Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Badgirl

Otwieramy nowy sklep internetowy z bielizną proszę o opinie

Polecane posty

Gość Badgirl

Sklep znajduje się pod adresem www.bieliznabadgirl.pl proszę o opinie na jego temat, bedę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot taki sklepik dla kurewek
reklama na kafe może więc być dobrym pomysłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiar uniwersalny____
http://bieliznabadgirl.pl/product_info.php?cPath=30&products_id=44 Interesuje mnie ten kostium, ale co to znaczy rozmiar uniwersalny? (sama noszę rozmiar 38/40) proszę o wymiary. Przy kazdym powinny one byc, ile gdzie stroj ma cm, po rozciagnieciu (jesli jest taka mozliwosc) i przed. pozdrawiam. czekam na odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badgirl
zarejestruj się i tam pytaj, a nie tutaj z takimi pytaniami wyjeżdżasz :o. Zero obycia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmiar uniwersalny____
:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badgirl
I proszę nie podszywać się pod nicka Badgirl, bo ja nie udzielam chamskich wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_ss
będzie szczerze, ale niezbyt miło jak sądzę po 1- modelka nudzi się po 2 zdjęciach albo ją zmień albo urozmaić innymi po 2 - bardzo mały wybór po 3 - większość tych ciuchów jest tandetna i już widzę metkę: made in china po 4 - może to wina zdjęć ale materiały nie wyglądają na dobre gatunkowo podsumowując- na siłę próbowałam znaleźć cokolwiek godnego uwagi- jak już znalazłam (z nie małym trudem) to cena absolutnie mnie odstraszała, wolę trochę dopłacić i mieć coś w lepszym guście i gatunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badgirl
A jaki przedział cenowy był by odpowiedni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_ss
Cóż, trudno powiedzieć. Wolę zdecydowanie dopłacić za coś w lepszym gatunku. Większości tych ciuchów nie założyłabym nawet za darmo- miało być szczerze:/ Bikini jest w cenach w miarę ok. "Przebieranki" - maks 40 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
kolorystyka masakra :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×