Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość madalenaaaaa

jaki podkład kryjący?

Polecane posty

Gość madalenaaaaa

dziewczyny mozecie mi polecic jakiś podkłąd kryjący? mam cerę trądzikowa do tej pory używałam REVLON colorstay - kryje dobrze ale cos mi sie zdaje ze on pogarsza stan mojej cery-mam wiecej pryszczy i pełno zaskorników potrzebuje cos kryjącego ale w rozsądnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety kazdy podklad przy cerze trądzikowej pogarsza stan cery.. hmmm w aptece za około 17 zł jest taka maść i podkład (2w1)... na trądzik.. z cynkiem bodajże... tak slyszalam, ale nie pamietam nazwy ;) a jezeli chcesz dalej pogarszac stan cery to hmm.. to podkłady na bazie wody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulka211
dermacol.w aptece kupisz lub w co nie ktorych drogeriach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalenaaaaa
wyszukalam teraz na necie o tym dermacol i opis brzmi niezle mozna tanio kupic na allegro tylko jaki kolor wybrac?? z revlona mialam kolor sand beige a w zimie buff- czyli raczej jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kukulka211
niewiem, one są nie drogie kup sobie ze dwa , np jasniejszy i ciemniejszy i mozesz sobie wtedy pomieszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalenaaaaa
dzieki dziewczyny chyba zakupie ten dermacol najwyzej bede stosowac tylko jako korektor a na cała twarz jakis inny podkład a polecacie jakis tani do tradzikowej? tak zeby nie pogarszał cery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalenaaaaa
lidka dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EXCIPIAL
Jest jeszcze taki podkład kupowany w aptece, nazywa się EXCIPIAL, ja go używam, są dwa kolory - jasny i ciemny, polecam gorąco, kosztuje bodajże koło 20 zł, jak dla mnie b dobrze kryje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam ostatnio firmy EUPHORA (kupilam tez cienie sa super) i powiem szczerze ze jestem zadowolona:) mocno kryje przy tym jest dosc lekki:0kosztuje ok 11 zl.Opakowanie troche nijakie bo jest to szklany sloiczek a podklad wyciaga sie za pomoca szpatulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaaaaa
przeczytalam różne opinie na temat tych podkładów i jednak zdecydowałam sie na EXCIPIAL po pracy lece do apteki-mam nadzieje ze kupie w ktorejs a moze jeszcze wezme ten EUPHORA bo cena niska oby mi tylko kolor spasował dzieki dziewczynki za pomoc potem napisze jakie efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhgyghj
Szczerze odradzam dermacol. Kryje idealnie, ale niestety skóra się po nim świeci niemiłosiernie. Używam go punktowo, jako korektora i zawsze w tych miejscach pojawia się największa góra tłuszczu (dosłownie!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenaaaa
dziewczyny kupialm ten EXCIPIAL jesli chodzi o krycie to kryje w miare niezle ale gorzej niż revlon ktorego uzywałam wczesniej troche sie buska po nim świeci i widac przesuszenie skory spowodowane u mnei masciami ale ogolnie nie jest zle głownie zalezy mi na tym zeby nie powodowal powstawania zaskornikow i pryszczy a w miare je przykryl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natala111g
Dermacolu nie polecam do calej twarzy, ma fatalny sklad! Jako korektor pod oczy,ale nie na buzie, a tradzikowa juz tym bardziej(wiem, co pisze, sama mam tradzikowa).Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikusiatobi
Trudno było mi znaleźć dobry podkład, który zakryłby wszystkie zmiany trądzikowe. Moim faworytem do dziś jest podkład kryjący z Annabelle Minerals. Bardzo ładnie matuje i dodatkowo utrzymuje się cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagoda9
Jest dużo dobrych, drogeryjnych produktów. Ja ostatnio odkryłam Art Scenic od Eveline, jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym podkładem, nie spodziewałam się, tak dobrego krycia i wykończenia. To baza, korektor i fluid w jednym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policzkikoko1
Od zawsze borykam się z przebarwieniami na twarzy. Długo szukałam dobrego podkładu, który ładnie mógłby je zakryć. Od miesiąca stosuję podkład kryjący z eshopannabelle w odcieniu natural light. Dobrze kryje i co najważniejsze nie zapycha. Dodatkowo idealnie najdaję się do cery tłustej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×