Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana zaciązona

Jestem w ciązy a mój chłopak sie wkurwił

Polecane posty

Gość załamana zaciązona

Jestesmy razem 3 lata, ja teraz bede robiła mgr uzupełniajace. Mamy po 25 lat, oboje pracujemy. On ciagle ma mi za złe , ze chce isc na mgr, mówi ze to strata kasy itp. Podanie złozyłam miesiac temu a pare dni temu dowiedziałam się ze jestem w ciązy. Ja sie ciesze ale mój chłopak nie. Mieszkamy razem. Moja mam maogłaby mi pomóc tzn nie finansowo bo nie moze ale opiekowac sie dzieckiem kiedy ja byłabym na uczelni ( to tylko 2 weekendy w miesiącu), bardzo zalezy mi na studiach ale mój chłopak chyba sie wkurzył jeszcze bardziej bo myslał, ze ja zrezygnuje:( Przez moze rok bym nie pracowała a potem mogłabym wrócic , chociaz na pół etatu, dalibysmy rade finansowo ale mój facet jest wsciekły ze nie pojedziemy na wakacje do egiptu ze znajomymi czy on tam sobie jakiejs nowej zabawki nie kupi. Jestem załamana nie wiem co robic:( nie sadziłam ze taka bedzie jego reakcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyszło szydło z worka
nie placz jak cieeee dupek zostawi 🖐️ to dupek i frustrat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salaamandra
Troche sie egoistycznie zachował. Może go to zaskoczyło i przeraża go odpowiedzialność. Może za jakiś czas sie oswoi i zmieni zdanie. A jeśli nie to cóż....trafiłaś na dupka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może jak opadnął
emocje, to zachowa się jakoś bardziej na poziomie. Za co on się na Ciebie wkurza. Rozumiem, że nie planowaliście tego, ale sama w ciążę nie zaszłaś, więc takie same pretensje może mieć do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antii
tacy sa wlasnie faceci;/ Przeciez sama w ta ciaze nie zaszłas;/ W ogole gratuluje ci dzidziusia;* Ciesz się bedziesz mama to dar....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lora28
Spokojnie,moze to jego pierwsza reakcja,bo jest w szoku trochę.Rzadko który facet reaguje na taka informacje entuzjazmem,wiesz,emocje.Ochłonie,przetrawi,przemyśli i będzie ok.Trzymam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antii
Eh biedne jestescie.... A ja ostatnio myslalam ze w ciazy jestem i to ja bylam zalamana a moj facet mnie pocieszal i mowil ze sobie poradzimy... Kurde w facecie trzeba miec oparcie! To my jestesmy ta "slaba" plec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×