Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość free202

Jak wykryc zdradę.Uważajcie na firme ktora oferuje w tym pomoc-cd.historii

Polecane posty

Gość free202

Dnia 30 maja 2008 roku odesłałam Spyproofa.Po upływie półtora miesiąca zaczęłam się niepokoić, bo pieniędzy oczywiście na końcie nie było.Więc grzecznie dzwonię w połowie lipca na infolinię i pytam, o co chodzi.I znów Pan z mnie zaczął zbywać, kręcić chachmęcić, i spławiac;prosze zadzwonic w w piątek, prosze zadzwonic w poniedziałek, tym zajmuje sie mój wspólnik, ale jego nie ma itd.W koncu przyznał się, że na chwilę obecną...hmmm....pieniędzy które miały wpłynąc w ciągu dwoch tygodni na moje konto poki co, nie dostanę.... Ale prosze czekać, proszę o cierpliwośc.... itd. itd. itd. Kolejny telefon, oczywiscie znów na moj koszt, wykonałam 18 sierpnia.Psychicznie już nie wytrzymałam po 6 miesięcznym uzeraniu się, byciu spławianą i poprostu olewaną.Kategorycznie zażądałam podania konkretnej daty zwrotu pieniędzy, i opisałam w skrócie jasnie Panu włascicielowi tej wspaniałej firmy kierujacej sie zasada "sprzedaj mniej, obsługuj klienta dobrze" co wyprawia ze mna jako klientką od 6 miesięcy.Powiedzialam o tym, jak bezczelnie mnie zbywal, i splawial, nie wykazujac najmniejszego zainteresowania, a jedyna odpowiedz na jaka byl w stanie sie zdobyc, to obrazony komentarz-ze ja go nie bede uczyc kultury sprzedazy.Powiedzialam, ze nie pozwole robic z siebie wariata po raz n-ty, i nie zamierzam wysluciwac po raz kolejny bzdur o tym, zebym sobie zadzwonila do niego w piatek albo w poniedziałek, a nastepnie wymyśli sobie kolejny dzień tygodnia itd. Reakcja była nastepująca-prosze więcej do mnie nie dzwonić, jeśli pani jeszcze raz zadzwoni, to nie odbiore telefonu, bo nie muszę. Nie zamierzam z pania wiecej rozmawiać.I bezczelnie wyłaczył telefon. Podczas kolejnych prob dzwonienia-rownież odkładał słuchawke. TAK MOI DRODZY KOŃCZY SIĘ KORZYSTANIE Z USŁUG FIRMY REKLAMUJACEJ URZĄDZENIE SPYPROOF I ZAPEWNIAJACEJ NIEZAWODNY SERWIS I POWAZNE PODEJSCIE DO KLIENTA.ZOSTALAM BEZ URZADZENIA I ORZNIĘTA NA 500 ZŁ. OSTRZEGAM WSZYSTKICH KTORZY DADZA SIE NABRAC NA ICH REKLAME I KUPIC SPYPROOFA.ZA UWIERZENIE W TEN SLOWOTOK PIEKNYCH OKRAGLYCH SLOWEK KRYJE SIE CHAMSTWO, ZWYKLE OLEWANIE KLIENTA I NA KONCU-ZLODZIEJSTWO. PS.Jeszcze raz zapewniam, ze za prawdziwosc wszystkich opisanych przeze mnie faktów ręczę własną głową.Jestem gotowa powtorzyc 1000 krotnie pod przysięgą i na wykrywaczu kłamstw i nie wiem jeszcze czym, ze opisana historia zdarzyła sie w rzeczywistosci, a nawet podać swoje dane osobowe, oczywiscie w sytuacji gdy moje bezpieczenstwo nie byloby zagrozone. W BLOGU TYM, OCZYWISCIE NIE MOGLAM PODAC ZADNYCH DANYCH WLASCICIELA FIRMY KTORY MNIE TAK BEZCZELNIE OSZUKAL, BO TO NIEZGODNE Z PRAWEM.BARDZO TO SMUTNE, ZE PRAWO CHRONI TAKICH G..JOW, KTORZY ZNALEZLI SWIETNY SPOSOB NA ZAROBIENIE NIEZLEJ KASY, TWORZAC BOGATĄ W PIEKNE OKRAGŁE WZBUDZAJACE ZAUFANIE STWIERDZENIA, I KREUJAC SIE NA ZAINTERESOWANYCH KLIENTEM PROFESJONALISTÓW, PO TO ZEBY OSZUKAC OKRASC I NABIC W BUTELKE. czekam na wasze komentarze.Oczywiscie TYLKO TE PRAWDZIWE.bO NIE TRUDNO JEST SIE DOMYŚLIĆ, ŻE PO ODKRYCIU MOJEGO WPISU PRZEZ WŁAŚCICIELA FIRMY, WPADNIE ON WE WSCIEKŁOŚC, ŻE KOMPROMITUJĄCA PRAWDA ZOSTAŁA ODKRYTA.SPODZIEWAM SIE GROŻENIA WIELKIMI SANKCJAMI ZA RZEKOME POMÓWIENIA, ALBO KOMENTARZY KTORE SAM SPREPARUJE I PODSZYWAJĄC SIĘ POD RZEKOMYCH ZADOWOLONYCH KLIENTÓW SWEJ FIREMKI, BEDZIE TORPEDOWAŁ PRAWDE KTÓRĄ OBNAZYŁAM, I WYPISYWAŁ JAK TO JAKIS KTOŚ JEST BARDZO ALE TO BARDZO ZADOWOLONY ZE WSPÓŁPRACY Z NIM. FREEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aa...
free myslisz ze on moglby tu bywac, jakis handlarz na cafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×