Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

LenaGrian

Samotność w sieci?

Polecane posty

W nudnym butiku z bielizną-całe szczęscie przejściowa, do momentu aż się obronię, więc jeszcze do roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to niesamowite :) siedzieć cały dzień ... i obsłużyć z pięciu klientów.. chyba bym się faktycznie zanudziła na amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...dokładnie tak jak piszesz...a weekendy są najgorsze, bo masz świadomość, że Twoi najbliżsi siedzą w domu i mają pełen relaks. Ehh, życie:) ale co tam....za 3 godzinki fajrant!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak.. ja wróciłam z centrum handlowego.. diabeł wie po jaką cholerę w ogólę tam pojechałam .. jadłam obiad i siedzę przed komputerem .. wypiłam stołową łyżkę wódki żurawinowej... żeby sprawdzić czy jest ok.. no i się upiłam :D.. a może raczej.. czuję się bardziej zmulona niż pijana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, zmulona-to może przez dziadowską pogodę? Ja już dzisiaj rozmyślałam o Bożym Narodzeniu-niesamowite jak ten czas szybko leci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuisance
Też myślałam, że dzisiaj jest pierwszy dzień jesieni. Oboje się pomyliliśmy. Pierwszy dzień astronomicznej jesieni przypada na 23 września. Czuję się dzisiaj tak dziwnie rozbita. Na niczym nie mogłam skupić myśli. Teraz jeszcze boli mnie głowa. Chyba nie mogę tyle czytać na komputerze. Nie mogłam skupić myśli na niczym... Poza Nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×