Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sylwia99933

mężczyzni to są beznadziejni.....

Polecane posty

Gość sylwia99933

nawet mój facet a myslałam że jest inny.Secjalnie wziełam takiego niespecjalnego z urody żeby był normalny inny od tych zapatrzonych wsiebie narcyzów ale jest to samo..Ide znim ulicą wiecznie komentuje "ale brzydka laska""ale gruba""ale twarz..""itd it..szlag mnie trafia....mnie nic nie mówi bo patrzac oboiektywnie w porownaniu do niego jestem ładniejsza ale denerwuje mnie to że tak ocenia inne kobiety...Ja rozumiem gdby sam był idealny ale jest szczerze mówiac brzydki..kocham go ale bardzo mnie to irytuje mysle sobie co on by zrobił gdybym ja naprzykład rzytyła z 20kg po ciazy..Boje się być z facetem ktory mysli takimi kategoriami rozumiem wyglad jest wazny ale te jego hasła to przegiecie mimo że te kobiety tego nie słyszą to aż mi się przykro robi i dociera do mnie jakiego mma palanta faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytajnik_urocza
dupek i palant +egoista strach przytyc lub zbrzydnac chcesz byc z kims takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mim mim
A gadałaś z nim, bo jeśli nie to pogadaj, pierdyknij mu prosto z mostu że zachowuje się jak palant i że Cie to wkurza, mój na szczęście taki nie jest, a jak czasem cos powie tępego to mu mówie np. gratuluję wyszukane to było z Twojej strony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze on to robi specjalnie, moze nie wie ze cie to wkurza, moze mysli ze w ten sposob czujesz sie od nich lepsza. Skąd masz to wiedziec jak go nie zapytasz. Jak ci sie to nie podoba to powiedz mu wprost ze sobie nie zyczysz by tak chamsko komentowal urode innych bo zle sie przy tym czujesz i juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mim mim
oj albo moze być tak ja pisze : "przybywam z daleka", że on mysli, że w ten sposób Ty czujesz się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia99933
nie czuje sie lepiej i mówie mu o tym nie jestem jakąś zakomleksiona wariatkąwłasnie czuje się gorzej widząąc że mój facet aż tak rzywiazuje wage to takich rzeczy...wsyztskie moje kolezanki są"paskudne""ta ma wielki nos" ta jes płaska"- a to naprawde ładne dziewczyny a on jest niepecjalny.dlatego mnie to tak wkurza że gardzo ładnymi dziewczynami a sam jest brzydkimówie mu cały czas że mnie to wkurza a on komentuje to słowami że "moe moze sie opanować patrzac na te brzydactwa" wtedy zastanawiam sie czy on mnie kocha czy jest ze mna tylko dlatego że z wygladu jestem "nienaganna":O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w.w.w.
nie mężczyźni są beznadziejni, tylko Twój mężczyzna jest taki nie halo :) jest takich więcej, ale na szczęście nie większość. zwróć mu uwagę że Cię denerwuje takie gadanie i jak sie nie przymknie, to zareaguj ostrzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mim mim
JUŻ WIEM CO MU JEST!!! on jest poprostu zakompleksiony, to przeciez oczywiste, sam jest "taki se" i czuje się lepiej gdy sobie na kimś poużywa...:( Współczuję Ci mi by było głupio za niego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j1982
sluchaj no musi skomentowac jak laska jest faktycznie c.h.u.j.o.w.a z ryja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
no piszesz ze jest brzydki.... jak szukasz funkcyjnego... no bo sama piszesz ze specjalnei jest aki brzydki to daj facetowi spokoj niech sobie znajdzie jakas normalna bo widze ze wszystko cie wkurwia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie mezczyzna , który w taki sposób postępuję jest zwyczajnie PUSTY. Od takich 3mam sie z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j1982
jasne a kobieta ktora sie kieruje wygladem ?? to jaka PUSTA !!!!!!!!!!!1 PUSTAK PUSTAK!!! musi byc rownowaga !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×