Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość etna45

jestem starsza od jego zony

Polecane posty

Gość taka jest niestety
zgadzam się z wypowiedzią Klaudki.... nie znamy odpowiedzi na podstawowe pytanie: dlaczego facet zdradza? musi byc tego powód:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudka---------->>>>>> zgadzam sie facet, ale gdyby miala jakas moralnosc nie tkwilaby w takim ukladzie bo wiedzialaby ze oboje krzywdza tamta niewinna kobiete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etna45
nikt mi nie odpowiedział na moje pytanie..a powiem Wam,ze myślałam o tym i wymysliłam,że meżczyzna z kobietą dojrzałą po prostu czuje się pewnie- dziecka z nim nie będzie chciała mieć , nie zajdzie w ciążę bo wie jak się w ciązę nie zachodzi, nie potrzebuje utrzymania , sex jest " doświadczony" a więc bez wstydu . Wszystko to zakładając ,że nie kocha. Bywa jednak ,że do wszystkich tych cech dochodzi zauroczenie - czasem mylone z miłością. Nikt tego nie napisał a więc muszę wymyślić coś innego:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"rozwalasz . Tylko fakt ,że ona o tym nie wie pozwala temu układowi trwać." czyli podsumowując nie rozwala ;) Może co najwyżaj psuć w tym sensie, że w jakiś tam sposób wpływa na ich relacje, zmienia je, ale dokąd żona nie wie, nie rozwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest niestety
co bedzie gdy zona się dowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest niestety
może żona też go zdradza? to dopiero byłby numer:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etna45
przyznam się Wam,że gdybym miała to rozwalić to uciekłabym ze strachu. Dlatego jej spokój jest tutaj nadrzędny, poniewaz wiem,że wówczas ja i on nie moglibyśmy już być razem...nie chcę tego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego facet zdradza? musi byc tego powód" nie, nie, ja tego nie napisałam ani nie sugerowałam :) Mnie chodziło troszkę o coś innego - o to, że to facet bierze pełną i calkowitą odpowiedzialność za zdradę, a nie kochanka, która nie ma wobec nas żadnych powinności. A to czy facet ma powód czy tez robi to z czystej głupoty (bo prawda jest taka, że wiele zdrad nie ma tak naprawde swojego konkretnego powodu), to zupełnie inna rzecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu masz odpowiedź
aż mnie mdli jak czytam twoje posty. Jej spokój jest nadrzędny.... bo nie moglibyśmy już być razem Wyrachowana i tchórzliwa suka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest niestety
obojętnie, z której strony nie spojrzeć, nie chcialbym być na miejscu tych osób. nadejdzie dzień, że ktos z tej trójki bedzie cierpiał tylko nie wiadomo kto :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest niestety
nie oszukujmy się....wszystko ma swój koniec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
obrzydzaja mnie takie baby. jestem tolerancyjna ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
obrzydzaja mnie takie baby. jestem tolerancyjna ale bez przesady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu masz odpowiedź
ależ wiadomo kto będzie cierpiał... niewinny, i okłamywany :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaa62
etna ja jestem w takim zawiązku od 39 lat.wiedziałam wszystko ale niemniałam odwagi zerwać z rodzina Syn zapatrzony,płkałam w poduchy i rano robiłam mine numer6.Teraz ,gdy syn ma swój dom postaniwiłam zakończyć tą farse, ty wiesz jakie on ma pretensje ,ze się zbuntowałm, urządza mi tu horrory i pije a ja nic jestem na prochcach i daże do celu.Choć przyznam ,ze jak fundnął jej luksusowe wczasy w tej samej miejscowości co my to sie ze zlości poryczałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etna45
wyrachowana - tak , bo poza jej dobrem jest jeszcze moje tchrzliwa i owszem- obawiam się reakcji kobiety zdradzonej , jedne wrzeszczą, inne przeklinają a jeszcze inne popełniają okropne głupstwa których później się wstydzą a poza tym nie zyczę jej przebudzenia bo żyje w swoim świecie. Swiecie bez zdrad, przyjaźni i spokoju. Nagadałaś mi , zemdliło Ciebie ale jakoś nic nie wniosłaś do dyskusji a więc idź i rzygnij sobie , popij wodą i wróć na rozmowę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
stare obrzydliwe wyrachowane baby!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jest niestety
Etno...nie wspomniałaś o swojej rodzinie:-) kilka słów poprosze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malushek1989
jak mozesz tak robic! myslisz,ze on cie pokocha? moze i Ci tak mowi, ale jest z zona. jest tylu fanych wolnych facetow. Z nimi sie spotykaj a nie z zonatym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu masz odpowiedź
Chyba nie mam ochoty z tobą dyskutować, wybacz. Może ty masz upodobanie do tarzania się w gównie, ale mnie w to nie mieszaj :P A co do mojego "wnoszenia do dyskusji" proponowałabym zapoznać się z moim pierwszym na tym topiku postem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etna45
Zuzka....:-( rozumiem o czym piszesz ale to nie ja zrobiłam z Twojego zycia koszmar Macie rację..ktoś z tej trójki będzie miał wielką przykrość i aby to nigdy się nie stało , oboje staramy się o super dyskrecję...mam nadzieję,że ona nigdy nie będzie mogła napisać tego co Zuza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjfdfh
lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etna45
Kobiety!! prosiłam o wasze przemyślenia dotyczące romansów z kobietami które są starsze od żon . Temat etyki, czy zdradzanych żon to inna bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spalić ciebie na stosie
kto mnie popiera??? wpisywać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaa62
etna, ja pisze na temat, ona jest 5 lat starsza.Uważacie , nie te czasy,bierzesz brygade odpowiednią , podpisujesz umowy i masz bez brusdzenie sie i trudzenia materiał rzeczowy do sprawy o winie.ja tez nigdy nie mogłam złapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etna45
spalić na stosie....:-) napij się wody i głęboko oddychaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ioioioio
Etna ja tez jestem kobietą, ale z tego co napisałaś, że wy nigdy nie rozmawiacie o jego rozwodzie, nie deklaruje Ci uczuć widać, że z jego strony co do Ciebie to nie jest jakieś wielkie uczucie. Może to kwestia wygody już teraz, dreszczyku emocji jednak, nie wiem. Wypowiedzi kobiet na ten temat to mogą być tylko domysły. Radzę Ci raczej poszukać tutaj topików na których wypowiadali się panowie zdradzający żony - było ich kilka, ja zajrzałam na jeden z ciekawości. Z tego co pamiętam panowie usprawiedliwiali tam swoje zdrady tym, że mężczyzna nie jest stworzony do monogamii, że wygodnie jest im z żonami, które zadbają o nich, ugotują, wypiorą, kochają je nawet i szanują. Nie chcą stracić rodziny, bo jest dla nich ważna, ale nie mogą się opanować, często żałują swoje zdrady, ale coś ich pcha do tego dalej. Nie pamiętam oczywiście wszystkich wypowiedzi, zresztą panowie też mieli podzielone zdania i różne powody do zdrad. Może Ci to zajmie trochę czasu takie poszukiwania w archiwach, ale chyba da Ci to lepszy obraz niż dyskusje z kobietami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjjjfdfh
nie wiem jak mozna mlodsza na srtara rozjechana rure z opadlym dupskkkiem zamienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×