Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

karygodne zachowanie

model nowoczesnej kobiety...czy to znaczy feministki?

Polecane posty

jezeli tak podchodzisz do tematu, to nie ma sensu w ogole wchodzic na forum, zakladajac, ze kazdy wyolbrzymia, klamie lub ma zbyt wysokie mniemanie o sobie. Czasami trzeba wykazac troche zaufania do innych, a nie od razu oceniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja również nie rozumiem idei założenia tego tematu. Chyba, że chodziło o to, że kobieta która jest spełniona zawodowo, może również dobrze się czuć w obowiązkach domowych. Tylko czytałam taki list w wysokich obcacach, jak kobieta działała w ten sposób, i wszystko było ok, dopóki nie pojawiło się dziecko. Potem ledwo stała na nogach, sprzątanie domu i robienie śniadania przestało być pasjonujace, a przezwyczajony do śniadanek mąż nie kwapił się do pomocy I to już nie jest nowoczesna kobieta, to jest taka sama jak kiedyś, z tą tylko różnicą, że jeszcze dodatkowo zapierdala w pracy 10 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sissy, wlasnie wszystko zalezy od podzialu obowiazkow ktore sobie parnetrzy wypracuja. Jak facet uwaza ze kobieta ma sie zjamowac domem i pracowac a on tylko pracowac i wylegiwac sie na kanapie bo zmeczony to raczej dlugo to w szczesciu nie przetrwa. My ciagle sie docieramy jesli chdozi o podzial obowiazkow, ale ogolnie jest bardzo fajnie. Ale jak czasem slyze ze facet ogranciza sie tylko do siedzenia 8 godzin w pracy to mnie krew zalewa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze autorka topicu jest zadowolona z obecnego stanu rzeczy - ok ale chcialabym widziec to wszystko kiedy po prostu bedzie miala gorszy dzien, zachoruje, albo tak jak mowicie - pojawi sie dziecko facet bedzie po prostu nauczony ze wszystko robi sie samo i zapewne nie przyjdzie mu do glowy zeby pomoc :( no i wpoja dziecku taki model mamausia - zapierdala bo lubi tatus - zapierdala....ewnentualnie....jesli bedzie musial....poźniej :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkurzona, trudno, trzeba było nie skakać i zgadzać się w każdym temacie :P a co do Twojej wypowiedzi, to tak zazwyczaj. Facet ma pracę, a kobieta pracę i etat w domu :) Nowoczesna kobieta, pozazdrościć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowoczesnosc to moim zdaniem stan psychiki a nie ilosc garow umytych na minute, z dzieckiem pod pacha i laptopem pod drugą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede pisac jak to u mnie wyglada, bo ktorac napisze, ze wyolbrzymiam, przechwalam sie lub wymadrzam. Krotko i zwiezle: wszystko zalezy od kobiety na co facetowi pozwala, a jak jej sie pozniej nie podoba to jest sama sobie winna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam i odnoszę wrażenie, że to my jesteśmy nowoczesne, a autorka nie bardzo. I w sumie dostała odpowiedź na pytanie - model nowoczesnej kobiety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka opisala swoja sytuacje pod zadanym pytaniem. Nikt nie dal jej szansy przedstawienia jakichkolwiek argumentow. Zaczelo sie od osadzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karygodne zachowanie Jesteś jak najbardziej nowoczesną kobietą,realizujesz się w swojej pracy, jesteś niezależna,a przy okazji wrażliwa i ciepła jak wnioskuje z wypowiedzi..Idealne połączenie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Autorka opisala swoja sytuacje pod zadanym pytaniem. Nikt nie dal jej szansy przedstawienia jakichkolwiek argumentow. Zaczelo sie od osadzania." Bo to trzeba umieć brać udział w dyskusji i przedstawiać argumenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czy bycie nowoczesna polega tylko i wylacznie na byciu 'zimna franca' ktora nie bedzie robic za siebie i za kogos?" a oto i nastepne pytanie autorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak jad :) ok piszcie co chcecie myslcie co chcecie, lepiej zakladac topiki :\'jak mi zle\' \'nikt mnei nie kocha\' \'zerwac czy nie zerwac\' \'mam depresje\' w takich kazdy spelnia sie wspaniale :) nie bede komentowac juz nic :) ot co zycze milego wylewania jadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej to wejść na focha i sobie pójść... To się nazywa nowoczesna kobieta umiejąca walczyć o swoje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×