Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Matikk

Rozłąka? Co jest nie tak?

Polecane posty

Gość Matikk

To jeszcze nie koniec. Przynajmniej jeszcze nie. Mam 16 lat i komus moze sie wydawac ze jestem gowniarzem i smarkacze, a takie rzeczy pisze, poniewaz mi sie nudzi. Jego sprawa. Mimo tego wieku zycie dalo mi juz w kosc. Moze dlatego ja pokochalem. Dlaczego ona mnie? Tego sam nie wiem. A teraz wybralem liceum i moge z nia wieczorem czasem porozmawiac. Jak ona skonczy ten rok szkolny i zamieszka u rodziny, nawet tego nie bedzie. Nie umiem wyrzucic z siebie tego czegos. Żalu? Tęsknoty? Zreszta nigdy nie umialem. Najchetniej wydarlbym sie na caly swiat... a potem rozplakal przy niej. ALe to przeciez nie ma sensu. Nie wiem jak wytrzymam takie 2 lata. A to dopiero przyszlosc ktora juz mnie przeraza. A nawet jak wytrzymam, to czy bede taki sam? Po skonczeniu liceum? Nawet was o nic nie pytam. Napiszcie cokolwiek. Tylko tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matikk
Prosze Was... Cokolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz jeszcze dużo czasu i na pewno spotkasz taką, która pokocha Ciebie [bo miłość w jedną stronę nie ma sensu] i będzie Ciebie warta bo z tego co czytam jesteś fajnym, konkretnym i bardzo wrażliwym jak na swój wiek facetem ;) a że teraz jest ciężko ? zdaję sobie z tego sprawę i generalnie nic innego nie pozostaje jak czekać aż ból minie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matikk
Dziekuje Ci bardzo za odpowiedz. Tylko wlasnie ja sobie bym moze jakos poradzil gdyby to bylo w jedna strone, albo gdybym chociaz tak myslal. Ale widzisz po dosc dlugim czasie naszej znajomosci, bardzo dlugim, wszystko jej powiedzialem. Tylko dlatego ze spytala co sie dzieje ze czasem milcze. Bylo nawet pytanie dlaczego dopiero teraz, no i okazalo sie ze wzajemnoscia. Dlatego to sprawia mi tyle bolo. Te mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matikk
*bolu mialo byc naturalnie. Przepraszam za blad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matikk
Bedzie kolo 80 km. Powiecie ze niewiele? Moze. ALe to zmienia wszystko, tym bardziej ze chodzi o szkole. Smece, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Specjalista21
Marudzisz... I zamartwiasz sie. Czasem trzeba zyc chwila i w chwilach zwatpienie myslec ze bedzie dobrze. Tak mi kiedys powiedzial ktos bardzo madry. WIec i Ty mow sobie \"bedzie dobrze\" i ciesz sie tym, co masz teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×