Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość true answer

Ona chce sie spotykac tak czesto... co robic?

Polecane posty

Gość true answer

Mam dziewczyne od niedawna , bardzo ja lubie, ale mam tez swoje zycie , przyjaciol, zajecia. Ona wciaz narzeka, ze za rzadko sie spotykamy. A spotykamy sie conajmniej raz w tygodniu, przewaznie w piatek lub sobote. Czasem nawet w tygodniu gdzies skoczymy. Mi taka czestotliwosc spotkan w zupelnosci wystarczy, tym bardziej ze co za duzo to nie zdrowo :P Fajna jest , ale mam tez swoje zycie. Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parakamba
hm wiesz tyle razy to ja sie spotykam z kumplem z facetem chcialabym czesciej ..nie wyobrazam sobie co tygodniowe spotkanka i tyle..powinienes skoro jest Twoja dziewczyna wprowadzic w swoje zycie , poznac ze znajomymi...a nie traktkowac ja jako dodatkowa rozrywke w tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pankracyyyyyy
Zostaw ją w spokoju. Po co Ci taki dodatek do TWOJEGO ZYCIA, ktory Cie obciąża???????????????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bobmolada
a ja Cie rozumiem porozmawiaj z nią i powiedz ze taki już jesteś. Niech wybiera. Przecież nie będziesz się zmuszc do spotkań:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość true answer
nie wiem szkoda mi jej zostawic, bo serio jest fajna. oczywiscie zapoznalem ja ze znajomymi, ale my tworzymy juz taka zgrana paczke z moimi przyjaciolmi, ze ona chocby nie wiadomo jak byla fajna nigdy nie poczuje sie tam ,,swojo". Mamy swoje teksty, swoje sekrety, swoje wspomnienia. Ogolnie o to mi chodzi, ze oprocz niej prowadze swoje zycie i ona nie bedzie moim calym swiatem, a ona chyba tego wlasnie oczekuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj jej spokój
Niech ona sobie znajdzie faceta, który będzie ją kochał i traktował tak jak na to zasługuje. Ty jej nie kochasz i nie jesteś gotowy na związek z nią. Mój mężczyzna spotyka się ze mną CO DZIEŃ i to on nie wyobraża sobie by było inaczej. Choć czasem musimy coś robić oddzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parakamba
jestes dziwni..skoro nie pozwalasz jej by stala sie czescia Twojego zycia to po co CI ona ?...wiesz za jakis czas moze zlapac ze znajomymi wspolny jezyk i miec wspolne wspomnienia , ale Ty jestes egoista i na to nie pozwalasz, albo uwazasz ze jest na tyle glupia ze was nie zrozumie - co by tlumaczylo dlaczego jest z takim debilem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakby to powiedzieć
"bardzo ja lubie, ale mam tez swoje zycie " widzisz, cały problem w tym, że ona powinna być częścią twojego życia. A Ty ją traktujesz jak dodatkowe zajęcie, raz w tygodniu i koniec :O Ja nie mówię codziennie, ale raz w tyg. to dla mnie też by było za mało. Przemyśl sobie, czy Ty w ogóle chcesz tych spotkań. Bo jeśli ktoś jest z drugą osobą, to go do niej ciągnie. A Ty się zachowujesz jakbyś pańszczyznę odwalał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile Ty masz latek? Bo wiesz, raz w tygodniu to nie jest związek. Trzymasz ją na doczepkę bo \"fajna dziewczyna i szkoda zostawić\"? Dorośnij :o Zostaw ją, niech sobie poszuka kogoś dojrzałego. No chyba, że macie po 17 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj jej spokój
Gdybyś ją kochał to właśnie chciałbyś, żeby ona była całym twoim światem. szkoda tej dziewczyny dla ciebie - zostaw ją teraz, bo im później tym więcej bólu jej przysporzysz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile Ty masz lat? nie zalezy Ci na niej , tylko uwazasz, ze fajnie , ze jest TO ZA MAŁO daj jej spokoj, albo spotykaj się tak jak moj M ze mna, 6 razy w tygodniu:)))) w tym weekend caly razem , albo piatek dla kolegow ( on dla swoich ,ja dla swoich) jak go nie widze jeden dzien tęsknię, rozmawiamy przez telefon nawet w pracy czasami, choc na chwilke byc moze jednak Twoja \"dziewczyna\" bedzie na tyle bystra , ze szybko znajdzie sobie kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie masz czasu na dziewczyne to lepiej odpusc ,nie dziwie sie ze jej ze chce sie czesciej spotykac ,dziewczyna to nie ROZRYWKA to ktos kto potrzebuje duzo milosci ..czulosci i czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanowczo naj-rada
ja bym skoczyła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrny aligator
no , to interesujące. ja co prawda nie mam dziewczyny ale sądzę, że jak będę miał to bedzie ze mną podobnie jak z autorem topiku:) już możecie zacząć po mnie jeździć, choć sądzę, że wam się znudzi, bo nie wiem kiedy bede mial dziewczyne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli wolisz chłopczyków
:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrny aligator
kto woli chłopczyków? bo na pewno nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do aligatora
wiesz co? Ty poczekaj, aż będziesz miał dziewczynę na której Ci będzie zależało :P Wtedy pogadamy. Bo teoria to jedno, a jak się ma kogoś, na kim nam zależy, to poglądy się zmieniają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebrny aligator
aaaa no tak może być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazowana ze smakiem
jakie nudne ...:O jak kogos kochasz to chcesz z nim spędzać czas ...nawet jak nie macie sobie nic do powiedzenia...tylko jesteście blisko siebie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on sparalizowany
pewnie codziennie chce uprawiac seks a on nie ma czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on biedak
skoro nie ma ... tego no ... czasu nie ma... ;-) - to taką przypadłość powinien leczyć w specjalistycznej przychodni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość true answer
No i tu was zaskoczę. Mam 21 lat. Na prawdę mam mało czasu, w dodatku ten czas tak szybko leci, zanim sie nie obejrze a juz koniec tygodnia czyli czas naszego spotkania Czyli dla mnie to i tak czesto ten raz na tydzien, bo jak mowie czas u mnie leci BŁYSKAWICZNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udjiaoplda
Powiedzmy sobie szczerze? A wiesz co to jest związek dwóch ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadaniaaaaaa
Ja na miejscu tej dziewczyny to bym uciekla od Ciebie gdzie pieprz rosnie lub jeszcze dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyy
to jesteś do dupy facetem, ale w tak młodym wieku to trudno się spodziewać cudów :O normalny mężczyzna, któemu zależy na kobiecie będzie jej to okazywać co to za tekst, że będzie się nieswojo czuć wśród twoich znajomych?! czy oni są takimi pustakami intelektualnymi, że nie potrafią poznawać i akceptować nowych ludzi? oj daj kobiecie spokój co znajdzie kogoś a nie byle co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie nie nadajesz się
widocznie jej nie kochasz, bo jak się kogoś kocha to chce się z tym kimś przebywać jak najczęściej, chce się dzielić radościami i smutkami każdego dnia, chce się czuć, że jest się dla kogoś ważnym człowiekiem... długo by wymieniać. Krzywdzisz ją i to zło, które jej wyrządzasz do ciebie wróci. Na pewno ją stracisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×