Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MAJECZKA DD

POMOCY CO TO JEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość MAJECZKA DD

moje dziecko dostało jakoms wstretna wysypke cały brzuch i plecy ma w drobniutkich krosteczkach od czego to moze byc? skad to u niego sie wziewło, moze to byc od pokarmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile dziecko ma i jak wygladaja te krostki? sa wypukle? tzn jak przejedziesz reką to czuc je czy nie? wogole to polecam lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJECZKA DD
ma 5 miesiecy u lekarza byłam ale ta lekarka niewiem skad sie wziela ona nic mi niepowiedziała tylko że może od jedzienia ,od pieluszek niewiadomo a ja skad mam wiedziec a jak to cos gorszego jejku co za lrkarka, sa to maleńkie krosteczki ich jesst peło i sa wyczuwalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJECZKA DD
przepraszam za błedy ale jestem taka zdenerwowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miało wcześniej przez parę dni wysoką gorączkę? Bo jeśli tak to trzydniówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJECZKA DD
ale tyle tych krosteczek niewiem czy to potówki wczoraj było mniej a dziś mnóstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka332
albo zle wyplukalas ubranka po praniu .i uczulenie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJECZKA DD
miała ok38,5 ale możliwe zeby lekarz nierozpoznał trzydniówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez dziecko do innego lekarza. u malych dzieci wysypka moze oznaczac doslownie wszystko! ciezko cos doradzic w tej sprawie na forum po pierwsze nie ejstesmt lekarzami i sie na tym zabardzo nie znamy po 2 nie wiem jak to wyglada w rzeczywistosci. to musi ktos zobaczyć koniecznie mozliwe ze to alergia pokarmowa albo uczulenie na proszek, kosmetyki itd mozliwe ze 3 dniówka, mozliwe sa potówki, a moze to jeszcze cos innego o czym nawet bys nie pomyslala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe. Mój syn miał trzydniówkę dwa razy( choć ponoć przechodzi się ją tylko raz). Miał przez kilka dni samą gorączkę bez innych objawów a potem gorączka ustąpiła a mały dostał wysypki na całym ciele. Za drugim razem lekarka myślała, ze to uczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój miał coś takiego raz po oliwce Nivea a raz po płynie zmiękczającym ale po oliwce bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaa11
a w jakim wieku dostje dziecko tej trzydniowki?czy mozliwe ze w wieku 3 tyg czy za szybko?bo moj mial ale lekarka nie wiedziala co mu jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJECZKA DD
oliwki uzywamy tej samej mydełka też nigdy nic mu niebyło. Mały przez 3 dni miał goraczke ,goraczka mineła to go wysypało najgorsze to że jestem z małego miasteczka tu jest dwóch pediatrów z tego jeden na urlopie , musiała bym podjechać do Wałbrzycha tylko że nieznam tam ulic ani zadnych lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzydniówka jak nic!!! To nic strasznego. Żeby zeszło szybciej daj mu wapno w syropie. Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJECZKA DD
jumaczka............. a te wapno dostane bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do JAAA - Nie ma określonego wieku dzieci. Mój miał ok 4 m-ca i po 6 m-cu. To jest wirus. Jak jest w powietrzu to go dziecko złapie jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×