Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ju......

widze, ze dzis dzien rozmyslania o smierci. dlaczego?

Polecane posty

Gość musztarda
Ale po co miałoby cokolwiek być zapisane? Skoro nikt o tym nie wie, nie ma wpływu na swój własny los, losy świata i innych ludzi, to po co tworzyć takie scenariusze? Myślisz, że ON (kimkolwiek jest) pisałaby taki scenariusz dla swojej wyłącznie wiedzy? To bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
:P mysle, ze jest ich nawet kilka, co najmniej 3: - scenariusz optymistyczny, pesymistyczny i najbardziej prawdopodobny a ktory sie spelni o tym juz decyduje nasza wolna wola jedno jest pewne: nie watro niczego odkladac na nigdy mogace nadejsc jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę,że rodzimy się z pewnym wobec nas planem.nie mamy na niego wpływu ale tak mi się wydje,że jest.moze to rzeczywiśscie durne ale takie jest moje zdanie. jedyne z czym nie mogę sie pogodzic,to to dlaczego ludzie cierpią i nie wezmie ich ten ktos do siebie aby osdzczedzic im bólu..czemu pozwala na to aby ktoś żył mimo cierpienia i błagał o smierc a ona nie idzie.. bardzo boję się ,że mnie to te.z spotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
A widzisz... skoro ON taki miłosierny, to dlaczego pisze takie czarne scenariusze? Chuj wie... Powtarzam się? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modląc się do tego kogoś na górze zawsze proszę go o spokojną śmierc...oraz o brak właśnie bólu i cierpienia\chcę umrzec we śnie i najlepiej gdy obok ktoś będzie trzymał mnie za rękę. a do kieszonki,po smierci niech mi ktos wsunie pieniązek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Po co Ci po śmierci pieniążek? :) Ja bym flaszkę wolała jeśli już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
no kary za grzechy sa tu na ziemi a po smierci - za brak milosci, za niewykorzystane szanse

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim największym grzechem jest odejście od męza i życie teraz z kimś w grzechu..bardzo boję się kary..bo jak ja się wytłumaczę:( a tam przydały by tez się szpilki..bo jak inaczej zrobic na facetach wrażenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
i krem z filtrem - zeby sie za szybko nie opalic w ogniu:P a 4 lata to szmat czasu, poki co kazdy moze doswiadczyc wlasnego indywidualnego konca swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
W piekle to same baby, zazdrośnice. Faceci, to anioły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
skoro to zrobilas, to powod pewnie byl ale mysle, ze jak juz nadejdzie czyjs dzien, to obojetnie jak by sie migal, to i tak mu sie nie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś to bedzie:) miejmy nadzieję,że w dniu naszej śmierci ktoś zapłacze a ten u góry będzie miał dobry dzień i nie będzie zadawał zbyt dużo pytań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
bedzie, bedzie:) a pytania sa zbedne dla Tego, ktory wszystko wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Jeśli w ogóle taki na górze istnieje, to wybaczy wszystko. A pojęcie grzechu, to stworzyli urzędnicy ziemscy, żeby motłoch w garści trzymać, żeby dawał na tacę i inne takie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może to i racja?! prawda jest pewnie gdzieś pośrodku.. ciekawe tylko dlaczego nikt,kto juz odszedł nie powi nam o co w tym wszystkim chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
nawet piesek dostanie po pupie jak sie zalatwi do butow wlasciciela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ju......
z piekla rodem a pytalas?:P czasami zmarli sie przysnia i cos powiedza. a gdyby wszystko bylo wiadome, to wiara nie mialaby sensu. wszystko byloby czynione niejako z przymusu, a tu o wolna wole idzie, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
ciekawe tylko dlaczego nikt,kto juz odszedł nie powi nam o co w tym wszystkim chodzi.. No właśnie, bo co? Embargo? :) Bo TAM nie ma niczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×