Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość carlabruniii

w takiej sytuacji brac slub?

Polecane posty

Gość carlabruniii
to ciekawe dlaczego zrobiliscie laczony skoro wszystko jest takie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlabruniii
bierzemy slub cywilny nie jestem zadnym mocherem! skonczcie z tym! poprostu jest mi przykro i brzydzi mnie ta sytuacja nie wiem co o tym wszystkim myslec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj się nabrać
a co miałam zrobić? wieczór kawalerski był w przeddzień ślubu a filmik zobaczyłam po kilku miesiącach już będąc żoną :(. Przesłałam sobie ten filmik na swój telefon bluetooth'em i zapytałam jeszcze raz o wieczór a on: "był tylko striptiz trzech panienek, ale to nie były prostytutki i ich opiekun był pilnować, żeby nikt nie dotykał". Dostał za to w pysk z pięści (wiem, że to prostackie, ale za kłamstwo tylko tak można się odwdzięczyć nie wspominając o zdradzie). Potem kazałam mu włączyć bluetooth i przesłałam filmik. Kazałam odtworzyć i zbielał ze strachu. Nie wybaczyłam. Przesłałam filmik jego rodzicom, moim rodzicom i jego znajomym. Karzę go codziennie. Rozwód mam nadzieję niedługo dostać, chociaż on nie chce mi go dać. Sąd będzie po mojej stronie. W końcu ten idiota dał się sfilmować w takiej sytuacji :O. Choć mówi, że nie widział, że ktoś telefonem coś nagrywa. Imbecyl musi pożałować, że mnie poznał. Chcę, żeby na łożu śmierci mnie pamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jzu co za problem tragedia
bo bylo porostu taniej, najbigatsi nie jestesmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlabruniii
mialam popilysmy z kumelami - potem na miasto teraz zaluje moglam bardziej zaszalec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyśmiewczyni, ja na swoim kawalerskim wylądowałem w klubie go-go, moja żona doskonale o tym fakcie wiedziała (bo imprezę zakończyliśmy wspólnie na imprezie w innym klubie), ale że jest to osoba zdrowa na głowę potraktowała to w kategorii prawidłowej, czyli jako durny wygłup bo na tym właśnie polega wieczór kawalerski (i normalny panieński też) żeby po raz ostatni móc zrobić z siebie wariata ale że niektórym za ostro jest już nawet na spotkaniach oazy, gdzie się śpiewa pieśni maryjne przy blasku świecy, to nie dziwie się, że histeria i panika wybucha jak powyżej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlabruniii
ciekawe czy by sie ucieszyla gdybys zamiast klubu go-go mial prywatny pokaz w domu i gole panny na kolanach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carla nauczka nr 1 :classic_cool: zazdrościsz mu i tyle ;) wyluzuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ją znam to z politowaniem popukała by się w czoło i na tym zakończyłby się jej komentarz trochę trzeba mniej się spinać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlabruniii
moze i zadroszcze teraz juz nic nie zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj się nabrać
autorko odwołaj ten ślub :O żebyś nie miała tego co ja mam teraz :O czyli żałosnego faceta, który skur.wiony płaszczy się przede mną jak śmieć. To obrzydliwe mieć kogoś takiego u boku :(. A taki był idealny i "święty". Nawet opowiadał jaki to on lepszy od tego czy tamtego kumpla, bo oni to zdradzają itd. Nie mówię, że Twój przyszły zrobił jak mój, ale musisz być PEWNA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carla baka z klasą niczego nie zalatwia pod wpływem emocji weź sobie to do serca ;)🖐️ kochaj i żyj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba ja wolalabym,zeby sie przyznal teraz,jak wlasnie to zrobil,niz za 10 lat np.Z drugiej strony szlag by mnie trafil,ale mscic sie w taki sam sposob,to troche bledne kolo.ciezka sprawa,ale zalezy,do czego on sie posunal,a co powiedzial,czy juz sam sobie ten scenariusz z kawalerskigo przefiltrowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj się nabrać
