Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość obloczeek

jak nie myslec o sobie zle po tym jak facet wybiera inna?

Polecane posty

Gość obloczeek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie, jak? Wie ktoś może? Ja już doszłam nawet do wniosku, że pewnie mam jakąś wadę ukrytą i muszę ją zlokalizować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta wyborcza
pomysl, ze po prostu ten facet nie byl dla ciebie. poza tym jesli ciebie zamienil na inna to moze ma tendencje do takich czestych zmian i za jakis czas ta inna zastapi jeszcze inna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jakby coś to ja mogę podnieśc samoocene. Tylko musiałabyś znieśc to że gram na gitarze i czasem sobie rysuję. No i czasem treningi karate :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzesławStanisław
Jak wytłumaczyć wytłumaczysz bluzeczce w sklepie, że kupiłaś właśnie ją a nie tą obok? Proste? Podobała Ci się bardziej albo różnica cenowa między nimi była taka, że wolałaś tą tańszą. Z chłpami jest tak samo, albo ta inna spodobała mu się bardziej, albo je tabletki i można na kondomach przyoszczędzić:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego masz myslec zle? Wrecz przeciwnie, jesli zmienil na inna, widocznie nie pasowalas do niego, ciesz sie ze zmienil, a nie zdradzal... W koncu znajdziesz tego, dla ktorego jestes stworzona, a jesli nie do konca stworzona, to wyszlifujecie sie nawzajem tak, ze nie wybierze innej ;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby facet mnie zostawił dla innej kobiety to cóż...po pierwsze podziekowałabym za wyręczenie mnie w praniu, sprzątaniu, gotowaniu, zakupach....bo jesli chodzi o sex to i tak i tak wróci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko - nie mysl o sobie źle... to, że wybrał inną, że okazalas sie od niej gorsza, to ze tamta jest znacznie atrakcyjniejsza, że tamta ma w sobie cos, czego Ty nigdy nie bedziesz miala i wreszcie to, ze teraz dla tamtej Twoj byly facet ma piekne słowka, uczucia i tamtej daje boski sex, to nie jest powod, bys myslala o sobie źle... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezedury- skąd ci się wzięła ta liczba mnoga?:D Uznaję tylko i wyłącznie zwiazek partnerski- tzn. on gotuje, ja sprzatam, ja gotuję, ja sprzatam:D za to jest świetnym ojcem:D ps.: nie lubię sprzątać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"piękna kobieta narzeka: łudziłam się nadaremnie on mnie już zdradza, ucieka znalazł piękniejszą ode mnie piękna kobieto, ty siebie nie dręcz obawą dziecinną rywalka nie jest od ciebie piękniejszą jest tylko inną\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
To, że wybrał inną świadczy tylko o jego marnym guście, a nie o tym, ze powinnaś się dołować. Poznasz jeszcze chłopaka, który będzie miał dobry gust. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezedury- ja rozpieszczam męzczyzn do granic nieprzyzwoitości, nigdy nie byłam herodem...no może poza kilkoma uzasadnionymi sytuacjami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdzie nie napisałam, że facet ma sprzatać, prać itd.:D chociaz nieslubny wie, ze jak mi pomoże w pracach domowych to ja sie mu ładnie odwdzięczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×