Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutas25.

dałam zrobić z siebie totalną szmatę...

Polecane posty

Gość smutas25.

moj facet zdradzal mnie wielokrotnie. za kazdym razem obiecywalam sobie ze to juz koniec i nigdy wiecej z nim nie bede.... za kazdym razem od przepraszal, blagal sie i wil, a ja sie w koncu lamalam. zdradzil mnie z moja przyjaciolka, z kolezanka z pracy, pewnie jeszcze z innymi, o ktorych nie wiem. zeby bylo malo, teraz stwierdzil, ze juz nie chce ze mna byc... nic go nie obchodzi to, jak strasznie sie czuje. a ja czuje sie jak totalna szmata, bo w imie "milosci" lamalam wielokrotnie swoje zasady, stracilam szacunek dla samej siebie, zmarnowalam wiele lat i na koncu i tak zostalam sama. jak sie pozbierac? jak poczuc sie znowu jak wartosciowa osoba, a nie wycieraczka pod drzwiami do domu totalnej swini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutas25.
A do tego dostałam wypowiedzenie w Biedronce ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło jezusicku
jak mozna do tego stopnia obdarzyc uczuciem kogos, kto na to nie zasluguje:( przeciez nie da sie tak bardzo pokochac sciery do podlogi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
pierwszy krok zrobiony - pozbylas sie wreszcie swini.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
dokladnie. nie doluj sie. przejdzie. potrzebujesz czasu. a facet swinia i do bani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze ja chyba straciłabym do siebie szacunek bezpowrotnie, ale nie łam się, widać do czegoś Ci ta lekcja życia była potrzebna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra plamista
nie przesadzajmy. ja tez stracilam do siebie szacunek, ale juz go odzyskalam. doszlam po prostu do wniosku, ze nie bylo sie dla kogo starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
pewnie ciezka droga przed Toba, bedzie Ci trudno zaufac. Ale teraz raczej z takim doopkiem sie nie zwiazesz, wiec nie ma zlego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witka../.
zawsze mnie zdumiewa to, ze kobieta sama o sobie moze mowic \"szmata\". Skoro sama o sobie tak mysli, to i moga tak o niej myslec inni. Straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
Zgadzam sie z Witka. Pierwsza rzecz to nie mysl o sobie w kategoriach: szmata. Popelnilas blad, nauczylas sie pewnej lekcji, dobrze, ze teraz, a nie potem jak zostalabys jego zona i w gre wchodzily takze dzieci. Do wszystkich, ktorzy nazywacie smutas 25 szmata: zastanowcie sie troche. Wiele dziewczyn/kobiet wychowalo sie w rodzinach gdzie zaufanie bylo podstawa. Taka dziewczyna jak sie zwiaze z jakims draniem, ktory wykorzystuje jej zaufanie, to musi naprawde doznac mocnego ciosu (a czasami nawet pare) zeby otworzyly jej sie oczy. W momencie kiedy to stanie i dziewczyna naprawde zdaje sobie sprawe kim jest osoba, ktora obdarzyla uczuciem, to jest to ogromny wstrzas i uraz na cale zycie. Teraz juz bedzie cwansza, ale czy komus jeszcze bedzie mogla zaufac? czas pokaze. Oczywiscie byc moze miala zly przyklad w swym zyciu, moze pozostawala w tym chorym zwiazku bo bala sie byc sama. Badzmy jednak wyrozumiali: niektorzy wiedza z gory, ze cos dla nich nie jest dobre i nigdy sie w cos takiego nie zaplacza a inni z kkolei musza doswiadczyc, ze cos jest zle dla nich na wlasnej skorze. Nie oceniajmy! A Ty Smutas25 to sie nie powinnas smucic tylko cieszyc, ze ten zwiazek jest juz za Toba. Pamietaj, ze nic nie zmieni przeszlosci ani bledow, ktore popelnilas. Masz jednak szanse kazdego dnia zaczynac swoje zycie od nowa i zyc tak zeby nigdy wiecej nie dac szargac swojej godnosci. I jeszcze pamietaj, ze nie Ty pierwsza i nie ostatnia dalas sie tak przerobic. Myslisz, ze wszystkie kafetrianki, ktore w kazdym watku o podobnej tematyce doradzaja dziewczynom, zeby rzucily chamow, ktore je bezczelnie wykorzystuja i nie szanuja dlatego, ze sa takie madre i im takie cos nigdy sie nie przytrafilo? One sa takie madre dlatego, ze albo same zebraly po tylku i sie nauczyly albo mialy przyklady takich sytuacji wsrod swoich bliskich czy znajomych. TYrzymaj sie. Czas moze calkiem tego nie wyleczy ale na pewno zaleczy ta rane na tyle, ze znowu bedziesz mogla funkcjonowac w miare normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×