Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobietka61

Zdrada

Polecane posty

Gość kobietka61

Napiszcie,ale tak bez obrażania,czy jak sie jest mężatką przez 25 lat i mąż nie ma ochoty uprawiać sex-u przez pół roku,a ja go zdradziłam to jest coś złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariannaanna
Tak to jest bardzo złe i będzie Cię to męczyło przez lata. Takich rzeczy się nie robi i choćby ze względu na ten piękny staż jaki macie za sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka61
Wiem Darianna,ale było mi tak ciężko.Nie ma na to wytłumaczenia.Czułam się przez tyle lat jak kwoczka.Jestem kobietą i wiem,co do moich obowiązków należy,ale tak mocno potrzebowałam bliskiej osoby.Może to nie tylko dla samego sexu,ale tak wogóle.Wiem,męczy mnie to.A co do stazu,to chyba uczucie bliskości wygasło,tzw.pociąg sexu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co by to było
nie no co ty. a co w tym złego?? przeciez to normalna sprawa ze zdradza sie męza. a niby po co się bierze ślub?? no zeby sie dupczyć z obcymi facetami a nie z męzem. maz był przed ślubem... zdzira...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka61
Jeżeli masz ochote poklikajmy jutro Darianna,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietka61
Prosiłam zeby nie obrażać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ignoranten machen
Tutaj Darianna, niestety piszę tu tylko gdy pracuje i nie mam nic innego do roboty:). Powiernik ze mnie kiepski bo jestem chłopem więc poszukaj sobie kogoś innego. Trzym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy złego to nie powiem... Zdrada to zdrada - przysiegałas co innego nie? On nie zdradził, tylko już go sex nie bawi - powodów może być wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×