Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kubeczek malutki

Problem z byłymi

Polecane posty

Gość kubeczek malutki

Mam faceta 7 lat starszego. Mam 23lata i wciąż jestem dziewicą. Miałam facetów, ale z żadnym się nie przespałam ani nie uprawiałam oralu ani analu. Ale mój facet nie wierzy:( Ciągle się dopytuje jak sie zabawialiśmy:( Juz nie mam siły wszystkiego mu tłumaczyć, bo znowu swoje. Już nie wiem co robić:( Help:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz ze klamalas
tak naprawde to wszyscy Twoi byli cie pukneli i kiedys nawet urzadziliscie orgietke -a tak na marginesie co za facet chce slyszec o swojej dziewczynie i innych facetach i co to za zwiazek gdzie sie drugiej osobie nie wierzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubeczek malutki
Juz wypytywał się jak się zabawiam. Opowiedziałam wszystko ale teraz zaczął dopytywać się jak mi było z innymi, czy pieściliśmy się. Ciekawe co by było, gdybym przed nim miała z 3 facetów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisz ze klamalas
spytaj sie czemu go to interesuje przeciez to nie jest do konca normalne by facet chcial sluchac i seksie swojej dziewczyny z innymi ...moze to jakis perwers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubeczek malutki
Ale ja ządnego seksu nigdy nie uprawiałam, więc dla mnie do chore:( Zresztą chyba żaden facet nie chce być porównywany z poprzednikami. A on jest w komfortowej sytuacji, że nikogo przed nim tam nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhmmmmmmm.......
znajdź sobie faceta w swoim wieku co cię trzyma z takim starym dziadem nie dorosłaś skrzywdzi cie i zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejzpierwszego
chore... facet dziwny kot by wytrzymal bez sexu... zbok jakis i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×