Ajron Twój kawalerski to nie to samo co goła prostytutka, która siedzi na kolanach faceta i ociera się o niego pół nocy. Nie porównuj kure.stwa z klubem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carla i bez takiego kawalerskiego skurwysyna mozesz trafić takze się dobrze zastnów czy to powinno byc wyznacznikiem jego charakteru i osoby :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, wydaje mi sie że carla by nie miala nic przeciwko choć pewnie nie tryskalaby entuzjazmem gdyby jej facet był w klubie gdzie są tancerki erotyczne a nie zwykłe prostytutki, to jest po prostu obleśne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj się nabrać
a odwołanie ślubu lub jego przełożenie na późniejszy termin to nie zemsta a "chwila zastanowienia" i czas na ochłonięcie po jego kawalerskim co to za ślub gdy panna młoda całą noc zastanawia się czy właśnie nie popełnia największego błędu w życiu? jak ja bym chciała mieć taką szansę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krajst, no to się poocierała, co z tego? nie wsadzał jej kootasa w peezdę ani nie macał po bobrze, chooja też mu nie ssała, można mu powiedzieć ewentualnie że jest głupi i żeby peezdnął się w łeb, ale odwoływac z tego powodu ślub i kacać mu wypyerdalać to jakaś kpina jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlabruniii
taki klub to luzik szczerze mowiac to wlasnie takiego przebiegu sie spodziewalam juz mogl mi nic nie mowic a tu jeszcze wspomnial ze byly niezle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cyt:a odwołanie ślubu lub jego przełożenie na późniejszy termin to nie zemsta a "chwila zastanowienia" i czas na ochłonięcie po jego kawalerskim taa, i grube tysiące za odwołanie imprezy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amingora
nie daj się nabrać--strasznie Ci współczuje..co za c.h.u.j,ze takie mendy chodzą po tym świecie!!!! osobiscie jestem bardzo tolerancyjna,ale są pewne granice,których nie należy przekroczyc... juz nioe raz słyszałam o przypadku kiedy to z paniami tancereczkami można było zrobic wszystko...dno i zeby jeszcze im to do szczęscia było potrzebne..porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś "mądry" napisal tu takie zdanie, co mnie rozbawiło do łez " jakby moj przyszly maz poszedl na wieczor kawalerski nawet nie pytalabym gdzie byl - nie byloby slubu!" :D czyli jaKBY JEGO PRZYJACIEL BRAL SLUB, on nie moglby pojsc na kawalerski bo ty za kare z nim zerwiesz? :O niestety, ale tylko wśród pantoflarzy powinnas się rozglądać za ewentualnym kandydatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli to naprawde tylko tyle, że jeździl busem z gołą babą, to nie uwazam, żeby to była taka tragedia. No ale obciąganie w cenie czy nie w cenie usługi - to już przegiecie. Pytanie tylko, jak bylo naprawdę. Nikt ci tu nie da dobrej rady, kazdy ma inne doswiadczenia, sama bedziesz niestety musiała zdecydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajron i jeszcze jego dedukcja po co się męzcyzc całe zycie z babom co se za dużo wyobraza i łancuch chce zakładać |:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli rozumiem że Tobie też by nie przeszkadzało żeby twoja kobieta poocierała sie o kogoś innego gołymi cyckami albo tyłkiem? albo jakiś facet jeździł jej tegą pałą po pisersiach?? serio tolerancyjny jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daj się nabrać
v33 jest sporo racji w tym co piszesz, ale uwierz mi, mój "mąż" był tak wspaniałym, ciepłym i kochanym człowiekiem :( ideał normalnie przez wiele lat! Aż tu kumple z lat szkolnych zrobili mu imprezę dokładnie taką jaką opisuje autorka! Striptiz bez możliwości dotykania... świetny ten striptiz był :O. Nie zapomnę tego striptizu do końca życia. Zostałam oszukana straszliwie. Nawet nie wiedział jak się tłumaczyć! Prawie zemdlał! Widać było jak robi się biały. Wiem, że żałuje i jestem pewna, że to był jednorazowy skok w bok z tą lalą, ale to aż jeden za dużo. Gdybym zobaczyła ten filmik choć na minutę przed sakramentalnym "tak"... ale gdybanie niczego nie wróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym w kazdym razie przesunęła ślub na bliżej niezdefiniowany termin, w kazdym razie żebyś nie podejmowała decyzji pod presją czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×