Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość o cholera -

Pod wpływem emocji palnałem głupstwo...

Polecane posty

Gość do a ja wygralem
A Ciebie niby zadna nie chciala ? ;) Co do kolegi 24-letniego to chyba prowokacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A Ciebie niby zadna nie chciala" no oczywiście, że nie ... a przynajmniej nie zauważyłem a nawet jak by chciała to tylko dlatego, że mnie nie znała i ma fatalny gust co do wyglądu więc by szybko przeszło. W końcu kto by na własne życzenie pakował się w nudne życie? "do kolegi 24-letniego to chyba prowokacja " czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Do autora topiku --> wśród znajomych była taka sytuacja, że dziewczyn czuła się odpowiedzialna na swoją beztroską rodzinę. I często nie mogła spotkać się z chłopakiem, bo musiała np. opiekować się dziadkiem (reszta rodziny się nie poczuwała). Może to podobny case? Jeśli jednak nie, to... dla ukochanej dziewczyny/chłopaka zawsze znajdzie się czas, taka jest prawda. Jeśli ktoś nie dąży do bliskości i przebywania jak najdłużej/jak najczęściej z tą drugą osobą, to znaczy, że jej nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja wygralem
Bo jakto ze facet by sie wogole do tego mial przyznawac ? Tu na kafe opowiadac takie rzeczy to jak skazywanie sie na pewne wysmianie wyszydzanie i wogole publiczny lincz "no oczywiście, że nie ... a przynajmniej nie zauważyłem a nawet jak by chciała to tylko dlatego, że mnie nie znała i ma fatalny gust co do wyglądu więc by szybko przeszło. W końcu kto by na własne życzenie pakował się w nudne życie?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja wygralem
hmm co do Twojego cytatu to komnettarz byl typu " a co sie ma gust do nudy ? moj ex byl paskudny ale z nim nigdy mi sie nie nudzilo, wrecz mialam taka adrenaline ze nie zapomne tego do konca zycia" ;) (cos sie wyzej skasowalo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moim życiem w którym nie miałem nigdy dziewczyny, nigdy się nie całowałem, nie mam przyjaciół i nie chodziłem nigdy pseudo uczuciowe z dziewczyną za rękę czuję się dotknięty :classic_cool: :P 🖐️ gust do nudy nie ma nic chodziło tylko o to, że nawet jak bez gustu i przejdzie "moj ex byl paskudny" to w żadnym razie nie ma szans na "igdy mi sie nie nudzilo, wrecz mialam taka adrenaline ze nie zapomne tego do konca zycia" już jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja wygralem
"z moim życiem w którym nie miałem nigdy dziewczyny, nigdy się nie całowałem, nie mam przyjaciół i nie chodziłem nigdy pseudo uczuciowe z dziewczyną za rękę czuję się dotknięty " wiec mozliwe ze kierowala Toba tez odwaga i chec dogryzienia kafeteryjnym łamaczom serc(tak na przekor prowokacyjne topiki), przeciez jak jest naprawde ja nie wiem, mowie na podstawie swoich domyslow:) czemu nigdy nie calowales sie z dziewczyna? masz 24 lata :) już jasne? NIE ! wez sie wysil i prosze napisz to w sposob bardziej skladny :P ja nie mam juz sily doszukiwac sie sensu bo ciezki dzien mialam :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czemu nigdy nie calowales sie z dziewczyna? masz 24 lata " bo jestem: - nieśmiały - brzydki - nigdy nie byłem atrakcyjny towarzysko - nie jestem rozrywkowy - nigdy nie miałem bliskich znajomych - nie miałem dziewczyny to niby jak, gdzie i z kim miałbym się całować? a zresztą pewnie bym się wstydził :O zresztą teraz też pewnie bym się wycofał bo mógłbym się tylko skompromitować "NIE ! wez sie wysil" to może tak... można być: 1. brzydkim i mieć interesujący charakter 2. brzydkim i nie mieć interesującego charakteru więc jak się jest przypadkiem nr 2 to nawet jak znajdzie się amatorka brzydkiego wyglądu to szybko znudzi się nie ciekawym charakterem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja wygralem
zaraz ide spac, jesli chcesz sie ze mna skontaktowac daj znac:) mowie powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do a ja wygralem
coz za synchronizacja ;) jednomyslnosc umyslowa:P ja sie calowalam, mimo iz jestem niesmiala, atrakcyjna towarzysko tez srednio zawsze sie wymigiwalam nerwica zoladka ktora mnie dopadala w sytuacjach wysilania sie w grupie, rozrywkowa=imprezowa tez nie jestem, ale lubie dobry film, kino, ksiazki, podroze, sztuke i takie tam. Ty nie masz nieinteresujacego charakteru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś RER
Rozumiem, że pisałam nie do autora, ale do licznych, co przegrali/wygrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie my piszemy do siebie
poza watkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ty nie masz nieinteresujacego charakteru." mam, mam... tylko takie rzeczy pewnie może być trudno ocenić przez net bo można tylko zakładać, że nie jest aż tak... itd. albo, że jest coś innego :P "ale lubie dobry film, kino, ksiazki, podroze, sztuke i takie tam." no właśnie... nawet nie miałbym wpisać nic sensownego w "co lubbię" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja wygralem zycie
Wiec co robisz w ciagu dnia? uczysz sie? pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymczasowo pracuję ale trzeba zacząć czegoś innego szukać :O a tak to brakuje mi ostatnio koncentracji żeby zająć się czymś na poważnie... choćby coś poczytać :O leży parę otwartych książek i czekają na ciąg dalszy :P ciekawe czy się doczekają? ogólnie nie robię niczego fascynującego... już tam gdzieś pisałem że nie jestem interesujący 🖐️ ty pewni masz ciekawsze życie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja wygralem zycie
Od miesiaca cierpie na chroniczna puste egzystencjalno-emocjonalna zwana dołem ( sytuacyjnym a nie osobowosciowy). Moje zycie do niedawna bylo bardzo interesujace, ale od momnetu kiedy realia weryfikuja idealistyczne podejscie do wszytskiego to jakos to wszytsko staje sie nudne:o (stad te doly chyba ) p.s. i tak mnie nie przekonasz - masz ciekawy charakter:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pustke egzystencjalno-emocjonalna" to ja tak większość życia :O "oje zycie do niedawna bylo bardzo interesujace..." no właśnie... czyli jednak tylko, że nie wszyscy mają "bardzo interesujące" życie :O idę spać 💤 😴 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja wygralem zycie
Wszytsko zalezy od nas tylko szkoda ze zmiany przychodza tak powoli i tak szybko wszytsko moze sie spierdolic Szkoda wiec wygralem ze idziesz.pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×