Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomocy potrzebuje

ULEWANIE ZMIANA MLEKA POMOCY!!!

Polecane posty

Gość pomocy potrzebuje

Mój 3 miesieczny synek bardzo ulewał miał 4 razy zmieniane mleko od 2 miesiecy jadł bebilon ar na ulewanie bylam z nim u alergologa powiedzał ze nie widzi zeby mial alergie i powiedzial zebym mu od 3 miesiaca wprowadzila normalny bebilon z kaszka ryzowa... dzis zrobilam probe pierw dalam 60mln normalnego bebilonu w jednej butelce a w drugiej reszte bebilonu ar wedlug zalecen alergologa kaszki nie dodawalam, teraz dalam juz 120ml normalnego bebilonu i 30 bebilonu ar zrobil juz 3 rzedsze kupki i troche ulał. Niewiem czy jest to dobry pomysl dalej wprowadzac zmiane bo boje sie ze dostanie biegunki prosze o pomoc bo jestem zalamana......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy potrzebuje
prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania767
a czy po kazdym karmieniu bierzesz dziecko do pionu zeby mu sie odbiło ? Czasem na zmiane mleka dzieci tak na poczatku reagują . Po roznych mlekach roznie dzieci reagują . Moja po bebiku sojowym miała zaparcia , były zielone kupki a po bebiku kupki luzniejsze i zólte .Musisz obserwowac malucha .Jak kupki są rzadkie ale nie robi ich za duzo to ok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy potrzebuje
tak po kazdym jedzeniu biore dziecko do odbicia i jest narazie dobrze nie wymiotuje ale te kupki mnie przerazaja w ciagu godziny zrobil 3!!! luzniejsze boje sie zeby nie stały sie wodniste mam dalej probowac przestwiac go na normalne mleko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy potrzebuje
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy potrzebuje
haloooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania767
a jakiego koloru są te kupki i jakiej konsystencji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania767
poradzę Ci jedno powinnas wprowadzac nowe mleko stopniowo tak zeby mały organizm dziecka mogł po powoli przyswoic nowe mleko. radze Ci pod rzad dwa dni dawac to mleko tylko raz dziennie a reszte dnia karmic tym starym mlekiem , 3 i 4 i 5 dnia 2 razy dziennie ( ale nie pod rząd) i tak sukcesywnie - nie spiesz sie za bardzo i obserwuj maluszka powinno byc dobrze . jak dałam pod rząd 3 razy nowe mleko to kupka byla troche wodnista wiec musiałam przeplatac dwa mleka przez jakis czas . teraz kupki sie unormowalały , ale troche czasu to zajeło - około 10 dni zanim moja mała zaczela pic tylko nowe mleko. powodzenia . i dodam ze na początku tez troche ulewała .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie pytanie
dlaczego lekarz kazal zmienic mleko skoro malec ma problem z ulewaniem ? Mleko oznaczone ar nie jest dla alergików tylko dla dzieci ulewających czyli dla takich jak twoje dziecko ( dla dzieci z podejrzeniem ze moga miec alergie to literkami ha ) ale tak na prawde dla dzieci alergicznych są zupełnie inne mleka ( czyli preparaty mleko zastepcze typu nutramigen dostepny tylko w aptece ) .Czy jakis problem sie zaczął ze kazal przejsc na zwykle mleko ? na pocieszenie dodam ze wiele dzieciaczkow ulewa ( krotki przełyk ) ale z tego wyrosnie . Jezeli tylko troche ulewa to nie przejmuj sie zbytnio zwykle po 6 miesiacu to przechodzi . No chyba ze chlusta pod cisnieniem no to juz gorzej . jesli chcesz zmienic mleko to rob powoli mieszaj stare z nowym najlepiej jedno karmienie nowe , nastepne stare i tak na przemian . a na początku to nowe dawaj tylko raz dziennie zeby organizm przyswoił to mleko na spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy potrzebuje
sprobuje sposobem raz mleko na ulewanie raz normalne i tak przez tydzien jesli nie bedzie wiekszych sensacji. Przed chwila dalam mu 150ml tego zwyklego odbil normalnie bez ulania tylko niestety zaraz po tym dostal czkawke i cofnelo mu sie troche okolo 10-20ml. ale chyba jeszcze nie panikowac winna byla czkawka samo odbicie bylo bez problemu. Co o tym sadzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulewanie
nie rozumiem jednego dziecku może się ulewać do pół roku to po co mu aż tyle razy zmieniac mleko tymbardziej że lekarz nie stwierdził alergii :/mój maluszek ma 5 i pół miesiąca i mu się dopero teraz przestaje ulewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomocy potrzebuje
Było podejrzenie alergi, poniewaz mój synus nie ulewał tylko chlustał mlekiem az przez nos mu wylatywało i dlatego miał zmieniane :( Po Bebilonie AR przestał, miał robione usg brzuszka nic nie wykazało. Alergolog po obserwacji stwierdził refluks żołądka i zalecił zmiane mleka na normalne więc tak też robię. Tylko uwazam że mogłam pociągnąc do 4 mieiaca poniewaz w 4 miesiacu wchodzi nastepne mleko :( ale lekarz powinnien wiedziec lepiej wiec moje zdanie to pestka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez kombinowalam z róznymi rodzajami mleka, az wkoncu trafilam na Enfamil AR (jest dosyc drogie okolo 28 zl za 400g i chyba tylko w aptece dostepne), ulewanie nie zniknelo calkowicie, ale w porównaniu z tym co bylo jak pil inne mlaczka to byla duzaaa poprawa. Spróbuj moze i Twojemu maluszkowi pomoze. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyt bzyt
mieszkam za granica i do pediatry mojego malucha mam ogromne zaufanie, kiedy moj ulewal(a ulewal bardzo duzo i dlugo , bo do 6-7miesiaca) pediatra powiedzial ze to normalne i nie mam sie tym przejmowac, koniecznie musisz podnosic go do pionu po jedzeniu,nawet ze dwa razy. Dzis moj maly ma rok i jest zdrowy i usmiechniety :) ulewania przeszly kiedy jednak ulewa bardzo duzo, zageszczaj mu mleko produktem dla dzieci z problemami ulewania Nutricia,tez przez krotki czas to stosowalam, krotko bo to maczka a po tym dzidzia tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzyt bzyt
dodam ze karmilam piersia a mleko matki jest najlepsze, wiec nie wydaje mi sie zeby rodzaj mleka mialo wielki wplyw na ulewanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×