Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kaszka manna z cynamonem

Panowie ...czy poszlibyscie na wesele ..

Polecane posty

Gość Matafix
Dzwonisz do niego:) pytasz co slychac i wogole i mowisz ze chciala bys sie spotkać bo masz do niego malutka sprawe:) umawiacie sie i przy kawie pytasz: czy mógłbyś byc moja osobą towarzyszącą tego weselnego wieczoru? Tylko pamietaj o skromności:) mężczyźni to lubia:) jestem nim wiec wiem:) i bedzie dobrze:) zgodzi sie na bank:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie powiedz. Czy chcesz sie nażreć i zachlać ryja za darmo? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma lepszej imprezy niż wesele :) wchodzisz tam nikogo nie znając, wychodzisz mając 100 nowych znajomych w wieku od 15 do 60 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosto durnowata
...Matafix pamietac o skromnosci ? ale pod jakim wzgledem ? :P... ..vaka87 - kopne Cie hah :D...on ma mocna glowe ...i raczej zapraszam go by mi towarzyszyl a nie spalaszowal dostepne trunki i pokarmy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka manna z cynamonem
vaka 87 akurat ...ponizej 20 roku zycia z tego co wiem osob nie bedzie :)... ..a ja wygralem zycie - na weselu zwykle poza jedzeniem i piciem tanczy sie i dobrze probuje sie bawic :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mocna nie mocna, wodki bedzie do oporu :D kazda mocna glowa w koncu peka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka manna z cynamonem
ale ja wolalalbym by nie szedl za nastawieniem sie na uchlanie :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matafix
Hmm:P moze zle sie wyraziłem:P nie skromna a nieśmiała ale i lekko stanowcza:P bedzie dobrze:P a jak sie boisz to przez fax go zapros:P hehe joke:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka manna z cynamonem
Matafix - ja jestem wystarczajaco niesmiala - mozesz mi wierzyc :D.... ciagle powtarzam sobie dlatego , ze raz sie zyje :P... vaka87 - ale ja nie chce sie z nim przespac - a spedzic milo wieczor :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matafix
Pewnie ze tak:P niech sie tak nie nastawia bo cala wódkę ze stołów wypije:P dopiero bedzie kasza manna:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryku84
proste ze tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matafix
Ja tam bardzo lubie dziewczyny nie śmiałe:) nawet mnie czasem takie kręcą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka manna z cynamonem
..wolalabym tego uniknac - zreszta - on wie jak sie zachowac wiec raczej na darmowa wodke to by nie poszedl :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"na weselu zwykle poza jedzeniem i piciem tanczy sie i dobrze próbuje sie bawic " no to mówiłem że nie dla mnie :D nie tańczę do nieprzytomności weselnej nie piję i nie jem przy obcych :P :O jeszcze miałbym na koncie dobry uczynek bo oszczędził bym dziewczynie nudnego towarzystwa na weselu :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka manna z cynamonem
Matafix - milo by bylo gdyby i on takie lubil - bo ja czasem potrafie strzelic jakies glupstwo albo zrobic cos glupiego gdy jestem oniesmielona - albo nie zrobic nic a to juz kompletna klapa :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka manna z cynamonem
a ja wygralem zycie - w takim razie jak moj kumpel mi odmowi to Ciebie zapraszac nie bede ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matafix
Ja tam lubie sie na weselu bawic hehe a jak nie bylo juz z kim tanczyc to nawet ciotki do tańca bralem:P wychodziłem wtedy na dżentelmena:) a jak on sie nie zgodzi to ja pojde z Toba:P chodz napewno jestes odemnie duzo starsza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka manna z cynamonem
Matafix...bez przesady moze na stara wygladam ale bez przesady :P...pelnoletni jestes ? ;) a ja wygralem zycie - chyba bym zayryzkowala i bym Cie zaprosila - by tylko uslyszec dlaczego bys ze mna nie poszedl :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skad jestes? ja lubie wesela. Jak sie nie zgodzi to szukaj mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matafix
Tak:P ledwo co jestem po 18 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka manna z cynamonem
Matafix - to rzeczywiscie jestem troche starsza ;)...no ale najwazniejsze jestes pelnoletni ;).... vaka87 - z Wrocławia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matafix
Jesli Cie to pocieszy to mialem dziewczyne o 2 lata starsza i bylem z nia ponad rok:P a ja niestety jestem z okolic Bialegostoku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka manna z cynamonem
zawsze mmozesz odwiedzic Wrocław - w koncu to takie piekne miasto ;)... ..tyle ze ja 6 lat starsza jestem ...a nie 2 ...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matafix
Hehe ja tam cale zycie powtarzam se: czym starsza tym lepsza:) jak wino:P wiec u mnie nie ma czegoś takiego jak różnica wiekowa:) zawsze cos widzialem w starszych kobietach:P nie to co moje rówieśnice:P nie znające zycia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszka manna z cynamonem
....Matafix - ha ! dzieki za pocieszenie ;).... ...vaka87 - ale jak bedzie darmowy alkohol i posilek to chyba nie musze byc dodatkowo ladna ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryterium 0
dlaczego nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×