mi się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"latego w wielu przypadkach wystarczy popatrzyć na matkę kobiety, by przekonać się, jak wybranka będzie wyglądała za kilka(naście) lat " U mnie na figurę matki można patrzeć :classic_cool: A coś mi tam wpadły Wasze wywody o zapuszczaniu się przez kobiety po związaniu się z mężczyzną otóż bzdura, moje koleżanki mężatki są tak samo szczupłe i zadbane (a nawet czasem bardziej) jak i te wolne Niestety, nie można tego samego powiedzieć analogicznie o mężczyznach z wyhodowanymi brzuchami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka 1987 ale jak prawiczek moze byc prawdziwym, twardym, uksztaltowanym facetem? no własnie nim nie jestes kolego:O:O:O:O....w tym cały szkopuł..a skoro nim nie jestes to jestes ciotka..a dziewice to za bardzo takich nie trawia...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale ja też nie mam nic do prawiczków, wisi mi to, ale ten mi tu podpadł ostro i bede go gnębić:P PS. ty prawiczek, a co ty na propozycje niedźwiedzia? bo nie napisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAzdy trafi na swego.. Byc facetem chinczykiem to dopiero problem, tam nadwyzka mezczyzn taka, ze 30 mln z nich nie bedzie miec nawet zony, nie mowiac o dziewicy:) Cieszcie sie tym co macie...bo nas zaleja chinczyki i dopiero bedzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×