Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak byscicie zrobily

ostatnio mnie olewal zapomnial o moich urodzinach teraz chce zebym przyjechala

Polecane posty

Gość jak byscicie zrobily

Z moim facetem teraz przebywalismy przez miesiac troche kilometrow od siebie i nie moglismy sie widywac, on w tym czasie troche mnie olewal, w dodatku zapomnial o moich urodzinach, teraz bedzie w miescie, w ktorym oboje studiujemy, mieszkam niedaleko tego miasta, on chce zebym do niego przyjechala na dwa dni, bardzo o to prosi, a ja nie wiem teraz czy jechac czy nie, z jednej strony chce korci, mnie a z drugiej to wyjde na taka, ze tylko on zadzwoni a ja lece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byscicie zrobily
jesli teraz nie pojade to zobaczymy sie dopiero w pazdzierniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
przeciez on wyraznie chce sie z toba poseksic i tylko po to ciebie wola. Cale lato nic a teraz ma pewnie wolna chate i chce chlop poharcowac sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on nie może przyjechać do Ciebie????? jak mu naprawdę zależy do powiedz żeby odwiedził Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byscicie zrobily
no nie bardzo chce zeby do mnie przyjezdzal, on przyjezdza bo ma poprawke, a w piatek musi juz byc w pracy u siebie w miescie, poza tym moi rodzice go jeszcze nie znaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak szczerze
no to najwyzszy czas,zeby poznali...moi rodzice by mi nie pozwolili na wyjazd do kogos,kogo nie znaja...sexic sie nie musicie,skoro zwiazek przechodzi kryzys...po poprawce niech zachaczy o ciebie...chocby na lody,ale zeby sie zobaczyc..jak nie oprzyjedzie,to znaczy,ze ma cie daleko i gleboko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byscicie zrobily
no wlasnie boje sie ze o to mu chodzi, ze chce sie tylko poseksic, tylko widzicie ja juz od jakiegos czasu mam male watpliwosci jesli chodzi o ten zwiazek, moglabym z nim przy okazji odbyc powazna rozmowe bo jak nie teraz to juz pazdziernik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a o wczesniejszych urodzinach zawsze pamietal? faceci zazwyczaj nie przywiazuja duzej wagi do urodzin, co nie oznacza,ze nie kochaja dlugo jestescie razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byscicie zrobily
narazie nie chce, zeby go poznawali, nie no wiecie co na poczatku bylam w takiej euforii bo on dzwoni przyjezdzaj dzisiaj, sprawdzaj pociag tutaj tego zagadal mnie zbajerowal, nawet mi wizyte u dentysty przelozyl, zebym przyjechala, ale teraz sie uspokoilam tak mysle, ze lepiej zrobie jak przyjade po prostu na jeden dzien, nie na noc do niego spotkam sie z nim i pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byscicie zrobily
no jestesmy ze soba kilka miesiecy, to byly pierwsze urodziny odkad jestesmy razem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byscicie zrobily
ale to juz nie chodzi o to, on mnie troche wczesniej olewal, wlasnie boje sie ze chodzi mu tylko o to zeby sie poseksic:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byscicie zrobily
no chyba nie wiedzial, ze to takie wazne, ale boje sie ze jak teraz tak pojade do niego nagle to wyjdzie na to ze lece za nim tylko pstryknie, a przy okazji bedzie mial seks:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
No to rzeczywiście pojedź na dzień bez nocowania i powiedz co Cię boli. On na pewno nie zrobił tego specjalnie, ale musisz mu pokazać że było Ci przykro, zeby mu się zrobiło głupio. Następnym razem nie zapomni. Narazie jesteście w fazie docierania się. a facetów trzeba sobie wychować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
teraz jak on ma poprawke to nie zawracaj mu glowy rozmowami. Powiedz, ze bardzo bys chciala ale niestety musiasz mu odmowic i ze czekasz z niecierpliowscia do pazdziernika, kiedy sie spotkacie. Powiedz, zeby dal znac jak poszla poprawka. Jak sie nie odezwie to tak jak juz ktos napisal, nie mysli o Tobie powaznie. W tej chwili jak pojedziesz to namowi Ciebie na sesks. Jestem tego pewna. Jest zestresowany przed egxaminem a seks bardzo relaksuje. Bedzi zgrywal biednego i opuszczonego przed ta poprawka, powie Ci pare milych slowek, ze chce byc z Toba, ze cale wakacje o Tobie myslal (pomimo tego, ze zapomnial o urodzinach) i tak cie zbajeruje, ze ulegniesz. Po seksie on nie bedzie mial czasu zeby rozmawiac (no bo przeciez ma poprawke) ty wrocisz do domu i bedziesz sie zle czula na swoj temat (no, ze tak dalas sie wykorzystac i dalej nie wiesz na czym stoisz). Bedziesz czekac do pazdziernika czy sie chlop zdecyduje odezwac czy jednak Ciebie oleje. A tak jak nie pojedziesz (dla jego dobra a takze swojego) to wyrazisz tylk oochote na kontynuacje znajomosci w pazdzierniku i wtedy jak sie nie odezwie i dakej Cie bei oleje, przynajmniej uratujesz swoja godnosc. Pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byscicie zrobily
no jak pojade na noc to jestem pewna ze bedzie mnie maksymalnie namawial na seks, zwlaszcza ze juz spalismy ze soba, nie widzielismy sie teraz 3 tyg, a nie cale wakacje. ale chyba tak zrobie, ze pojade na dzien bez nocowania, przy okazji pojade na uczelnie bo mam jedna sprawe do zalatwienia wiec dzien nie pojdzie na marne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm.....................
A czy ty moze mialas topik o urodzinach w sobote i czekalas na telefon? Ja bym na Twoim miejscu powiedziala ze spoko, ze chetnie bym do niego przyjechala ale ... i tu cos wymyslila ze np masz oplewic ogrodek, posprzatac, isc cos zalatwic do miasta cokolwiek jak nie chcesz bez zapoznawania z rodzicami- nie wiem jakis urzad czy cos myjnia mechanik i zapytalabym czy Ci pomoze. W sesie przyjedz do mnie pomoz mi z czyms a ja potem pojada do Ciebie. I juz zobaczysz czy jemu zalezy sie zobaczyc z Toba czy chce zebys przyjechala na sex ;) A i tak w zasadzie nawet jak przyjedzie do Ciebie i spowortem pojedziecie do niego to i tak zajmie wam to pewnie max pare godzin - o poprwke bym si enie martwila bo mial cale wakacje na nauke i pare godzin go nie zbawi - jak mu zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm.....................
No i ja bym jak juz do Ciebie przyjedzie Ci pomoc zapytalabym czemu zapomnial o urodzinach itd- zobaczysz jak sie zachowa i albo do niego pojedziesz albo pozegnasz go z honorem na wlasnym gruncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byscicie zrobily
Jak go spotkam to opier.dolę mu kiełbachę a później znajdę jakiegoś murzyna z wielkimi worami do memłania,a tego cootasa oleję :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×