Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Niklta

Czy uroda kobiety ma podstawowe znaczenie dla mężczyzn

Polecane posty

mam kolegę z którym swietnie się dogaduje w pracy, jednak gdy powiedzialam ze powinniśmy się umowić . Powiedzial że ma kilka małolatek z ktorymi chodzi na piwo i że cycki mam za małe a lat za dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fajna laska to podstawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uroa nie aż tak
ale wielkość cycków ma, z deskami sex to nie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żółta zaglowka
ma znaczenie od umówienia się z facetem po rozmowę kwalifikacyjną nie ma co się łudzić :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lujz armstrąg
Ależ skąd! Znaczenie mają: duże bufory, wąska nora i pojemne usta. I to dokładnie w tej kolejności. Reszta to bicie gówwna na painę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie uroda ma większe znaczenie dla nich niż: inteligencja, poczucie humoru, pewność siebie, kreatywność, profesjonalizam, wykształcenie, elegancja, przyjazność, komunikatywność, zaradność, kultura osobista, dojrzałość, stan majątkowy i tym podobne pierdoły. Ale to zmienia się z wiekiem, im starszy, tym więcej posługuje się głową, a mnie penisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszłam z kąpieli mam 21 lat, ostatnia dziewczyna, z ktora bylem na poczatku w ogole mi sie nie podobala wizualnie. Ale utrzymywalem z nia kontakt i zakochalem sie wlasnie w tych cechach, ktore wypisalas. A zarazem zaczela mi sie nieziemsko podobac. Milosc bywa slepa :P Teraz z nia nie jestem i mam gdzies puste ladne laski, szukam osoby charakterem podobnej do tej, z ktora bylem :) bo nie ma nic bardziej podniecajacego niz dziewczyna z wlasnymi pogladami, stanowcza i uzywajaca wlasnego mozgu :) Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nk blu
Ma znaczenie, atrakcyjne kobiety zawsze sie swietnie ustawia w zyciu, nawet jak sa egoistycznymi pustymi lalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustawia sie chyba dawaniem d*py :P Osobiscie nie potrafilbym zwiazac sie z dziewczyna, ktora nie mialaby nic do powiedzenia poza paznokciami wlosami i solarium :) Charakter to podstawa aczkolwiek nie mowie ze wyglad nie ma znaczenia w ogole. Wyraz twarzy musi budzic zaufanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×