Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bulie babe

co facetow odstrasza w dziewczynach?

Polecane posty

caps - bedą musieli się dzielić żonami;) albo zmieszać z innymi narodami, gdzie więcej babek jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedźwiedz pisze serio, zaznaczył, ja mu wierze:) jak co ci daje sam fakt, że jest dziewicą?! nie będziesz musiał się zamartwiać całymi nocami, czy nie dopuszczała się niecnych praktyk waginalnych:P a to bezcenne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz motywacji aby je zmienić, hmmm a czym sama chęć że tak powiem zakosztowania w końcu smaku i kształtu waginy nie jest silną motywacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka 1987 bo czuje, ze niedzwiedz robi podpuche. poza tym co mi daje sam fakt, ze dziewczyna jest dziewica? nic. jedna dziewica mi sie strasznie podobala, ale nigdy nie mialem u niej szans i dala mi kosza to moze ci sie uda z ta co chce cie z nia zapoznac...bedzie miała zaswiadczenie od lekarza oczywiscie...ja jestem jak najbardzej powazny z tym pomysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"sama chęć że tak powiem zakosztowania w końcu smaku i kształtu waginy nie jest silną motywacją\" On pewnie wali teraz konia czytając te słowa. Słowo wagina,a jemu staje.. Cóż, dla niektórych te rzeczy zawsze zostaną kwestią wyobraźni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka weź
idz szukać tej dziewicy i swojej miłości a nie wylewasz tu swoje frustracje i głupie poglądy stosując twoją strategię i zasady rozazuje Ci Kup sobie zielony melonik bo tylko to pasuje do prawiczka. Prawiczek musi mieć zielony melonik jak go nie założy przed wyjściem z domu to jest pizda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość może sie trafi a może nie, pal ją licho, bo to rzecz nieprzewidywalna ale ty w końcu dojdziesz do granicy swoich tłumionych - naturalnych!!! potrzeb i bedzie nieszczęście z tego co widze, to masz 21 lat, człowieku, baw sie życiem, seksem, kobietami, bo życie ucieka, a drugiego nie będzie - pomyśl o tym w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś mi kurwa mać może w końcu odpowiedzieć na moje pytanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 13:39 Eric Cartman Hej! Ja też niecierpię esemesów i wytłumaczcie mi dlaczego w takim razie mój były chłopak tak się wkurzał jak mu ich nie pisałam???? ://// Albo jak nie odpisałam od razu bo mi się chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stary - ta jedyna to legenda ludowa, tak jak smok wawelski:P a co bedzie jak nie znajdziesz owej jedynej?? co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka 1987 na sile nie chce sie rozprawiczyc, ja bym chcial spotkac ta jedyna masz szanse...skontaktuj sie ze mna to cie poznam z jedna taka co na prawiczków leci..:) wiec układ idealny chyba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sobie seksu bez miłości nie wyobrażasz, jak nie wiesz w ogóle co to seks, mały nie rozwalaj mnie, aby wyciągać jakiekolwiek wnioski na temat czegokolwiek musisz to najpierw empirycznie zbadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek i kropka weź
Prawiczek jest trolem forumowym nietety znalazł tu podatny grunt :O Może się zdazyć że ta jego och ach dziewcia go nie będzie chciała albo go rzuci po pierwszym razie . Więc cała ta jego teoria jest o kant dupy potłuc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie standardy zaniżyć - człowieku ty jesteś chory i byłbyś hipokrytą? a kim teraz jesteś jak nie hipokrytą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielsko mi wystarcza - no to sie troche wyjaśniło:P zielsko robi niezłe gówno zamiast mózgu co po tobie widać mały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś królem hipokrytów mały, bo wypowiadasz się o sprawach o których nie masz zielonego pojęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówie o wymarzonej dziewczynie, tylko o teoriach o których gadaliśmy troche wyżej widzisz do czego doprowadziłeś - niedźwiedz juz nie ma na ciebie siły i słów:P chciał ci fajną dziewice przedstawić a ty co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok misiek, w takim razie zaprzestaję:) idę sie zająć czymś pzyjemnym, porzucam swą misję gnębienia prawiczka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skwara (rozalia7@o2.pl) ok misiek, w takim razie zaprzestaję idę sie zająć czymś pzyjemnym, porzucam swą misję gnębienia prawiczka 🖐️ szacun:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuuuragan
ja pierdole ludzie odczepcie sie od prawiczka, jezus, facet ma zasady i wielki szacun dla niego, idealista, szuka wielkiej milosci, a wy kurwa chcecie zeby sie pieprzyl na sile i wbrew sobie, tez nie jestescie normalni, sorry, to ze facet ma troche inny system wartosci to nie znaczy ze macie na niego tak najezdzac, skwara - w przeciwienstwie do ciebie to on chociaz ma swoje zdanie, a ty piszesz jak ci niedzwiadek zagra :/ to jest zalosne. Hellooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz tu nie chodzi o jego zasady, bo one sa chwalebne i naprawde chwala mu za to! LEcz o ten specyficzny ton, jest jakis temat to on zawsze pisze, zeby jego dziewczyna byla dziewica, nie ma innych watkow, wszedzie tylko ta dziewica, dziewica..Moze sie myle, ale chyba nie udziela sie az tak czesto, ale jesli juz to w topikach nawiazujach posrednio lub nie do bycia dziewica. Tak mi sie wydaje. A zasady dochowania do slubu czystosci bardzo szanuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mniej wiecej to co prawiczek pisze to parafraza poprzednich slow, tutaj jest bardzo duzo roznych mozliwosci, moglby np. stopke sobie zrobic, ktora swiadczylaby o tym, ze ma takie a nie inne zasady, a na forum starac sie wypowiadac na rozne kwestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuuuragan
no dobra ja jego nie oceniam, znam pare wypowiedzi raptem, ten czlowiek mnie nie interesuje, moze to jakis fanatyk jest ale bez przesady zeby nazywac go ciotka i napier** na niego za to ze jest prawiczniek, sorrry :/ ale ci ludzie przesadnie naskakuja na niego, powinni isc na forum zycie erotyczne a nie uczuciowe :/ pardon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No byc moze, w tym ci przyznaje racje, ze wszelkie formy robienia sobie najebek z kogos sa zle, tym bardziej, ze nie mamy pojecia jaka osoba siedzi po drugiej stronie - na ile jest wrazliwa itp. Kiedys slyszalam, ze pewien ksiadz popelnil samobojstwo po tym jak nie potrafil rozwiazac testu psychologicznego podczas wizyty u psychiatry, stwierdzil, ze jest tak beznadziejny, bo nawet tego nie potrafi i sie powiesil. Takze to co wiekszosc oleje dla 1 procenta moze byc tak bolesne, ze... Wiec uwazajmy co piszemy, bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×