Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carlabruniii

w takiej sytuacji brac slub?

Polecane posty

Gość carlabruniii

Mój narzeczony mial w ten weekend wieczor kawalerski. Koledzy nad wymiar sie postarali - bus z panienka tanczaca na rurze - potem panienka w domu swiadka - potem nocny klub z dziewczynkami. Moj ukochany - szczerze do bolu opowiedzial mi wszystko ze szczegolami na drugi dzien. Chce mi sie rzygac ze jezdzil sobie 2 godziny po naszym miescie z jakas dziwka (ROZEBRANA siedziala mu NA KOLANACH), ktorej podobno nie mozna bylo dotykac! PODOBNO! mysle o tym caly czas naprzemian z atakami histerii. Slub w przyszla sobote, a ja nawet nie daje sie dotknac przyszlemu panu mlodemu. Oczywiscie jego kolegów rownie szczerze nienawidze - jestem taka okropna ze musieli mu zorganizowac tyle prostytutek? On sie tlumaczy ze nie mial wplywu na przebieg imprezy.... ZAŁAMKA chyba juz wolalabym zeby mnie oszukal ze byl nakreglach, meczu ps. ja w tym czasie swietowalam sobie GRZECZNIE z kumpelami - nawet striptizera nie bylo bo jakos mnie to nie kreci... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to faktycznie koledzy sie postarali :D nie przejmuj się, ciesz się ze Ci wszyskto powiedział, gorzej jakby skłamał a potem byś sie wszystkiego dowiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to widze, że Twój przyszły małżonek nieźle zaszalał. Domyślam sie jak możesz sie czuć w takiej sytuacji mysląc o tym co tam cie wydarzyło. Ale to nie jest powód, aby sie zastanawiac czy brać ten slub - dziewczyno?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bardzo zastanowiłabym się
nad ślubem .... pogadaj z nim , bo nie wierzę , że tylko na tym się skończyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlabruniii
co znaczy 3/10? zastanawiam sie czy nie isc po jakies prochy uspakajajace do apteki - NO NIE MOGE PRZESTAC O TYM MYSLEC! Kazda chyba by sie przejela, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy gupie dziffki myślicie, że wasi faceci będą spędzali (lub spędzali) swoje kawalerskie na graniu w kręgle???? pochoojało was doszczętnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bardzo zastanowiłabym się
jeśli ufasz mu , że to było " tylko tyle "to powiedz mu otwarcie , że jest Tobie przykro a wpływ na to miał i to ogromny i niech nie pieprzy bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlabruniii
czuje sie potrosze zdradzona ..... nie wydaje mi sie zeby gola cizia byla mu niezbedna- nasze zycie seksualne wydaje mi sie wyjatkowo udane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bardzo zastanowiłabym się
Ajron men to powiedz nam jak wg ciebie ma wygladac wieczór kawalerski i koniecznie w tym dniu trzeba udupczyc laskę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro wasze życie seksualne wydaje ci sie udane to dlaczego miałby kłamac? moze opowiedział ci wszystko szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlabruniii
ciekawe jak by sie czula meska czesc forumowiczow - jakby ich kobieta jezdzila caly wieczor limuzyna na kolanach golego murzyna z ogromnym penisem! Do tego zmierzacie? Ciekawe czy byloby Wam tak milo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale kto mówi o dupczeniu? normą jest, że - o ile nie ma w planach indywidualnie zamówione striptizerki - impreza w pewnym momencie przenosi się do klubu go-go (w Wawie będzie to standardowo Sofia, wszyscy tam w końcu lądują), gdzie sobie można przy drinku popatrzeć na tańczące laseczki. Roochanie jakiejś ździry to pewnie, że przegięcie i kawał koorestwa, ale żeby robić histerię i odwalać psychoszopki, bo gość na jakieś cyce popatrzył? Powagi trochę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bardzo zastanowiłabym się
i nie dzifffki ajronie ! jasne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlabruniii
łatwo napisac - trudno sie uspokoic ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bardzo zastanowiłabym się
każdy kieruje sie innymi zasadami w życiu , ty ajronie przeciwnymi do moich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety odwołałabym ślub
jak to nie miał wpływu na przebieg imprezy? wystarczyło zrezygnować z udziału "pań". Może wcale mu to nie przeszkadzało? A przyznał się sam bo i tak byś się dowiedziała-od kogoś... Swoją drogą kumpli ma fatalnych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlabruniii
moj facet tez mi tlumaczy ze co z tego ze sobie na cycki popatrzyl - no chyba nie tylko na cycki jak byly cale rozebrane! Poza tym zeby sobie popatrzyl - NIE MUSIALA SIEDZIEC MU NA KOLANACH i za to mam najwiekszy zal ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponuję, żeby od dnia dzisiejszego jeszcze kolesiowi robić awanti jak w telewizji będzie panna w samej bieliźnie a on nie daj Boże nie odróci wstydliwie wzroku! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooo88989
powiedz mu teraz czujesz , pogadajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety odwołałabym ślub
może i kółko różańcowe ale żyć z kimś kto się lubi tak bawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlabruniii
juz nie wspomne o morzu wódki i kreskach rozmaitych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety odwołałabym ślub
Ajron nie przesadzaj film to nie to samo co goła baba na kolanach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobna do parisowny
mowy nie ma o pieprzonku, opiekunowie striptizerek chooja by urwali temu, kto by go dotknal. Dziewczyno, o wszystkim ci powiedzial, gdyby tego nie zrobil, mialby moze cos do ukrycia Daj spokoj, wyzyj sie na nim zeby ci ulzylo i tyle, nie rob afery bo nic sie nie stalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlabruniii
ech... to taki drugi Ajronmen - "O co Ci chodzi" "przeciez nic sie nie stalo" probowalam juz o tym z nim gadac .... ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carla. ty pewnie siedziałaś przy soczku z pomarańczy i szydełkowaniu :) trochę się leczcie drogie Panie, bo moher wam zza pazuchy wystaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×